Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaká škoda pro stát, když se jeden úředník na ministerstvu neškrtne. Existuje výraz loajalita, víme pane bývalý náměstku? V soukromé firmě by se s Vámi při Vašem chování vůbec nikdo nebavil ani dvě minuty.

    • Loajalita státního úředníka k Agrofertu ???? Nebo snad už Agrofert vlastní celý tento stát a ůředníci jsou jeho zaměstnanci kteří jsou ale placeni z našich daní ?? nebo jak to myslíte ?
  • anna.tvaruzkova.58

    Chlapec má smůlu. To si dovolil hodně, upozornit na zlodějny Babiše.

    • Dovoluji si vaší ctěné pozornosti doporučit ke studiu zákon číslo 229/1991 Sb., o půdě a jiném zemědělském majetku, v posledním platném znění ze dne 1.1.2014.

      Nevím, proč by mělo jít jen o Babiše, či podle článku jen o Agrofert. S problematikou hospodaření na cizích pozemcích se nepotýkají jen ti subjektové, kteří hospodaří na pozemcích prošlých pozemkovou úpravou, případně rolníci hospodařící na t.zv.náhradních pozemcích. Ale tuhle problematiku máte jistě v malíku, pokud se k ní tak resolutně vyjadřujete, že?

  • Z článku:"Když banda squatterů vleze do nějaké vily, tak tam přijde policie a za
    ucho je vytáhne." jak se v případě Kliniky dělo celá léta, že.

    Dále:"Stát má za úkol vlastníky identifikovat a předat
    majetek případným dědicům. Nejsou to jen nudle pozemků, občas jsou to
    zajímavé majetky. A někdo na těch pozemcích vlastníků, kteří se nemohou
    bránit, protože ani nevědí, že to vlastní, orá, lije tam chemická
    hnojiva, nikomu za to neplatí. A co je vrcholem drzosti – bere na to
    dotace. Já se na to dívám z pozice státu, a proto jsem zadal kontrolu.
    Zajímalo mne, zda stát to bezdůvodné obohacení dostatečně asertivně
    vymáhá od toho, kdo tam hospodaří. Myslím, že se to neděje." A ptal jste se na ÚZSVM, dodal bych?

    Pan Závodský prokázal, že je úředníkem na svém místě. Jeho znalost legislativy týkající se zemědělství je omračující. Výzvy vlastníkům, aby se hlásili o zapomenuté majetky než propadnou státu, proběhly před lety v médiích a seznamy nemovitostí byly vyvěšeny na úředních deskách obcí - sám jsem strýci jeden takový pozemek "vyřizoval".

    Dotace na pozemek bere ten, kdo na něm hospodaří, není to vrchol drzosti, je to pravidlo poskytovatele dotace.

    Perlička:"...lije tam chemická
    hnojiva..." je školní příklad primitivní manipulace, ještě lepší než výše uvedený "vrchol drzosti". Otázkou je, zda je to z úst úředníkových nebo z pera novinářova. Těžko říci, co je horší.

    Závěr: Článek se zabývá standardní manipulací s veřejným míněním. Samozřejmě, obyčejný čtenář nebude pátrt po tom, co řekl zpovídaný a co je vysoce odborný přídavek novinářův.

  • Kdekoliv se podívám, tak ve všech sviňárn... jede ten zkurven.. čobol Bureš. Ať táhne na Slovensko s svoji Eržikou a hlavně ať si vezme ssebou s.zEmana.
    • Stádo si ho zvolilo. Dostalo koblihu. A tak prý bude líp.

      • KIMCID

        kamkoliv se podívám vidím že tomu Občan i  milsedlák ouno rozumí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit