Přejít na výpis diskuzí

Za rudé trenýrky nad Hradem trest nepadne

16.10.2015 18:09
68 příspěvků

Trojici členů umělecké skupiny Ztohoven nečeká za vyvěšení obřích rudých trenýrek na Hradě žádný trest. Podle soudu není možné dokázat, že trenýrky vyvěsili právě tito konkrétní umělci a navíc nebyla přesně vyčíslena škoda. Proti verdiktu soudu může žalobce podat stížnost. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jací umělci? Banda chuligánů to je! *16*
 • tady kompletně moderuje diskuzi o Emanovi z Hradu.Ale je krásné jak se tady vztekáš a bezmocně prskáš.Jednak je Eman už valné části lidu u zadku, jednak tady planceš blbiny sám za sebe.Ty nejsi hlupáku žádný lidový tribun.Jen zakomplexovaný ubožáček který vzhlíží k hradní smečce vyžírek a hoštaplerů.Jinak tady totiž všichni vědí že Vráťa s Emanem jsou největší ostudou této země.Ostatně 28.řijna se uvidí.To zas bude legrace.Ale to zas bude hradní ostudy.Ale té kvalitní!
  • Vztekáš se ty. Já panu prezidentovi fandím, tak nemám proč se vztekat. Naopak, hip hip, hurá....ať žije náš pan prezident, nejlepší český prezident! A pražskou povalečskou sebranku ať vezme čert!
   • Jsi nenapravitelné pako - i kdyby jsi se na hlavu postavil a ušima přitom odtrkoval, tak se skutečností že ČR nemá prezidenta nic nenaděláš.
    Oslavuješ jen nechutné podrazácké křivácké ožralecké NIC, které si od pár pomatenečků s IQ houpací koně (viz ty sám) nechává říka prezident.
    Je to jen odporný vřed zaplevelující hrad a je mu třeba přát aby na ty své křivácké žvástavé pindy a nesmyslné chlísty co nejdříve "dojel".
    Až jednou vytáhne tu svoji palici z putinovi řiti, pozná že je v čechách oblíben stejně asi jako býval pan A.H. nebo jeho předchůdce komunistický vrah-syfilitický alkoholik jakýsi gottwald.
    Pokud se však považuješ za povalečkou sebranku, tak se nedivím že ti to ...... tak přirostlo k srdci. Nikdo kdo je jen trochu při smyslech nemůže přece něco tak odporného považovat za člověka, natož "pana", tím méně prezidenta.
    • Já jej volil a se mnou většina občanů, kteří přišli volit. Tedy 2,8 milionu občanů. S tím nic nenaděláš, je to prostě tak. Tvé infantilní provokačky, aby si měl na krabičák za více "příspěvků" na tom nic nezmění. *16* *16* *16*
 • Přejeme panu prezidentovi mnoho zdaru v jeho náročné práci. Vděční troldové z tiscali.
 • byly jen začátek.A je moc dobře, že se Emanovi na Hradě věnuje taková pozornost.Je ostudou této země.Ožunk od klenotů , hulvát z rozhlasu a dojížďák do Moskvy.Je neřízenou střelou která nás u voleb obelstila.Jo v TV kláních se to chovalo obstojně, mluvilo to kultivovaně.Nyní se to chová jak puberťák z 9.třídy.A nikdo neví co vymastí příště.Národ z něj rezignuje.A je obecně za komedianta, který si na hradě drží křiváky a hoštaplery.Takže jaká úcta?Výsměch a opovržení.
  • Infantilní kavárenští povaleči a jejich stejné způsoby "protestů" proti panu prezidentovi jsou mědvědí službou. Jen zvyšují jeho popularitu. Většina občanů by jej zvolilia znovu.
 • strana si na ně cestu najde....
  • Tak tomu by se dalo i docela věřit - komouši byli vždycky přičinliví práskači a vrazi.
   Taková špína jako komouši se druhá na světě nenajde.
   Když jste tak vzorní vy smečko podlých bolševických kreatur - tak jen pro ilustraci:
   soudruh kučera - bývalý velitel pohraniční roty - rezident STB (soudně doloženo)
   Starosta Horní Stropnice a tři radní míří k soudu.
   IDNES,14. října 2015 10:37
   Tři komunisté a jeden bývalý radní za ČSSD jsou obžalovaní ze spáchání trestného činu při veřejné zakázce na nákup techniky pro obec Horní Stropnice na Českobudějovicku. Starostovi a významnému krajskému členovi KSČM Václavu Kučerovi hrozí až osmileté vězení.
   A to je jen začátek. Další půjdou v závěsu.
 • To je křiku, že nějací puberťáci pověsili nad hrad trenýrky. Nevadí, že ožrala z Vysočiny udělal ze sídla českých králů 4.cenovou? Že se potácí po hradě, zasmraďuje chodby a sály cigárama, padá přes koberec až skončí na vozíku a svádí to na psa? Málem pozvracel korunovační klenoty Zemí Koruny České a převrhl stolek s nimi? Drží tam agenta Mynáře bez prověrky (asi na něj Mynář něco ví) a podivnou existenci nedostudovaného Ovčáčka čtveráčka. Že vykřikuje do světa k*dy sem k*dy tam a poučuje v Bruselu, že mu řízek chutnal jak "bubble bum" (bublinková p*el). Že ten křivák všech křiváků ("oposmlouva" se zločincem Klausem) podlézá Putinovi.
  • Ubožáku.
   • Kdo je zde prosím tím ubožákem - určitě ta nechutná přivandrovalecká kreautra z Vysočiny, která nemá ani nejzákladnější návyky slušného chování, že ano?
    Obyvatelům Vysočiny se omlouvám, že ve spojitosti s tím nechutným -....... - jsem použil označení jejich regionu. Vysočina je kraj veskrze sympatický a samozřejmě nemůže za všechny své *12*
    • O kom to píšeš? O sobě?
 • Tohle je dezinformace. Nebudou souzeni ve zkráceném řízení, ale vyšetřování probíhá dál a budou souzeni v normálním soudním řízení.
  • přesně tak, CIA
 • Zbabělý protagonisté !
  Zbabělá soudkyně !
  Všichni vědí kdo to udělal kromě soudkyně ?
  Ti co to provedli se k tomu nehlásí ? Tak jaké hrdinství !
  Stav společnosti : soudkyně se bojí mediálního lynče, protože média ovládá kavárna, kavárna si dělá co chce, protože jí nikdo nežene k zodpovědnosti a může urážet a ničit symboly jak chce bez následků a ještě je mediálně podporována a omlouvána !
  Kdo má vlastně rozhodující vliv ve státě když ne president a soudy, které jmenuje ?
  Kavárna se svojí proamerickou a protičeskou rétorikou ?
  Bude zřejmě nutná nová vlna obrození a vlastenectví spojená s revolucí, která smete tuto kavárnu a otevře demokratický prostor i pro jiné mediální názory a pravdy o dění u nás a ve světě !!!!
  • Jen komoušské podliské sr..čky soudili tak jak jim vyhovovalo - sprostě vraždili. Civilizovaná společnost se řídí zákony ty rusofilní hnído.
   Pokud by to bylo tak jak píšeš už by to tvoje ho...do z hradu muselo viset za vlastizradu. Samozřejmě až potom co by vytáhlo svůj odporný ksicht s prolhanou tlamou žvástající podvraťácké chlísty z řiti svého kremlského guru.
   • Nepomlouvej pana knížete von Orlik.
   • Pokud by se civilizovaná společnost o které zde mluvíš řídila zákony, musel by být Klaus za svou zvrhlou amnestii dávno na šibenici. Je to, že pustil zloděje a vrahy na svobodu tou pravou demokracií, která k nám přišla z USA, no to nás chraň Pánbůh !!! *16* *16* *16*
  • Já jsem pro.
 • Finanční cena vlajky bude asi zanedbatelná proti skutkové podstatě hanobení institutu prezidentů a národního symbolu. Normálního člověka nenapadně lozit po střeše a předvádět se, to může udělat jem duševně zaostalý jedinec.Nikdo nepředpokládal ,že by v normální společnosti někoho napadla tato kravina. Kdyby dotyční posbírali použité stříkačky na pískovištích mělo y to větší cenu.
 • No jestli vyšetřování probíhalo tak že soudkyně nemá důkaz že tu vlajku vyvěsili oni tři výtečníci. Nemá důkaz že poničili střechu. Nemá důkaz že zašantročili standartu. Nemá důkaz že spůsobili škodu....

  Co měla jako dělat ??? Chytráci..... To mohla nechat zatknout rovnou Ovčáčka páč ten byl taky zrovna v Práglu... Nebo skupinku nějakých turistů....

  Opravdu ale opravdu sešlost tupých plácalů.
  • Stanley,buďto jste domýšlivý až hanba,nebo jste b..ý až na "půdu".
   • b...lý je především ta klátící se žvástavá -píp,píp,píp - kvůli jejíž nestoudnosti se věc stala.
  • Ano, paní soudkyně je ve svém pohledu na věc nějaká "divná".
   • Divný je především ten, kvůli kterému se to celé odehrálo.
    Paní soudkyně - jak výše uvedeno, jednalo zcela v kontextu platných zákoných norem.

    Nebo je snad někoho odsoudit za vraždu, když není obět - to dokázali jen komunisté a obdobná lidská svoloč.
    • Rád slyším tvé odůvodnění zákonů. Jistě nebudeš více plivat na kancléře, který podal rozklad proti rozhodnutí NBÚ ve věci BP. Tak jako to doposud tvrdošíjně kritizuješ....Máš v to rozpor. Co s tím uděláš?
     • Aha, takže nic, tak potom přestaň lhát a používat dva metry na tutéž věc. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit