Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ještě že se o prezidentovo zdraví starají naši cnostní senátoři. Představte si , že i když jsou tak  strašně vytížení a nemají ani chviličku času , nemluvě u mrzkém penizku co zatu odpovědnost berou,  i tak jim leží blaho našeho prezidenta na srdci . Proto ho nenechají ve spárech nějakých cizích lidí, jako je třeba p. Vondráček . Ta křesťanská láska kterou oplívají naši velevážení senátoři jež jsou voleni neskutečnou většinou občanů této země si zaslouží obdiv. Hned jak se bude projednávat zvýšení platů, navrhuji stejný standard jako v EU, vždyť jsme přeci evropané.  Vystrčil je  zapomenutá  kapacita, ještě že se dostal do senátu, jinak by jsme byli straceni.

 • realista

  Místopředseda Senátu Jiří Růžička z klubu Starostů mimo jiné uvedl, že představitelé prezidentské kanceláře sdělují minimálně v posledních týdnech „nepřesné informace, mlžení a polopravdy, někdy i jasné nepravdy“. Například podle mluvčího Hradu prezident tento týden jedl meruňkové knedlíky nebo vinnou klobásu.

  --------------------------------------------------------------------------------

  Máme ovšem ze spolehlivých zdrojů zjištěno že knedlíky byly švestkové a klobása byla čabajka.....😯

 • Žádost senátu by vedení ÚVN mělo zamítnout jako neoprávněnou!!! I etický kodex České lékařské komory, konkrétně znění paragrafu 2 odst. 10 praví,  že lékař je vždy povinen v zájmu pacienta - pouze s výjimkou případů, kdy to je nezbytné z právního hlediska - důsledně zachovávat mlčenlivost o zjištěných odchylkách ve zdravotním stavu každého pacienta.

  Nota bene, když obsah sdělení, které Senát požaduje,  podléhá tomuto  ustanovení o mlčenlivosti. a to ve nejen vztahu k údajům o pacientovi, ale zejména ve vztahu k  jeho diagnóze a o způsobu léčení pacienta!

  Jde o  jednu z nejdůležitějších mravních zásad lékařské etiky. 

  Při skládání slibu po ukončení studia adepti lékařství přísahají, že tuto zásadu v žádném případě neporuší. 

  Tato zásada vychází a je obsahem Hippokratovy přísahy, známé už ve starověku. 

  U nás je nutnost mlčenlivosti o stavu pacienta - mimo jiné - také obsažena v zákonu  č.220/1991 Sb. - o České lékařské komoře, České stomatologické komoře a České lékárnické komoře (v platném znění), ze kterého vychází i Stavovský dokument České lékařské komory č. 10 - etický kodex České lékařské komory... 

  • Prohlášení pacienta a souhlas s sdělováním rozsahu anamnézy třetí osobě je základní dokument při vstupu do špitálu. Tak "vocogoou"???!!!

   • To ale neříká, zda pan ing. M. Zeman podobný "nonsens" podepsal.

    A - vynucený podpis pod něčím podobným - je z právního hlediska

    snadno napadnutelný. 

    ----------------------------------------------------------------------------------------

    Vynucení zde můžeme chápat také jako pohrůžku, 

    že jinak nebude pacient ošetřen/hospitalisován...

    A je rozdíl mezi podpisem v časové tísni, či při 

    plném vědomí...

  • my sme be myslime ty se nejvic modro v hlave na vsem svete dohromady v tvoji hlave !!! sesz z ameriki ??!!

   • Vopros ot Vasilisi...

 • tae spital nic tem chytrem senatorium napisi ze zeman presidium je nemcny !!! a nicese nedovedite !!!

  • Zase tu wostok presentuje hloupost ve stylu "govorila Vasislisa..."

 • Jo to když si přišla zubatá pro nějakého Kuberu, to mávali Modré straky fanglí soucitu. A opatrně našlapovali. Nyní se thajwanec snaží být velkým atamanem. A paranoidní pisálek hned namastil i dojemný text. Takže tam v nemocnici nespěchejte. Malý modrý Skřet chce být jen vidět.Není třeba jej brát vážně. Stačí když mu pošlete malé skládací schůdky od sanitek. Bude o poznání větší.

  • Ti malý zaprdění ambiciozní jsou nejhorší. Dej blbci moc a on ti ukáže .....

 • KIMCID

  Senátní krysy

 • KIMCID

  Senátní krysy

 • jk-venus

  teď už vládne pravice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit