Přejít na výpis diskuzí

Zabavená 'Světlíkova' elektrárna. Ztráta 16 miliard pro stát už nehrozí, věří šéf EGAP

13.12.2016 19:06
red 3 příspěvky

Červencový neúspěšný pokus o puč v Turecku má už několik měsíců přímý dopad i na český byznys a peníze českých daňových poplatníků, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Angel máš svatou pravdu mě už ti servilní hoši z tiscali se rou
  • Je dobrým zvykem pojišťovny se pojistit u tzv. zajišťoven pro rozprostření rizik. V ČR je zajišťovnou VIG RE.
  • hahaha - ty "technické problémy" ve skutečnosti znamenají, že elektrárna prostě není schopná spalovat místní uhlí (které bychom u nás označili za poloviční hlušinu). Turecká strana "poněkud nadsazovala" kvalitu svého uhlí, zatímco česká "poněkud nadsazovala" možnosti svých topenišť - výsledkem je již hotová elektrárna, jíž se nedaří "topit pod kotli" a tudíž zkrátka neběží a bez neuvěřitelně investičně náročných úprav technologií ani běhat nebude (v podstatě to znamená polovinu elektrárny zbourat a postavit znovu, včetně strojního zařízení a všeho okolo). To jsem zvědav, jak tohle nějaký politik Zaanálkova formátu bude řešit *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    - Jinak typická "žurnalistika" Tiscali: blábol autora, který nejenže o problému nic neví, ale není schopen a nemá zájem ani vyhledat si a přečíst o věci nějaké faktické informace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit