Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že tady mám někým skrytý příspěvek, Pak čtu níže k nabádání někoho podpálení.

  • Navrhuju, aby všichni velkohubí protiruští "bojovníci" v diskusích, okamžitě zavřeli svůj přívod ruského plynu a přestali kupovat benzín z ruské ropy. Ať ukážou těm zatraceným Rusákům zač je toho loket. Jinak jejich "bojovné kecy" budou mít tak maximálně cenu zvratků u hospodského stolu....😉

    • To je drobet nedomyšleno! Kde by pak Rusko bralo peníze, aby si mohlo kupovat kvalitní západní zboží? 😀

      • vanhorne

        'Kde by pak Rusko bralo peníze,"

        Ten unreal realista je Putina zalozi.😀

        • Myslím, že v první řadě by ses měl snažit aby tvé činy byly v souladu s tvými "silnými" řečmi. 😉 Anonymně tlachat na netu umi každý  "Karel Čurda". Ale oddělat Heydricha dokáže jen Gabčík s Kubišem. Není tvá starost, kde Rusko vezme peníze, (se spíš raduj, kdyby je neměli) ostatně jeden takový  zoufalec, který tu ani nebydlí a dělá ramena z ciziny, Rusy stejně nevytrhne.

          • vanhorne

            "Ale oddělat Heydricha"

            Koho jsi oddelal ty, kdyz uz se zminujes o oddelavani? Ja jsem mozna oddelal par hasicu, kdyz hasili Reichstag, ktery jsem podpalil, co ty na to? 🤣 

            • To bys jako absolvent zvláštní školy nepochopil. 😉

          • "....v první řadě by ses měl snažit aby tvé činy byly v souladu s tvými "silnými" řečmi. "

            Ty zas mluvíš jako kniha (ne)realisto. Ty víš, v čem moje činy nejsou v souladu s řečmi? A co tvoje činy, Pochlub se!😉

             "Anonymně tlachat na netu umi každý..."

            Vidím, zmákneš to i ty. 😂 

            • Mimochodem už sis vypnul plyn a vylil všechen benzín co máš případně doma? Můžeš udělat místo planých řečí na netu aspoň to málo.....😀 jeden malý čin je více než tuna prázdných slov...

            • Tady na diskusi není v pár řádcích prostor snažit se ti vysvětlit, co jsem v životě dokázal. A koneckonců já ani nemám už dávno potřebu nikomu nic dokazovat. Jen vysvětlují, že kdyby náhodou došlo dejme tomu ke konfliktu s Ruskem, nezůstaneš jen u velkého žvanění v diskusi a uvidíme tě jít nám příkladem v první linii.....žvanit na netu, když to nic nestojí a nehrozí,  umí každý trotl....🙂

      • To je tvoje zbytečná starost.....😉

  • No a teď už bude vše růžové. Žádní špioni z Ruska, žádní špioni ze západních zemí tady nebyli, protože jsou naši spojenci. Nikdo nám tu nebude škodit. Takže hůrá do světlých zítřků. Jen asi ekonomická spolupráce s Ruskem bude chladná a asi skoro žádná. Na to jsme ale připraveni, když tak nám vždy pomohou naši západní přátelé. Tak za 2 roky budeme teprve moci bilancovat, co toto vše přineslo našim firmám v Rusku, turistice atd. Podle mě kritiky bude dost, protože budeme jediná země na světě,  kromě USA, která přenechala své ekonomické aktivity v Rusku jiným firmám z EU a budeme opět jediní, kteří na ambasádě v Moskvě skoro nikoho nemají, na rozdíl od zbytku EU a tudíž těžko budeme navazovat obchodní styky.

    • "Nikdo nám tu nebude škodit."

      Ale bude! Máme dost vlastních mamlasů, kteří si neváží dobrého bydla a spokojeného života. A pak tu zůstane celá ruská pátá kolona. To jsou ti, kteří mají Rusko v srdci a Ameriku v garáži. 😉😂

  • KIMCID

    No Češi musejí z Moskvy vypadnout Karosou 🤣🤣🤣

    • Ta karosa bude nejspíš spolehlivější, než ruský letadlo? 

      😂😉😂

      • KIMCID

        A proto je máme v našich aerolinkach

        • Už zase ti tví poradci dodali mylné informace....😂😂

          https://www.csa.cz/cz-cs/letadlova-flotila/

          • KIMCID

            Já se nebavím o ČSA ale to nevadí časem pochopíš

  • vanhorne

    Z Bogom krasnye tovarischi. Good bye, comrades.🤣

    • Radost je předčasná. V článku se píše že odlétají Rusové z Prahy, né z Kanady....😯

      • vanhorne

        "odlétají Rusové z Prahy, né z Kanady."

        Aw really, nezalezi odkud rudi ptaci odletaji, dulezite je, ze odletaji s pristrihnutymi.kridelky. Bylo mi az lito, jak tam Zeman v departure hall sedel ve vozicku a jako na funuse, popotahoval a slzicky utiral😢. Odletali hezky napakovani, lednicky i pracky brali. Uklizecky i s kyblema.😂

        • josef.chmela

          No, tebe by si nevzal s sebou nikdo. Blbů je všude vždy dostatek.

          • vanhorne

            "Blbů je všude vždy dostatek."

            Vidim.😂

            • josef.chmela

              Určitě jsi se podíval do zrcadla.

        • KIMCID

          A teď znova a česky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit