Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi mají vztek a beznaděj, tak stávkují, p. Nečas ať si udělá pořádek ve vlastních řadách, má tam zlodějů víc než dost. *12* *16* *11*
    • Lidi mají vztek jak rozmazlení frackové, kteří chtějí mít všechno co vidí a zapomínají, že si na to nejdřív musí vydělat a ušetřit.
  • Co takhle kdyby ta líná odborářská pakáž místo protestování šla něco dělat, aby se nemuselo tolik škrtat? Nemusela by potom tolik natahovat pazoury a řvát dej, dej, dej, já chci.
    • Lenochu, proč nejsi v práci? Nebo píšeš ze zaměstnání a poškozuješ tak svého zaměstnavatele? Jsou tam povětšinou studenti, chytří. Na rozdíl od tebe, duševního mrzáka.
      • Tím myslíš mne? Já jsem OSVČ.
        • Jo, přes den celé dny píšeš na diskuzích ty své bláboly. takže jako OSVČ zřejmě pracuješ až v noci !!! Hlavně tam, kde lidé spí !!! To je ta tvoje činnost OSVČ ??? Hlavně je neprobudit, když prohlížíš šuplíky, že ???
    • Petře, vůbec Tě nechápu, jseš proti oborům v jiných diskuzích jsi proti ODS v jiných zase proti ČSSD, koukám Ty jsi, kam vítr, tam plášť.
      • Ten pán je prostě proti všem. Je to zajímavý postoj, ale zase může nadávat na všechno a na všechny.
      • Ano jsem proti odborům, protože je to násilnická levičácká banda, která se sobecky domáhá výhod pro sebe na úkor jiných, jsem proti ODS, protože tam převažují "bývalí" komunisti v modrých převlecích a jsem proti ČSSD, protože tam převažují "bývalí" komunisti v oranžových převlecích.
        • Ty sám nevíš co chceš.
    • Pane Petře,ta odborářská pakáž dělá více,nežli vy,domnívám se,že vy neděláte vůbec nic,jen kritizujete odbory.Vám asi dalo hodně,ale ne odbory,nýbrž takoví Neč,asové,Topolánkové a jim podobní,co donutili tento lid jit demonstrovat za svá práva do ulic
      • Já jsem byl vždycky zvyklý živit se vlastní prací, když jsem něco chtěl, musel jsem si na to nejdřív vydělat a ušetřit. Tak se vytvářejí hodnoty a ne řvaním v ulicích. Nevím čím Neč,asové,Topolánkové a jim podobní donutili tento lid jít demonstrovat za svá práva do ulic. Mne k ničemu nedonutili a nemám pocit, že by má práva byla ukrácena. Jedině tou řvoucí lůzou.
        • Chachachacha chááááááááá !!!! Jo, jo, vlastní prací, někde něco šlohnout holt taky dá někdy práci... Ale bacha, už jsou pomalu v obchodech vyprodány kuše !!!
        • Používejte opatrněji slovo lůza. Ten, kdo demonstruje, nemusí být lůza, ale ten, kdo sem píše sprosté příspěvky má k lůze sakra blízko.
          • Vždycky mi vadilo když mě někdo kromě mojí mámy chtěl poučovat a říkat co mám nebo nemám. Oni tam nedemonstrují, ale provádějí BLOKÁDU a to je něco zcela jiného.Zatímco právo na demonstraci (= projevení svého názoru) zaručuje ústava každé svobodné demokratické země, tak blokáda znamená omezování práva jiných a měly zasáhnout orgány, které si občané platí na ochranu svých práv, tj. policie. Takže demonstrují občané (i když se mezi ně také může namíchat lůza), ale blokádu provádí lůza (i když se mezi ni tak mže namíchat méně soudný občan).
  • Stejně se vláda těmto protestním akcím opět jen zasměje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A pokud se u nich budeme smát i my a nepřijdeme s opravdu vážnou tváří, budeme nadále k smíchu.
  • Tak my máme ministersvo kultury ?Já myslel že to je jen nějaká legrace totiž není vidět kultura žádná ani ve vládě natož v parlamentu,to by jeden klidně mohl předpokládat že máme taky ministerstvo marmeládovejch dolů,nebo nahorů,vono je to v dnešní odkloněné době jedno !
  • Petr Nečas (ODS) označil v pondělí chystané blokády za násilné akce. Podle něho jsou nepřijatelné a mohou vést k ohrožení svobody.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    tyhle akce opravdu mohou vést k ohrožení JEHO SVOBODY A SVOBODY OSTATNÍCH POLITICKÝCH ZLODĚJŮ. naprosto jeho obavy chápu
  • Pdle Nečase je to pý násilná akce ohrožující demokracii.
    1. Jakou demokracii? O náš model už nikdo nestojí.
    2. Násílí vypadá trochu jinak, ať se jde podívat třeba do Řecka.
  • To je fakt zajímavý. Když český školství vraždila Buzkna - a to vosum let, tak nikdo z vodborů ani nepíp. Ani proti Kuchtě a podobnejm šmejdům. A teď se můžou .....Takhle happeningovat měli už dávno. Zmetci líný, vodborářský ......
    • ale jak se paní Buzková spravila,pak to byla velice hezká ženská
    • aspoin neco delaji, jenom nesedi u pc a nenadavaji zapskle...
  • Protestující si na to vzali dovolenou? Kde na to berou čas?
    • Určitě i na stavky a demonstrace.Neboj z tvojich ani státních peněz to hrazene nemají.
      • A to právě nejni pravda. Maj to ze státního a i z tvýho. Platíš je, i když nechceš. Zjisti si to, chytráku
  • samá blokáda, samá demonstrace a pracovat se nikomu nechce ?????
    • Proč asi myslíte,že jsou demonstrace?
    • Zadarmo se pracuje špatně!!!!!!
    • protože těch pracovních mist je volných tolik,aby se všichni uplatnili,pani Jano,nejste blondýnka?
  • Kam vstoupily odbory, tam zavládl teror, zmatek a nenávist!
    • Vasile Vasile,co bylo,kde jsi vstoupil ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit