Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Praha - Sobotní odpolední přílet amerického prezidenta Baracka Obamy do Prahy krátkodobě omezí provoz i na ruzyňském letišti, uvedl mluvčí Řízení letového provozu Richard Klíma. Na letadla s plánovaným odletem či příletem v době kolem 17:00 čeká zřejmě zpoždění. Zpoždění se dotkne celkem asi 60 letů a téměř 4 000 lidí. V sobotu bude od 12:00 do nedělní půlnoci kolem Prahy bezletová zóna v okruhu 50 kilometrů. V této zóně bude zákaz provozu letounů bez povolení dispečerů letového provozu.
    • Co do počtu "oveček" je Zeman srovnatelný se starostou New Yorku, ale na rozdíl od něj má v podstatě jen dekorativní funkci. Proto mu, kromě ČR, není věnována valná pozornost.
      Naproti tomu Obama je prezident velmoci s 320 milióny obyvatel, s nejsilnější armádou a ekonomikou na světě. *11*
      • ale to je pouze dekorativní figurka pro svět. Skuteční vládci sedí jinde.........a skutečná rovnocenná opozice těmto vládcům je pouze Putin......
        • Putinchán vládne celé východostepní říši, ale nějak se mu ten chanát hroutí.
      • má samozřejmě přednost, muslimský opice jsou na vyhynutí
  • "hm" zřejmě myslíš tohle?!?

    https://ctrlv.cz/iEbt





    .
    • jo to je ono
  • Chichichi, lautr howno umí teplouš Semjon Gayínek, inu v 60. letech se není čemu divit!!!
    V noci tu byl ještě ve 3:00 a od čtyř nanovo!!!







    3,14ČA !!!
    • to BTW
      je záslužné, že si děláš statistiky a docházku všech členů na Tiscali, opravdu super, je dobře že si našel svou životní cestu a smysl života.. *15*
    • souhlas ruskej homoprute *15*

      nikdo neumí takhle podvádět s hlasováním, jsi sovětská hvězda míru

      prostě klasický podvraťák, stejně jako tvůj hradní guru prasečí hlava *15*
  • A co vám pořád říkám??
    Že teplouše Semjona Gayínka VŽDY dostanu tam kam JÁ chci!!!







    YEAH !!!
    • Souhlasím, Simon je teplej blbec a kdyby se posral, tak je mu to hovnoo platný..hi..hi *1* *1* *1* *1*
    • také jsem ho dostal, jsem šťastný a uspokojený, uf to byla roštovačka
  • Teplouš Semjon Gayínek je tu sám a přitom dělá návaly!!!
    Panečku to je ale teplej kouzelník, 60. letej kouzelník!!!

    .
  • :-) netřeba slov
    • Ano. Banda de.ilů. *1* *1* *1* *1* *1* A Ovčí Mluvčáček tomu opět kraluje. Měli letět vrtulníkem a přistát vprostřed křižovatky přímo před hřbitovem *2* *2* *2*
  • I když má Tomáš Chalupa na prezidenta dost kritických slov a řádků přemíry, nepodařilo se mu čtenářům vysvětlit, proč vlastně prezident přišel pozdě na pohřeb slovenského prezidenta Kováče, když už mu tak spílá. Slováci zvládli organizaci, letadlo řádně a včas odstartovalo, ale zda mělo problémy a pozdě přistálo, nebo se v letadle, včetně pilotů, všichni sťali do němoty, tak o tom ani slovo. Takže předmět kritiky zůstal mu opět utajený. *1*
    • ... jsi blázen :)))
  • Ovčáčku s Chalupou na led, Chalupa upadne a ty si nohu zlámeš
  • Copak o to, já bych ty stránky teplýmu Semjonovi Gayínkojc udělal, ale z invalidního důchodu mi je nezaplatí!!!

    P.S. Všimli jste si, že se níže konečně teplouš přiznal, že není ženská???






    WOW !!!
    • co ty na to? tvůj guru Babiš tě asi zklamal ne ? *15*

      http://video.aktualne.cz/dvtv/babis-dalajlama-cinu-neohrozuje-nic-tu-nepredvedla-investori/r~7c60a45c962111e6b026002590604f2e/
    • Bože ty jsi duševní ruina, co to tu pořád meleš ? vždyť si tu zničil veškeré diskuze, nechápeš že si tady z tebe pár lidí dělá pr.el ?

      Jsi nemocný člověk, běž se léčit ty gájínku. *7*
      • Nediv se, on je jednak nedovyvinutý a jednak je za to placený ruskými tajnými službami. To nese jasný punc "východostepní moudrosti". *15*
      • víme sajmon
  • Dnes se omluvilo letiště za špatný povrch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit