Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Typické pro pana ministra a vlastně pro celou vládu. Ode zdi ke zdi, blbost za blbostí.
  • Tímto extempórem si p. Dobeš zadělal na mizerný groš-jak se lidově říká.Obejít bez podpory zákona silově akreditační komisi,to už musí být žaludek plný zlé žluče.Nejhorší na tom je,že stejně právně nevyřeší krušné bytí,či nebytí tamních studentů.Právníci,tamní učitelé i právo studující porušují zákon!!Bezprecedentní postup,žel,hodící se do dnešní doby v ČR,kde právo dostává na frak....
  • Podle této diskuze je vidět jak hloupí a zaujatí novináři dokážou zblbnout národ.
    • Schovat se za anonyma a hloupě kvákat, pokud máš názor, proč se za něho stydíš.
    • Zato tebe totalne zblbnul Radek John. *1* Taky udajnej novinar *12*
  • Titulům z posledního desetiletí se neddá věřit .
    ŕíká jeden magistr druhému , když já vám jaký jsem magistr, já se člověče bojím jít k doktorovi
  • Nevím, proč si tady vyléváte špínu na Dobeše, podobně, jako autor článku."Dobeš je nejlepším ministrem školství, jakého jsme kdy měli" říká přece náš milovaný a všemurozumící prezident. Asi se tedy budou Dobešovy praktiky řadit ke skvělému odkazu Učitele názorů - Jana Amose Komenského a pomlouvači se budou za své výroky na Dobešovu adresu hluboce stydět.
    • Anonyme ty jsi pitomec .Víš to?
  • kdo je ten autor hrdina, že se zapomněl podepsat? Že by se styděl? *3*
  • Zase bude o skoro dva tisíce vypatlaných právníků z Plzně více. *12*
  • Ten blb měl už dávno čistit hajzly nebo mejt černý nádobí u Rozvařilů.
    • Ne,ne u Rozvařilu by prasečí hlava loudila žrádlo.
  • No,myslim si,ze toto je posledni "hrebik do rakve" a EK pravem odebere onech 55mld. na ceske skolstvi,da-li se to skolstvim vubec nazvat!
  • http://chcemezmenu.webnode.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit