Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo některé potraviny jsou skutečně skvělé a v našem jídelníčku by neměly chybět. Já jsem do něj před nedávnem zařadila zelený čaj, ale nepiju ho, ale objednala jsem si kapsle. Čaj bych mohla pít jedině ráno, ale to si bez pořádně silné kávy nedokážu představit a pak až jedině večer, když se vrátím domů a to si nejsem jistá, že by pití zeleného čaje dobré. Tak jsem si objednala kapsle se zeleným čajem a tím jsem to vyřešila :-) . Ještě bych do svého jídelníčku potřebovala zařadit avokádo a bílé jogurty.

• mun.go

Mořské ryby, Avokádo, Káva, Chia semínka, Vejce, Chilli papričky, Špenát, Zelený čaj, Čočka, Zázvor, Ovesné vločky, Bílý jogurt, Zeleninové polévky, Ořechy, Voda ... A kde je národní nápoj - pivo?

Zdravá míra konzumace piva
    Pivo a zdraví

• sitlof

Jen drobnost k těm tzv. zdravým rybám - ano, ale ne ty, co jsou chované uměle v aquakulturách (sladkovodní i mořské). Takový norský losos krmený grynulema nebo pangasius chovaný na kdoví čem, to děkuji, nemám zájem. A ty z volného odlovu - to je ovšem pěkná cenová "pálka", víceméně jsou nedostupné cenově, alespoň ne zrovna příliš často ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit