Přejít na výpis diskuzí

Za IS bojuje první Čech, tvrdí Jourová. Nikdo to ale nepotvrdil

16.4.2015 14:47
  7 příspěvků

Z Česka odjel první člověk bojovat za Islámský stát, jak ve čtvrtek oznámila eurokomisařka Věra Jourová. Bližší podrobnosti ale neuvedla. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek to ale popřel. Zprávu nepotvrdily ani české bezpečnostní složky.   

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Správně je: První rakouský Čech. Ale Cimrman si vždycky potrpěl na utajení identity.
  • Žijeme přeci v demokracii a svobodě. Každý se může svobodně rozhodnout na které straně bude. Pokud ne, tak tu žádná demokracie a svoboda není. I když ty magory z ISS nemusím, je to svobodná volba každého, jestli chce pobývat s vrahy nebo žít v míru, a lézt do zadnice druhým vrahům (no asi je to jedno). *2*
  • Je je třeba vypatlance pečlivě zaevidovat.Kdyby po návratu chtěl tady šířit smýšlení té chátry.A též kdyby se mu něco přihodilo a chtěl se tady třeba léčit.To už by byl vrchol drzosti.Jasně že nejlépe by mu bylo kdyby tam natáhl ráfy.
    • Spíše by se mělo zaevidovat všechno to svinstvo, které dělá madam Jourová a po ukončení jejího dalšího koryta ji šoupnout okamžitě do kriminálu. Tací, jako ona, jsou největším zlem pro republiku.
  • Taky bych se divil, kdyby se u nás nenašel alespoň jeden magor
  • Nechápu tomu divení se, jednou to přeci muselo přijít...... a teď jsem zvědavý, jak budou naši chrabří politici a ještě chrabřejší vojenští představitelé zatínat svaly a škemrat o navýšení rozpočtu.... ale tentokráte to nebude kvůli Rusku. Ono se časem ukáže, že radikální islám je větší hrozbou než Rusko..... ale vždyť on to Zeman už říkal, akorát ho nikdo neposlouchal. *2* *2* *2* *2*
    • Souhlas *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit