Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Občanská demokratická strana chce hnát k zodpovědnosti státní zástupce. Víte co mi to připomíná, když ZLODĚJ křičí chyťte zloděje...
  • ODS a TOP nekrade. Oni odkloňují a to je s imunitou beztrestné. Jsou tak namyšlení a zblblí posedlostí vládnutím a mocí , že těm svým kydům už i věří. Běžte do pr.....!
    • Kradou ve smyslu výkladu lidu. Trestní zákoník si stejně přetvořili tak, aby se jich netýkal. A lid je brzy ztrestá. Nacisti si také kdysi mysleli, že jsou tu navěky.
    • Mohl bys přesně říci co STRANA ODS nebo STRANA TOP 09 ukradla? A mám na mysli termín "krádež" tak jak ji definuje trestní právo. Samozřejmě nevylučuji, že někteří ČLENOVÉ těchto stran mohli něco ukrást. Pokud k tomu máš důkazy, jsi povinen to oznámit policii, protože neoznámení trestného činu je trestné.
  • Ale oni si to hoši z odéésky nastavili dobře - jako nástroj pro potírání opozice. Ale netušili, že se najdou takoví neohrožení státní zástupci a policisté, kteří budou pátrat i v jejich koaličních sférách.
  • nulová tolerance, špinavé peníze, tunelářství, amnestie,
    výrok Nejvyššího soudu ČR - imunita kryje korupci,
    není odvolání, národ umírá, mor Klause jej nakazil
    smrtelnou nemocí,
    jeho černé EGO šíří se krajinou jak LEGO !
  • p.Pospíšile stojí Vám to za to být s touhle bandou ODS a TOP 09?TOPKA BUDE STEJNĚ ZASE VE VLÁDĚ,Kalosek to chce dotáhnout až na prezidenta,on ví proč nastrkuje toho dědu *16* *16* *16*
    • To se ale bude muset nechat přejmenovat. Cožpak může být prezidentem někdo s tak blbým jménem po ušatém ptáku ???
  • jasně, může za to Pospíšil, nevykouřil Nečasovi, sakra, já se v tom nějak ztrácím, nebyla to Nagyová ?
  • Prohnilá ODS hledá viníka
  • Vůbec bych se nebál předčasných voleb, pořád naivně věřím, že voliči nejsou stádo ovcí, ...
    • Já se jo zkušennost naopak obávám, že stádo ovcí stále převládá. Půlstoletí komunismu udělalo své.
      • Pukni vzteky, ať je sranda....
    • ... po opici?
  • Zlatí komunisti !!!
    • Komunisti jsou rudí fašisti!!!
      To oni nesou vinu za ten nynější marasmus.
      • Nejseš náhodou umazanej vod krámů ? Nemrdals při krámech ? Že vidiš červeně
      • Pukni vzteky, ať se máme komu smát !!! Ale chudák koza potom osiří, kdopak ji b ude utěšovat ???
  • Kocourkov je v této zemi pořádný.Na jedné straně země před státním bankrotem.Na druhé straně stovky milionů korun a zlaté cihly,ke kterým se nikdo nehlásí.To i za nebožtíka Hitlera byl v Česku lepší pořádek.
    • ... samomluva?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit