Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • jak takoveto ho*ado vůbec muze chodit po republice! mel by poznat Mengeleho.......
 • Svatá pravda pane Klvaňa. Jedna zločiná totalita nahradila druhá, tak to je. Sebrali si Podkarpadskou rus a pomocí póvlu, co by se jinak neuchytil, vyštvali ze země inteligenci a popravili ty z nejstatečnějších. Pak se mezi sebou likvidovali, hnus. Ale ti vojáci co položili ty životy za to nemůžou, to upekl ten zrůdný režim, který tam většinou panuje.
  • naklikávejte rusofilní manipulátorci mínusy, stejně vám to lhaní nepomůže, v Čechách nejsou mužíci. *1*
 • Klvaňa je placený amerikou a je fakt hlupák. Divím se, že CIA takhle vyhazuje u profláklého hňupa prachy.
  • gumo vymytá tebe platí oligarcha Prcin, ten ti ale komunismus nevrátí, maximálně ti nas@ere na ruku, víc nemá, jenom pro sebe.
 • Tak teď nevím, zda Klvaňa nemá pravdu. Rusové nás sice osvobodili od jedné okupace, aby vzápětí nastolili jinou, rudou okupaci. Bohužel je to fakt a zkušenost předrevolučních let. Snad je to možné trochu omlouvat tím, že ta druhá-ruská okupace řízená našími komunističtími pohlaváry, byla zřejmě o málo mírnější. Ale i při ni umírali lidé, byli omezování kde na čem, hlavně na svobodě. co je člověku to nejdražší. Pravda je zřejmá, ani okupace fašistickým Německem, ani okupace Ruským komunizmem nemohly naplnit člověku, po čem toužil - po lidskosti a svobodě. A to nevyvrátí žádná rusofilská organizace.
  • Jsi hlupáček. Mocnosti se dohodly na rozdělení a bylo hotovo. Co si myslí obyčejní lidé, na tom jim nesejde. Amerikanofilové zapomínají, že Amíci je neochrání a spálí nás všechny v jaderném ohni. Rusofil nebo amerikanofil nebo nějakej jinej ...fil. To budeude okupov jedno. Amerika nás ani nebude muset okupovat. Jednoduše sem pošle A-rakety a bude vymalováno. Shodí to na Rusy jako samozřejmost, ale nám už to vadit nebude. O vlásek jsme tomu unikli 16.3.2015!!! Pokud to je pravda. "Vrcholná americká velitelka zatčena, protože odmítla vypustit jaderné střely na Rusko... zpráva ruské Zahraniční zpravodajské služby (SVR) pro Ministerstvo obrany (MO), která dnes koluje v Kremlu, praví, že velitelka válečné komunikace presidenta Baracka Obamy byla zatčena a zbavena velení, protože nepředala vypouštěcí kódy povolující první útok atomovými zbraněmi na Rusko, koordinovaný s podobným „překvapujícím“ útokem plánovaným Spojeným královstvím. Podle SVR byla kapitánka Heather E. Coleová velitelkou Strategického komunikačního oddílu 1 Amerického námořnictva, který je umístěn na základně..." Takže to asi bude pravda. Rusko ví co se děje v Americe na rozdíl od nás. Např. Nulandová křičela do telefonu(jak byla vytočena z toho , že jim Rusové dělají z křižníku v Černém Moři neovladatelný plovoucí šrot - pak jim zase nechají zapnout ovládání a pod., aby trefili do přístavu) na Lavrova, když se jen zeptal - co Obama - "Vy nevíte, že tu nevelí Obama, ale Cheney!" Nu a přátelé Amíci mají pro nás dobrou a zlou zprávu. Amerika sníží počet obyvatel na Zemi na 500 milionů (viz. Georgijské poradní kameny - vyguglovat) a tu zlá zpráva je, že my mezi těmi 500 miliony nebudeme.
  • Toto bylo již domluveno za války na Jaltě. Nic jiného se nedalo čekat.
 • To je skutečně polovina národa tak popletená, že by takovým kecům věřila???
 • jsem pro petici,která by povolala bratrská vojska ruské federace k ochraně českých občanů,kterým teď hrozí okupace americkými vojsky,viz.uSSa konvoj do české republiky
  • to je vidět, vy placený trapárny jak si uměle naklikáváte, jenomže my nejsme vaši mužíci, abychom všechno sežrali, co nám vy hňupové podstrčíte pod nos. To jenom vypovídá o vaší inteligenci, tenhle národ zase není tak blbý, aby šel do holportu s Rusákama.
  • Zlej trole, proboha snad nekopíruješ soudruha Biľaka *1* *1* *1*
  • Patříš do vězení kolaborante! Jsme EUropské ČR žádná Ruská kolonie jménem Novočesko.
   • Zdar pitcho.
 • ruda propaganda z cech a slovenska :-)))

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ministr-Stropnicky-s-generalem-po-boku-domlouval-novinarum-Je-na-vas-jaky-prostor-dostanou-odpurci-konvoje-Prectete-si-to-slovo-od-slova-367215
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jaky-je-rozdil-mezi-padlym-v-Normandii-a-na-Slovensku-Robert-Fico-emocionalne-vysvetloval-proc-pojede-na-oslavy-do-Moskvy-367271
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Erik-Best-hovori-k-armadnimu-konvoji-USA-Mozna-vam-to-vyrazi-dech-366737
  • Ani to sem nedávej. Jak vidím Kremelské Parlamentní Listy chce se mi zvracet.

   Anonymní články a videa pod které se nikdo nepodepíše.
   Příběhy bezejmenných hrdinů jako za komárů, které se staly na neznámém místě.
   Ubližováno je pouze Rusům. Přičemž vítězí zase jenom Rusové.

   To už je tak profláklé že by to četl a sledoval jen Matěj.
   • Aha tak s to otevri nenajdes tam nic co neni z cech a slovenska :-D LOL
    • Dík... Mám předobědem. Dal jsem jim šanci už párkrát a vždycky to bylo stejné. jediný člověk který se tam dovede podepsat je nějaký PhDr. J. GROUŠL, CSc.
     Zakládající člen Klubu českého pohraničí (KČP) což je české občanské sdružení s celorepublikovou působností, které sdružuje zejména bývalé příslušníky, pomocníky a pracovníky československé pohraniční stráže a dalších podobných složek a jejich sympatizanty.
     No - že to združuje bývalé vrahy nikoho nepřekvapí stejně jako že měli sídlo v budově KSČ
 • zřejmě jiné zdroje nepovažují Rusko za původně rozbrojů, co? http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/counterpunch-pouze-rusko-ma-silu-zastavit-spojene-staty/
  • A zastřelí ho za to jako Politkovskou v Rusku ????? *1* *1* *1* *1* *1*
 • Rusko v roce 1945 pouze nacistickou diktaturu nahradilo komunistickou diktaturou.
 • Co byste čekali od člena 4% menšiny, který byl již 2krát vyšetřován pro útoky na malé chlapce ,čili pedofilii. od takové zrůdy se dá těžko očekávat normální myšlení!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit