Přejít na výpis diskuzí

Za zásah proti střelci v Uherském Brodu policie potrestala dva důstojníky

14.5.2015 13:53
8 příspěvků

Zlínská policie potrestala dva operační důstojníky, kteří měli na starosti zásah proti střelci v uherskobrodské restauraci Družba. Policistovi, který zpochybňoval rozkaz k zákroku, byl snížen plat na tři měsíce. Jeho kolega vyvázl jen s napomenutím. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • https://www.stream.cz/zpravy/10005695-cesko-ruske-oteplovani#nejnovejsi
 • To jsou "tresty" za sedminásobnou vraždu, kterou se nepokusili odvrátit, ač to byl jejich služební povinností. Takhle kontrolovat lékárničky, jestli není obvaz prošlý o dva dny nebo nasazovat botičky nebo pokutovat za překročení rychlosti o 1,5 km/h nebo... Inu, stalo se to v Uherském Hradišti, v Grebeníčeklandu.
  • no tak ses tam měl vrhnout ty, bez jištění s kamarádem...
 • Trestní zákoník č. 40/2009 Sb.
  § 275
  Porušení povinnosti při hrozivé tísni

  Kdo zmaří nebo ztíží odvrácení nebo zmírnění hrozivé tísně, která přímo postihuje větší skupinu osob, tím, že bez závažného důvodu
  a) odepře pomoc, která je mu podle zákona uložena nebo k níž se zavázal, nebo
  b) zmaří poskytnutí takové pomoci jinou osobou,
  bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti.

  Je důležité že se PČR v čele z ministrem Chovancem za pomoci státního zástupce striktně drželi zákona při udělování trestů a šli jako znalci zákona příkladem. Plně si přitom uvědomují dosah svého jednání. *16* *16* *16* *16* A byl bych sprostý.. Právem. *16* *16*
  • prosím tě pravopis neznáš a k právu bys chtěl mít vyjádření? jdi se vycpat.Policista musí provést jen takový zákrok, který je schopen dokonat., tedy dovést ke zdárnému konci a pokud to není možné - a to tady patrně bylo, pak vyčkat posil.
   • Věta se začíná velkým písmenem a Plicista je kdo *1* *1* *1*

    prosím tě pravopis neznáš a k právu bys chtěl mít vyjádření? jdi se vycpat.Plicista musí provést jen takový zákrok, který je schopen dokonat.

    Jsi dokonalost sama. Nejsi z Ruska ?? *1* *1* *1* Nebo od PČR ???
    • překlepy jsou překlepy, ale hrubky, to je jiná káva a ty jsou tvou doménou, Standíku, píšu příliš rychle, proto ty překlepy *15* *15* *15* *15* ne, nejsem z Ruska, ani od PČR, ale dovedu číst třeba zákon o policii , vezmi ho do ruky, pouč se *3* *3* *3*
     • Trestní právo je nadřazeno nějakým fízl brožúrám.
      T 602 ti u vás na služebně neopravuje velké písmena na začátku věty ??
      Policejní eskortní a zásahový oddíl z Luhačovic který dorazil na místo 10 minut po začátku střelby potřebuje krýt záda? Tento oddíl je nekompetentní zásahu ?
      Kupíte jednu lež na druhou a začínáte se v tom motat.

      Na hanbě PČR to nic nemění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit