Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ženy se nemají potulovat sami v noci a ještě k tomu v Indii tam je riziko i za bílého dne,všichni mladí jsou na drogách Indii jsem projel,ale v noci by mě ven nedostali.Dívky mi je líto 90%indů jsou blázni.
    • kdyby muži povinně po setmění seděli doma na zadku, mohly by se ženy beze strachu pohybovat, kde by chtěly.
  • Každé bezpráví, násilí, zlodějna by měly být patřičně potrestány. Přiznání viny jako polehčující okolnost neuznávám. Hoši za katrem se mají jako v bavlnce. Celý den pohodička, k snídani vánočky, čokoládové koblihy, obědy vydatné, večeře podobné. Kdysi se říkalo o chlebu a vodě. Tento luxus lumpům platíme všichni ze svého. Ubytování, stravu, teplo, světlo, dozorce, kuchařky, učitele - protože tito "potřební" si mohou dokončit i vzdělání ... *16*
  • ano, trest je zcela v pořádku, jen bych dodala, že každé znásilnění tak trochu člověka znásilněného zabije.
  • až se u nás zavede za korupci a krádeže trest v podobě sekání rukou bude tu běhat
    hodně mrzáků. Soud rozdává jen směšné podmínky. Nedej bože když se ještě dopadený
    pachatel dozná to je hned bráno jako plehčující okolnost.
    Janouška prý bolela hlava a tak sedl ožralej za volant. Skončilo to tím že přejel ženu a
    zbabělu utekl. Tot obhajoba zdejšího kmotra který dosud běhá na svobodě a má
    dokonce i řidičský průkaz.
    • článek o voze a to velmi závažném voze a vy o koze, byť též závažné
      • Toto je běžným zvykem. Je-li nadhozeno téma diskuze, občas se glosy diskutérů vyznačují věcnými posuvy. Není mi známo, zda se nejedná o mozkovou záležitost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit