Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proletáři všech multikulty vyližte si víte co!
  • Ten pohádkový příběh uprchlice, ze které se stala poslankyně, má jednu zásadní chybu. Ilhan Omar spáchala podvod - ilegálně pojala za manžela svého bratra, čím porušila imigrační zákon. Viz “We all know what has been alleged about Omar illegally marrying her brother to commit immigration fraud. It is a serious accusation and would certainly disqualify her from representing district 60B if true,” said Somali-American and Republican-endorsed Abdimalik Askar. Více třeba zde: http://alphanewsmn.com/evidence-confirms-rumors-candidates-marriages/
  • "Mnozí z nich jsou stejně jako Omarová muslimové a pochází ze zemí, které jsou na černé listině současné americké administrativy. I proto má v této době smysl si jejich příběhy čas od času připomenout."
    >
    Tak jo, ale v zájmu objektivity jistě příště připomenete příběh nějakého teroristy ze stejné země, ano? Nebo myslíte, že to by nemělo smysl připomínat? Čas od času, co? Nebo že byste žádného takového neobjevili?! *1*
  • Názory pana Kalendy mne neudivují, stále platí latinské nomen omen (podle Wikipedie je "Kalenda" tanec karibských divochů) *1*
  • To je z pohadek 1000 a jedne noci?
  • Krásný příběh páni redaktoři, skutečně srdceryvný. Škoda, že na takovou hrdinku připadá milión jejich soukmenovců, kteří by naopak nejraději viděli ty bílé bezvěrce mrtvé a dělají pro to co mohou.
  • František opět nezklamal... *6*
  • Je mi z toho na zvracení, opět objektivní článek, který nestraní muslimákům. Klasické vymývání mozků. Sluníčkářů a vítačů je sice trapná menšina, ale bohužel jsou jich plná média. Rukama, nebo mozkem by se tito pisálci z filozofických, potažmo sociálně zaměřených fakult neuživili. Tak hurá do médií a neziskovek !!!! Jsem zvědav jestli se někdy dočkám i opačných příkladů, např. jak migranti kradou, kšeftují s drogama, znásilňují, vraždí a vyžírají ekonomiku na úkor slušných občanů /pardon vlastně xenofobů, fašistů a populistů/. Už aby byly volby a směřovalo to jako v okolních zemích. Jakmile se dostane muslim do politiky, tak to vezme hodně rychlý spád. Učiň čertu dobře, peklem se ti odmění !! Tohle platí v dnešní době tak jako ještě nikdy dříve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit