Přejít na výpis diskuzí

Za prodej akcií ABL dostal Bárta téměř půl milionů korun

6.6.2011 17:34
2 příspěvky

Exministr dopravy Vít Bárta (VV) dostal v první splátce za prodej akcií bezpečnostní agentury ABL svému bratrovi Matějovi 20.000 eur, to je podle současného kurzu přibližně 490.000 korun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikomu není nic do toho, kolik si vydělá. Měl dobrý podnikatelský záměr, managerské schopnosti k tomu, aby uměl vytvořit fundament své společnosti a vést tým svých spolupracovníků a podřízených, kteří z kupy hlíny a kamení uměli postavit hrad. V tomto hledisku mu přeji velice mnoho. To, že šel do politiky, proti tomu nic nemohu podotknout, ale každý, kdo má nejen předpoklady, ale i názor na to, že by stát obhospodařoval jako své království, k ničemu nespěje. Je dobrý manager a podnikatel, ale s politikou to nemá nic společného, protože na ní opravdu nestačí.
  • zajímavý by bzl k informaci k příjmu 32 milionů náhled příslušného finančního úřadu ten je totiž tak někde na 50% v daňovém přiznání. Prodej akciií je jen šance legalizace obsahů igelitových tašek. Teď je ještě prostě průšvih že se nedá koupit žádná cizí výhra pro legalizaci částek když Sazka je mimo.... tak zbývají jen prodeje mezi kamarády.. jeden si pmůže k nákladů druhý pak k papíru na penize ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit