Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když dneska být aktivistou ulice je in, nebo "cool". Někdo na to přispěje, do školy se nemusí a v jednotě idiocie je síla. Rebelie! To je řešení dnešní doby, dnešních "libero demokratů".  "Fondy - zdroje jsou".😈

 • Nejak tmu nerozumim. Jejich ideal , ten asi 16ti lety smrad se potlouka nekde po USA , misto aby to sedelo ve skole. V USA jsou na tohle dost prisni , jak to ze jim to prochazi ? Myslim tim jim  tu svoloc ktera to cele organizuje. Ten panchart Greten , nebo jak se tomu nadava , nevymyslel vubec nic. To je jenom loutka vedena na spagatku a nekdo to v pozadi dabuje. 

  A ten kdo za tim stoji , no vubec by me neprekvapilo , kdyby to byl napriklad provozovatel hnedouhelnych elektraren , pripadne nejaky retezec benzinovych - naftovych - pump , nebo transocenánsky dopravce a majitel lodi na hruby mazut , mimo dohled na sirem mori  tim ty lode krmici. Kdyz to sype , penize prece nesmrdi a takovahle telata jako te tahle nemocna pubertacka , tech jsou na svete mraky . 

 • Ať tak či onak, dobře že se mládež probudila.

  Teď snad, aby jenom nežvanila.

  • To máte pravdu. V pátek nechodí do školy, školní parlamenty vyhodí ředitele nebo učitele, protože ty potvory po nich chtěli, aby se učili matiku!

   Skutečně, moc fajn, že už nespí. Alespoň bude veselo. Zrušíme maturity, zrušíme známkování, zrušíme povinnost chodit do školy ---- budeme světoví a hloupí jako štoudve!! Všimli jste si, co všechno už jsme zrušili - a jak mámo zlepšili?!

   Rádoby školy, které se stanou odkladištěm pro překážející děti, budou produkovat poloidioty, ale kreativní!! Sebejisté!!! Uplatíme ten zbytek masochistů, kteří tenhle systém budou jako dozorci autistických nevychovatelných osob (dříve učitelé) udržovat při životě. Snaha něco naučit nebo dokonce vychovat už není na školách žádoucí a přítomná.

   Učitel má jen asistovat přirozenému vývoji a poskytovat impulsy, aby žák mohl nerušeně konzumovat život. Dobře, že se ta mládež probudila. 😀

 •  "Z historických dat vyplývá, že k úspěchu potřebujeme, aby se zapojilo 3,5 % obyvatel " - tak otázka zní, komu v historii stačilo k získání nadvlády 3 - 5% běžných obyvatel? Podle mých znalostí nikomu! Byli převálcováni většinou!!!  A co tak 3 - 5% fanatiků? To už je jiná, máme tu Mussoliniho, Lenina, Hitlera,  ájatolláh Rúholláh Chomejní, islámský stát a ať najdu i někoho, koho si vážím Mahátma Gándhí a možná že i husitství. Co spojuje všechny " úspěšné" - občanská válka, teror, vraždy, popravy a diktatura.(platí v mírnější podobě i o Gándhího Britské Indii - dnešní Pákistán, Indie a Bangladéš ) a jako bonus obvykle i války jiné.

  Děti si hrají s anarchií, a protože mají špatné učebnice dějepisu (učí se data, ale ne důvody a následky) netuší co vytvářejí.

 • Jakmile začne něco smrdět prací nebo zodpovědností, tak tyhle dredové marihuanové rebely u toho docela jistě neuvidíte.

  To si buďte jistí. 

 • ER je škůdcovské uskupení. Ideologicky je vyfutrováno gretensko-klimatickými mystifikačními postuláty, nihilismem, misantropií a morální zvráceností.
 • Termín "DOBRÉ ÚMYSLY" si významně protiřečí s aktivitami "EXTINCTION REBELLION"... 

 • josef.chmela

   Pozor na klimatický a zelený terorismus.

  • Rodí se také intelektuální terorismus. 

   Tedy, buď myslíš jako my - nebo myslíš proti nám!!! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit