Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • struzzo

    Jsem rád, že už se to postupně vše uvolňuje. Distanční výuka byla peklo, člověk jak je doma, tak má tendenci být v takovém klidovém režimu, no stress, a tak ani necítí motivaci absorbovat informace. Několikrát jsem byl na přednášce prostě v posteli. Teď když už do školy budu normálně chodit, tak ta soustředěnost bude úplně jinde. Výhodu to ale tedy má takovou, že jsem aspoň měl klid na sepsání diplomky.

  • Soudruh Bureš =  odborník na vše, už zase žvaní do návratu dětí do škol a školek...

    On už vážně neví jak se zbavit Blatného a Plagy...

    Začíná kopat kolem sebe - zřejmě už cítí, že se voda dostává k bodu varu...

    • Je neuvěřitelné, že je tady tolik tupých ovcí, které si svobodně zvolily něco "takového" jako je soudruh Bureš.

      • Hmmm - koblihožrouti...

        Snad prokouknou, že i ty koblihy od soudruha Bureše jsou pěkný blivajz...

  • gaheris

    Ministr zdravotnictví je blb! Může plánovat až se uplánuje! Proč ho Babiš ještě nevyhodil, to by mně samotného zajímalo!

    • Post ministra zdravotnictví v současné době přijme jen " sebevrah"...


  • rodrigo, ty blbečku, budeš se divi ale ano.

  • Pokud mají děti mazat do škol, tak všechny. 

  • dzixy

    Variabilita hraničící až s hrami ukazuje, jak si na ministerstvu školství úředníci hrají a k dobře myšlenému návrhu si každý přidává ten svůj "pomník". Potom z toho vyjde opatření, nad kterým až zabolí.  Dvakrát testování a přitom nikdo nebere v úvahu fakt, že si děti po vyučování lítají po venku bez roušek, shlukují se a pod., a tam je to v pořádku.  Tolik zmatků, co naplánovalo školství pro děti si bohužel "vypijí" nejenom samy  děti, ale i učitele s rodiči.

  • Očkování nad 65 let, ale v kterém roce? To určitě zase řekl náš mikromanažér  Bureš?

    • gaheris

      Ty blbnout, viď!

    • Dědo sedláku copak se to tebe týká? Nepotřebné prudiče a prskače kravin není třeba očkovat.

      • Jasně - proto se nenecháš očkovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit