Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • a co si predstavujete pod pojmem "noblesa" ?
 • jenze trpi i ti co ho nevolej
 • trochu naivni nazory, treba "Na jeho místo už čeká další." ... todle nefunguje a uz na to spousta firem dojela, pokud ti odejdou sikovni, tak je jen tak nekym nenahradite. No ale urednickejch mistech asi jo. Bohuzel to pak taky tak na tech uradech vypada. A jakou spotrebu a utraceni bude predstavovat ta tretina propustenejch ?
 • A co proto udělal Klaus?Jen kecá a nechal rozkrást republiku! *12*
 • xyz Just! Myslíš, že jsi něco jiného, než než k použití z obou stran Václav Klaus?
 • Je to stará písnička, nejméně tak od doby co existují peníze jako ekvivalent výplaty. Jestliže přidusím příjmy, automaticky tím přidusím výdaje těch přidušených. Ostatně kdysi jsem se tu už vztekal, když ohlásili restrikci mezd státním zaměstnancům. Místo aby nadbytečné z těchto tvorů rozehnali, tak jim plošně srazili 10% a tím analogicky 800 000 rodin státních zaměstnanců o 10 % míň utrácelo. Dostal jsem tu vytěráka od zdejších íkváků, že se zastávám lehkoživků ze státního. Houbeles slavný soude. Kdyby bylo po mém, tak bych redukoval státní zaměstnance minimálně o třetinu, no a kdo by si stěžoval že nestíhá, ať tedy odejde taky. Na jeho místo už čeká další. Ovšem to by se muselo řešit a la kolega Klas Jaroslav, sekerou nebo bejčákem, protože nadřízení by propustili ty co to dělají doopravdy a ponechali by si ty chovné. U policajtů pak by zmizeli ti z ulic (jako by ještě nějací byli) a tlustí šéfové v kancelářích by zůstali. Tedy pouze dle recepisu pana Jaroslava Klase.
  A co se týká tuneldědka a jeho nynějších kritiky Svazáka a Chemika? Přinejmenším ti z koalice jim to v parlamentu odkývali a tím přejeli opozici. Na nynější "já to už tehdy říkal" jim zkrátka kálí kuna. *1* *1* *1*
 • Proč tady nadáváte Kalouskovi, když ho jiní demokraticky zvolili!Tragedie není Kalousek, ale Pražáci a někteří další,. kteří Kalouska volí, a určitě jej zase zvolí!Když jsou lidi blbí, tak ať za to trpí.A největší vinu na tom mají právě Pražáci!Tak jim všichni poděkujte!
 • bohužel ne byl,on ještě je a mám pocit že o něm ještě uslyšíme,tuhle štěnici hned tak něco nepoloží
 • ač Klause nemusím, tak mujsím konstatovat, že na financích jsme měli amatéra chemika, který byl navíc největší č u r á k .
 • Moc by mně zajímalo kolik jsi nás stál ty Vašíku přiblblýý,tím že budeš házat špínu na jiné se neočistíš,zhniješ v pekle zmetku.Zamět si před svým prahem,nejen že jsi hoovado ale navíc i zbabělec.Všechny souvislosti s tvým jménem už mi jdou jen s vulgaritama.
 • Tak jsem z toho jelen? Všichni pánové celou dobu vládnutí dosavadní politické garniotury seděli ve sněmovně a věda o všem , jak uvádí ve svých názorech jsou najednou chytří. Vše věděli , na vše upozorňovali .Je to divné .Na co tam teda sakryš seděj ? Pak je celý tento systém na prd . Ani se mne nechce věřit , že takoví niktošové se mohou opět cpát do politiky .
  Jó , bude to náročné a bude to s demokracií trvat .9F
 • Takto tu pravicoví politici v čele s ODS kradli a kradou čtvrt století - http://www.youtube.com/watch?v=CtzQDantj6A,
 • To jeho vyznamenání bylo jak v Shakespearovi - Mnoho povyku pro nic. Dávali je ministrům financí v rozvojových zemích a dostal to takto Kalousek. Pár let před ním to dostal ministr financí Argentiny a do roka Argentina zbankrotovala a pak následovali další ministři a vešměs ty státy buď zbankrotovaly a nebo se dostaly do velkých ekonomických problémů. Občané se systematicky ohluplují dnes celosvětově - tedy globálně.
 • a modrýKOKOTI zavřeli Smetanu za tykadla na plakátu!
  Mrzáku.
 • Ať je Klaus jakýkoliv, stále je to noblesa která se nedá srovnat s tím uslintaným Kcharlem, od kterého musíte stát co nejdál aby vás nepokropil slinama.
 • Klaus-největší podvodník a lhář. *12* *12*
 • Divím se, že Ti za termín vlezdoprdelka nezatrhli tento příspěvek. *8*

  Dnešní demokratická terminologie upřednostňuje anal-bugee nebo rektální speleologie... *1*
 • K volbám by měli jít i ti, kterým se nelíbí žádná kandidátka a žádný kandidát. Tito voliči by si právě toto měli zvolit a to neplatným hlasem. Do volební obálky se pro neplatný hlas dají noviny nebo leták ... odkudkoliv ...*4*
  Tím se dosáhne toho, že voliče komise ve vol.místnosti zaregistruje, že byl volit, ale pozdější vítězná strana nebo koalice si nebude moci, podle pravidla - vítěz bere všechno - v dohodnutém poměru rozdělit hlasy voličů, kteří se k volbám nedostavili. *2*

  Už se někdy stalo, že za voliče, kteří nebyli u voleb, se peníze za vlastně neodevzdané hlasy vrátily do státního rozpočtu? *8*

  NIKDY, VÁŽENÍ, N I K D Y !!!!!!! *10*
 • To bylo jen náhodnou shodou více náhod. V evropské unii naprostou náhodou dali dohromady nějaké ukazatele a Kraďousek to ještě větší náhodou nějak spáchal. *12*
 • Zajímavé je, že titíž ekonomové a politici, kteří na kalouska pěli samou chválu, když byl ještě na financích, teď najednou procitají. Od vény klause je to čiré opakování "Poučení z krizového vývoje". Tentokrát budování a rozvoje kapitalismu. Copak ti lidi si vážně myslí, že v době sociálních netů můžou beztrestně tvrdit každý den něco jiného? Za státní peníze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit