Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych řekla, že je to spíš nenažraností našich nových moderních rádoby filmařů....
    Ale možná je to taky tímj, že příjem si rozdělí a jinak na údržbu a renovaci čirekonstrukci a modernizaci už jaksi nezbývá.
    Proč by tam nedávno hořelo, copak zanedbali???? Za totáče se tam točilo kdeco na plno a přesto bylo vše v pohodě. Čtvrtstoletí bez údržby udělalo své....a je to nebezpečné.....
  • Budapešť je krásné město. Ale Hellboy začíná na Vítkově, nádhernou kulisou památníku a posledního pořádného skútru ČZ a Budapešti tam moc vidět není. Jinak mi nepřijde nijak rozvojové podporovat úlevami na úkor místních lidí a podnikatelů cizí produkce. Nikdo, kdo v Čechách nebyl a scenérie nepozná, si nebude hledat, kde byl který film natočen. Může to přispět trochu k opakované návštěvě, ale to je asi tak všechno. Jezdím denně kolem "zámku" Doksany, kde se celé roky točí a točí, ale na zámku jako takovém to vidět není. Je to zajisté schválně, aby byl stále historicky zpustlý a ne opravený. Když bude zářit novotou, tak o něj ztratí zájem. Jen by mne tedy zajímalo, kam ty peníze tedy tečou.
  • Dostal jsi mně. Ale přes to s do tebe budu kopat. Protože to může u tebe každý. Jsi nic.Obyčejné prase co píchá i svojí matku.
  • ... další povedený test tiscali.cz., kteří ubožáci jsou nejprimitivnějším póvlem na internetu :)))
  • Upadáme díky "representaci" těmi našimi představiteli BubbleBum a ostatními ruso- a číno-řiťolezci. Svět nás už tolik "nebere".
    • Nejlepší byl dramatik zrzavej Veškrna, ty jeho super díla trhaly návštěvnost kin, viď Simonku.
      • ... A) píše se trhala, B) nejedná se o díla pro póvl s IQ 8 jako ty, C) líbí se mi tvá deemence :)))
    • pan chytrý pronesl nosné myšlenky. Evidentně jsi reprezentantem právě ty.
  • http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/2014015-cikanska-rapsodie-cerneho-partyzana-je-pribehem-statecnosti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

    je to cikán nebo rom?
    • A co takhle nadělit v čechách nesmrtelnost cikánům až bude konec světa to by se vám všichni smáli. Vypadá to, že ste se chytli do vlastní pasti. Pač češi jsou popletení potomci brouka Pytlíka, který se tu narodil. Kdo by vás chtěl, já ani kdyby na vás zmatkaře a poplety byla dotace. A jedna na konec: rudí pochodují v řadách proti bývalým rudým a rozsekají rudé do ruda... doctor Michael de Notredame řečený Nostradamus čti krátce popleto. *5* *5* *5*
      • ... tys zjevně potomkem ptákopyska, moulo :)))
        • od páchnoucího prasete to sedí. Zas tady prase vyučuje? Táhni do chlíva.
  • třeba o gaunerovi Rathovi a Nagyové hlupani z úřadu vlády jak úkolovala tajné služby. Dalo by se točit o ministerstvu absolutní pravdy vedené "fešákem" Tuhým. Nebo o zdejší srandovní policii vedené křivým socanským vůdcem.Ale jaksi není zájem o kraviny.
  • ... přesně, jste všichni na Tiscali povl nevzdělaný, tak s vámi vůbec nehodlám diskutovat. Jdu si pro holinky a pak do chléva, vrazim kozu do holinek a pak ji zrychtuju, že z toho bude týden tumpachová. Možná se z toho povede vrh Kuzlosimonů. Budu tatínek kůzlosimonků, jupí :)))
    • ... čau, trosko :)))
    • ... ještě něco dopiš, nemám problém, něco tak neskutečně primitivního je neprosto něškodné :)))
      • ... neškodnost je neškodnost, tak pozor na to. Kdyby nebyla neškodnost, tak by byla škodnost a na to je třeba taky dáti pozor :)))
        • ... neruš dospělé, panáčku, pochop, že si raději užiji hokej z Washingtonu než tebe :)))
        • ... raď svému králíčkovi, hloupoučké dítě, jsi neskutečně nudný nevzdělaný chudáček :)))
          • ... ano jsem hloupoučké dítě už od narození, což je poznat i podle príspěvků zde na Tiscali. Tatínek mě vždy bil po hlavičce, když šel ze chléva s potrhanými holinkami, zatím co si maminka koupala zapařenou prdell v heřmánku :)))
            • ... rozvěď to, ale je to k ničemu, svou tupost již nemáš jak překonat, primitivní blbečku :)))
            • ... jsem nadšen, jak jsi primitivní, ale to není důvod bavit se s troskou, moulo, papa :)))
  • ... už zde nejsem, trapný čurááčku :)))
    • ... ano čurááček je čurááček, tak si ho jdu pořádně nahonit :)))
      • ... vím, že na mě nemáš a nikdy mít nebudeš, je mi fuk, co děláš se svým povadlým prckem :)))
        • ááá převeliké svaly čuníka z chlívu. Prasata prý mají malého krouceného. Ale na matku stačí, co?
  • jen co je pravda *15*
    • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit