Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se chce jeden pobavit, stačí dojít na Tiscali a přečíst některé komentáře jeho redaktorů. Dnes zrovna a opět Tomáše Chalupy. Polemizuje s nově schváleným zákonem "Lex Babiš" a je si protichůdný, jako pokaždé. Nejprve připouští, že zákon nic nevyřeší, ale že je ho zapotřebí, to prý kvůli Evropě. Po vyhraných volbách, kde připouští vítězství Babiše, prý si Babiš bude moct zákon zrušit po dohodě se svou koalici. Se kterými, když pro tento zákon hlasovaly všechny strany v Parlamentu a v příštím zřejmě budou tytéž??!! Nápravu vidí ve kvalitní politické konkurenci, ale jak ji vytvořit, radu nemá. Navíc vůbec z koho. Závěrem chybu vidí ve všech "... Chyba totiž nakonec není v Babišovi, ale v těch, kteří jeho vzestup umožnili a teď zoufale tahají za záchrannou brzdu." Tak teď opravdu nevím, zda někdo z voličů ANO je až tak houfně proti Babišovi, když jeho preference podle posledních, ale i předešlých průzkumu jsou naprosto vždy vítězné.
    Někteří zdejší diskutéři se pozastavují nad tím, kde své bohatství Babiš nabyl. Přesně nevím kde ani jak, ale pokud by v tom jeho snažení bylo něco zlodějského, jistě by si jeho političtí oponenti na něm pěkně zgustli. Zřejmě vše kolem něho je legální. Kdo ví, co ne, jsou zde od toho policie a žalobci. 
    Nakonec s nějakým podobným zákonem se Parlament musel poprat kvůli "své očistě" a překrývání falešné morálky našich politiků. Podobně jako zákon o prokazování majetku politiků, který si jej udělali, jak se jim to hodí, ani tento není výjimkou. Velké "BU-BU-BU" s nicotným účinkem.
  • felix.julec
    Přesně.Ti političtí paraziti dosáhnou toho,že Babiš vyhraje volby.Jistě je otázkou jak k mamonu přišel.Nebyl a není odsouzen.Všechny své hmotné statky od začátku přiznává,zaměstnává lidi(kydy,že platí málo mohou zapůsobit tak na primitivy - v ČR je 150 tis.volných míst),daně platí v ČR. Skuhrání jeho opozice jen ukazuje její neschopnost.Neustálé pomlouvání od Kalousků,Laudátů,Fialů,Bělobrádků,ale i některých socanů, v podstatě celého politického spektra,bude mít přesně opačný efekt.
    Kapitalizmus je soutěž.Neschopní padají.O politicích to platí také.Budižkničemové dostávají husí kůži,protože nástupem Babiše tuší svůj pád do bezvýznamnosti,protože nic kromě politického intrikování neumí.
  • dost mne fascinuje přežívající zakořeněná pověra typu "ten je bohatý, ten nemusí krást, dáme ho do politiky on se o nás postará" To že je někdo bohatý nebo chudý není záruka že bude či nebude krást. Někteří lidé jsou "bohatí" a mají stále málo, jiní lidé jsou "bohatí" a stačí jim to. Někteří lidé jsou "chudí" a nemají s tím problém. Jiní lidé jsou "chudí" a vnitřně trpí. Co je to vlastně bohatství? Kdo je bohatý a kdo chudý? Co takový africký křovák? Chodí pěšky, žije v chýši nebo pod širákem uprostřed přírody. Dokáže si obstarat potravu, vodu, toulá se kam se mu zachce. JE SVOBODNÝ. Takový milionář má dvě auta deset televizí vilu s bazénem a neustále se třese hrůzou jaké budou zákony které by ho připravily o majetek jak uniknout policii jak vyzrát na konkurenci. JE TO OTROK SVÉHO MAJETKU. Babiše nepotřebuju a nezajímá mne. Ale chápu že je to přirozená reakce na různé zloděje a manipulátory jací se tu posledních 25 let vnucují do politiky. Politik který mi chce vládnout a nechce se nechat mnou kontrolovat je u mne automaticky diktátor a zloděj. A naopak politik který chce sice vládnout, ale nebojí se mi předložit účty a nechat se mnou OBČANEM kontrolovat je poctivý a čestný a je mi jedno jestli má miliardu na účtu anebo je to bezdomovec. A POUZE TOHO JSEM OCHOTEN ZVOLIT !!!! Až ten rozdíl pochopíme, dobře bude na světě. Dokud se necháme oblbovat lacinými předvolebními sliby a nesmyslnými žvásty nemajícími hlavu ani patu, z problémů nevylezem. Ať s Babinskými nebo s Kraďousky. Je to úplně jedno....
  • Já jsem rád že Babiš v politice je. Dokonce ho i volím a volit budu. Kdo jiný mi zbývá. Píše se o tom, že je ve střetu zájmů. Ale já to chápu tak, že jenom podniká a využívá všeho co ostatní podnikatelé. Když se kouknem do minulosti tak do politiky chodili lidi zbohatnou a to on nemusí. Mu stačí když začne stát fungovat efektivněji a on automaticky vydělá. Protože toho vlastní tolik. Taky nutí ostatní strany něco se sebou dělat. Klidně budu volit nějakou tradiční stranu, Ale koho? Začal se mi líbit ČSSD. Tu imigraci řešili dobře, ale pak přišla reforma policie a už jim nevěřím nic. Taky se zesměšňujou tím jak útočí na Babiše přitom jsou v koalici. . Nechápu jak může vůbec vláda fungovat, když proti sobě bojují v tisku a pak se mají na něčem společně dohodnout. Ale Každopádně jsem rád, že máme alespoň stabilní vládu. V minulosti to byly jenom samé skandály a předčasné volby. Vždycky jsem si říkal, že politika je největší a nejdražší realitní show u nás. Oni ti politici spolu jenom bojují a myslí, že jejich prací je ten boj.
  • stále tu?
  • Póvl typu Čapisrál má pan Babiš u prdelle. Ten ho totiž neživí.*5*
  • Ubožáci mu můžou tady na Babišku nadávat ale až skonči v politice pořád bude nechutně bohatý *1*
    • Co to je být bohatý? Bohatsví v bance? Bohatství v nemovitostech co jsem napsal na děti abych náhodou nepřišel do rozopru ze zákonem? Ďábel nabízel Ježíšovi celou planetu když se zaprodá, ale nic takového neudělal, raději si zachoval svou čest.
      Ty jsi jeden s těch ubožáků, který za koblihu zaprodá i svou matku a svou hrdost.
      Nechutně bohatý je člověk ten, který se nenechá zaprodat za třicet stříbrných.
      Zdravím ubožáka s velkým C.
      • Probůh, co to je za argumentaci?? Jsi jaksi vedle.
      • ubožák jsi jedině ty.tvůj kámoš Kalousek taky věřil v KDU a náhle je v top 09 protože prachy jsou přednější než víra.
        Ubožák křesťan má vyset na kříži ne tu moralizovat o koblihách.
        • C. Prachy jsou přednější? Tak až budeš umírat nech se zasypat těma barevnýma papírkama třeba se ti boudou po smrti hodit, ať tě potom pohodí psům aspoň se pořádně nažerou.
          • Já je ke štěstí nepotřebuji.Já mám svůj koníček a svou rodinu.
            A moralisty jako ty mám u zadele *3*
      • Hele ty hňupe, běž si kázat do kostela a nepruď tady, černoprdelníku.
  • ja jsem jej ještě drze mluvit neslyšel.takže nevím,kde jste k tomuto názoru přišla
  • To co dělaji a jak se chovaji koaliční partnéři k Babišovi nemá obdoby,stejně tak jak štve Sobotka s ČSSD proti němu.Věřím,že ČSSD to má spočítáno.Mi se tato strana zhnusila docela
  • Babiš se chce obrátit na právníky potažmo na ústavní soud, protože mu jsou podle jeho názoru upírána občanská práva. Někdo mu zakazuje "něco vlastnit", což odporuje základní listině práv a svobod.
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Že bych se taky obrátil na ústavní soud? Také jsou mi upírána občanská práva. Nějaké malé soukromé zájmové sekty bez mého svolení a proti mé vůli chtějí rozhodovat o mém majetku a nařizovat mi svými svévolnými pseudozákony co prý smím a nesmím. Taky proti mé vůli a bez mého svolení parazitují na mých daních. Kdybych vstoupil ke svědkům jehovovým aspoň by mi mohli "nařizovat" na základě mé dobrovolné volby a majetek bych jim taky převáděl dobrovolně. Ale tyhle samozvané stranické sekty mi kradou majetek proti mé vůli a bez mého svolení a chtějí diktovat své názory i když mne nezajímají a nesouhlasím s nimi.
    • Když jsi svobodný člověk, proč nepodáš stížnost třeba až na ústavní soud? Možná by Tě nejenom vyslyšeli, ale také dali za pravdu. Ale neuděláš to, protože si nejsi úplně jist tím, co píšeš, viď?
      • že ústavní soud hraje podle pravidel stranických sekt. Takže i když bych měl pravdu už z principu mi ji nepřizná. A já jsem si toho vědom. Spíše mi šlo svým příspěvkem zatřást dutohlavci tvého typu kteří mají v hlavě vykradeno......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit