Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je trapný ubožáčku. y soudruzi pomali vymíráme a Ty si z toho děláš srandu. To není zábava. Kdo nás v budoucnu nahradí?
  • No jo, ten byl fakt dobrej soudruh. Ja myslel, ze byl mladsi. Uprimnou soustrast. Už je nás čím dál míň.
    • Zlodeji nicku! *12*
      • To je fleck. Věřím, že kdybych tu vypsal info o něm, ještě by mě dobytek zažaloval. To těmhle duševním troskám jde dobře.
  • Zemřel zasloužilý soudruh Václav Sloup, traktorista z Chalupářů - to je velká škoda. Upřímnou soustrast pozůstalým
    • Tohle je trapný ubožáčku
  • Sezbírají těla a dají do chlaďáků - špatně. Nějaká těla nenašli, tudíž nesezbírali - taky špatně. Čekám, kdy nějaký novinář napíše, že jsou povstalci lidojedi a chystají se pozůstatky sežrat.
    • Cokoli udělají je špatně, protože to tak má být. *10*
      Nikdo ovšem nenapsal, jak to tedy měli dělat a kdyby to dělali tak jak to někdo napíše, bude to zase špatně.
  • No vida. Tak to uspesne vyresili. Sice prisli o par vagonu, ale aspon je klid. V chladacich na potraviny se mrtva tela prevazet nesmeji a kdyz jo, pak se musi vyradit z provozu. Jsem zvedavej, jak by to resili urvani Britove a amici. Navic se v oblasti bojuje. Fakt dobrej vykon.
    • V rusku se něco nesmí,tam se smí i rozdojovat kozlové tak proč neposlat do oběhu pár vagonů po mrtvých *1* *1* *1*
      • Těmi bych krmil viníky této nehody.
        • Separáti by se olizovali po šašliku.
          • To jsem jako neviděl. Nechtějte být za blba.
            • Byla řeč o vepřovém z těch vagonů, ne ?
    • Bacha. Asociační dohoda podepsána, celní bariéry padají. Nějaký náklad zmražených vepřových půlek u nás může přistát.
    • Naivo, myslíte, že si Rusové dělají hlavu z nějakých předpisů ? Za měsíc už se v nich bude vozit vepřové a kuřata . Vzpomínám jak u nás v 70. letech " experti" napustili mazut do francouzkého , nerezového vagonu na víno ( cisterna) a pak se náramně divili, že ho Francouzi nechtějí zpátky . Spíše je zarážející, že tam nepustili vyšetřovatele a manipulovali s pozůstatky. Ty těla už asi nebude možné použít jako důkaz . Mimochodem, teď už to mohou být jakákoli, libovolná těla .
      • Já jen, že hygienické normy byly za komunistů přísnější než dnes. Nikdo by nedal do žrádla jed na krysy, plesnivý chleba nebo sůl na silnice. Tak už si ty blbé připomínky nechte!
        Včera vaše propaganda psala, že domobrana spolupracuje a že jsou všechna těla řádně předána. Alespoň si to kuva pište když už lžete aby jste neblábolili každou chvíli něco jiného.
        • Ha ha. Vyhledejte si třeba Dikobraz ze 70. let. Byla tam taková rubrika kam čtenáři posílali fotky toho co našli třeba v lahvovém pivu, zapečené v chlebu, celá myš v salámu a mnoho a mnoho dalšího. V knihovně a nebo na netu to najdete. Jo a vzpomínám si na takový zajímavý případ. Jihočeská Fruta udělala bažantí konzervy pro Francii. Francouzi to odmítli protože to bylo plné pesticidů s postřiků polí , tak to šlo u nás do obchodů. Taky si vzpomínám na aférku v Radlické mlékrně kde se chodily holky koupat do mléka kvůli pleti. Jezdíval jsem pro mražené obědy do restaurace ( učnˇovského střediska ) v Králově dvoře . Když jsem viděl jak se to připravuje nedokázal jsem mnoho let jít do restaurace na oběd. Atd. atd. Jo a ta spolupráce ? Hezká spolupráce když po nich málem střílí a dávají si podmínky aby je vůbec pustili na místo ?
          • Vy si myslíte, že to dnes není? Já po hospodách také raději nejím. Pokud někdo napíše, že spolupracují tak spolupracují. Co je mimo to OBSE, nějaká nic organizace, žádný expertní tým přes letecké nehody. Přes letecké nehody je v tomto regionu MAK. Nikdo jiný. Kdo ví, jestli právě ta nacistická OBSE nemá zahlazovat stopy po nějakém svinstvu. Máte nevíhodu v tom, že vidíte vše jen jednostranně. Neuznáváte to, že by jste se mohl mýlit. Na konci vyšetřování se Vám rád omluvím, ale stále víte dvě byliny jako já.
            • No ,jen takové upřesnění. Nacismus ( fašismus) je takové soft verze komunismu. Nacismus a fašismus jsou silně levicové a komunismuj je ultralevicový.
            • Opakuji, že to jsou jen spekulace. Dokud mi zpráva se závěrem nepřistane na stole, je to jen spekulace. Ona se totiž, jestli jste si nevšiml, každá letecká a nejen letecká nehoda vyšetřuje. Potom se vydá zpráva. Ten obrat nacistická je stejný jako u druhé strany komunistická. Ale to vám samozřejmě nevadí že. To je vaše heslo, všichni jsme si rovni, někteří rovnější.
            • No, to , že používáte obraty jako " nacistický " hovoří za vše. Co se týče těch obědů je to dnes opravdu lepší. Dnes to může hygiena zavřít . Tenkráte zavřít hospodu ??? To by inspektor letěl velikým obloukem . A jednostraně ??? Separatisté se chlubí, že letadlo sestřelili , rakety měly , satelit zaznamenal odpal ze separatistického území a vám to nestačí ? Musí to potvrdit osobně Putin a nebo kdo ?
  • Zemřel Václav Sloup, traktorista z Chalupářů - to je velká škoda. Upřímnou soustrast pozůstalým
    • No jo, ten byl fakt dobrej. Ja myslel, ze byl mladsi. Uprimnou soustrast.
    • skvělý herecRIP
      • Jsem si vzpomněl jak kreslil ten obraz v Chalupářích a těm srnkám udělal obě nohy zadní:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit