Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Těch 50 milionů co s toho dostane Praha je v Pražském rozpočtu jako flusanec v moři.
  To nepokryje ani sociální podpory pro lidi kteří se progembleřili z bytů na ulici o jejich rodinách nemluvě.
 • jedině dobře budou vyšší tresty.
 • Takže když je zákaz, tak hrozí, že se to přesune do ilegality...

  Ale ano, to je pravda.

  Ale má snad stát potažmo zastupitelstvo takovou záležitost (gamblerství) podporovat? Smířit se s tím? Stejně jako se sběrnami kovů, které vám vykoupí i kolejnice nebo nové dopravní značky?

  Krádeže kovů po nemožnosti inkasovat hotovost klesly a i když gemblerství nevymizí, klesne jeho četnost. A jestli vydělává pan senátor nebo "Starý Růžička" je jedno. "Odpustky" nechce platit ani jeden. A Růžičku aspoň mohou zavřít, pana senátora nikoliv. Je imunní. *13*
  • Krádeže kovů klesly protože klesla jejich výkůpní cena ze 6kč za kg na 0,8kč Ti co vykupovali kradené v tom pokračovali v klidu dál. Bez složenek, účtů a zbytečného papírování. Teď už se nevykupuje vůbec.
   Když přivezeš do sběrny 60kg tak je to akorát tolik co stojí složenka. Tak že poctiví lidi rvou ekologicky železo do popelnic. Jediný komu se to rentuje jsou ti co jedou na černo *1* *1* *1*
 • Vážení čtenářové.
  Z hlediska prevence proti hazardu i ze všech ostatních hledisek prospívajících závislým nemůže žádná městská rada udělat nic lepšího, než plošně herny, včetně kasin zakázat. Článek, jenž jsme měli tu čest číst, je hodně podobný ostatním lobbistickým žvástům sdružení SPELOS. Samozřejmě, že úplná prohibice by byla naprosto ideální. Nesrovnávejte demagogicky zákaz alkoholu v USA ve třicátých letech a hazard v ČR o sto let později. Herna není láhev kořalky a bude-li vůle politická i výkonná, nebude nic snazšího než se těmto zařízením ubránit, ovšem bez té, jde opravdu o populistické gesto. Pokud přátelé srovnáváte hazard za minulých dob u nás a stalo se, že někdo prohrál majetky v kartách, nejednalo se o patologické hráče, ale většinou o jednotlivé excesy. V Bohnicích nebyl do roku 89 v léčení žádný z nich.
  Argument přesunu hráčů na internet je opět účelový. Skutečně se tam může "někdo" přesunout, ale pouze ten, kdo má funkční bankovní účet a kreditní kartu, což minimálně devadesát procent gamblerů, včetně ještě nezávislých (středoškolských studentů), nemá. Kdo chce hrát na webu, musí být jeho finanční situace v pořádku. Až nebude, tak si tam za rádio prodané v zastavárně nezahraje.
  Velice mě udivují obavy některých spoluobčanů, o fungování samosprávných celků, bez peněz z hazardu. Zdá se, že přispěvatelé jsou buď hysteričtí ředitelé jejich finančních odborů, nebo stavitelé chodníků z těch peněz. Ze všech možných analýz ale vyplívá, že částka vybraná je zlomkem částky vydané, ovšem ne za chodníky, ale sociální dávky, bydlení, policii, léčení atd. Situace shodná například s penězi za tabák a alkohol.
  Na závěr ještě o alkoholu v USA. USA boj s alkoholem nikdy nevzdalo, což poznal každý překvapený pivař už na letišti. Možná by nebylo od věci, se i v této oblasti od USA inspirovat.
  S pozdravem:
  Dr. Masna.
  • Souhlas
  • Kdo to je Dr.Masna a kdo je to ¨my¨?
  • ses se ukecanej lise, moc nemluvte mlc!!'!!!!!
 • V tomto státě vládnou už dávno mafiáni. Takže není se čemu divit když si vymýšlí jak ještě
  více okrást lidi. Jak dopadla v Americe prohibice, ale možná se začnou taky střílet jako v USA
 • kdysi herny nebyly a nikomu nescházely,nebyla zavislost na automatech a prohrané peníze z rodinného rozpočtu.Nyní třeba v Ostravě jih je herna na každém rohu,chodí tam feťaci a jsou po jejich odchodu z těchto heren polamané dopravní značky,vyvracené popelnice a jiny binec.Toto asi městskou policiii ani radní nezajímá.Zakažte takové herny a bude klid.
 • Zákaz pro kamarády, nebudou již muset platit daně a stát tak přijde o peníze. Které se bude snažit vydolovat od poctivých soukromníků. Chce to jednoduchý zákon. Zde vyděláš, zde zdaníš. Zákaz placení zde vydělaných peněz v daňových rájích. Jenže to neudělají sobě a svým kamarádům. Prostě vše pro likvidaci státu|!
 • mrusi se hned vsechny usmrtit!"""""!! kulometnou palbou do kriku a zdeseni heeeeeee!!!!!!! no to se uzmuty koram nepovysi!.??? kdo bude hrat zemre!!!!!!! zemre!!!!!!! vrah je kalousek!!!!!! snida rude dably a nrstiti se vrah!!!!!!! rozprosru smrtici lekci v e skolstvi s mramorem!!!!!!! jsem neoblacny vudce vrchu!!!!!!!!!!!!! pozooooor!!!!!!! jsem lima!!!!!!!!
 • Něco tak tupě, cíleně objednaného jsem už dlouho nečetl. Pan autor evidentně nestojí o zachování tváře soudného novináře s mozkem v hlavě. Chápu, že pseudonym řeší v Praze lecos, vzkazuji však a ponechám na soudnosti autora - styďte se. Respektive, ucházejte se o místo redaktora Blesku etc. Tam si vděčné čtenáře najdete i bez zastírání. David K.
 • prosím autora, ať upřesní výraz "mafián"... Míní tím nějakého podnikatele či politika? Současní provozovatelé heren jsou patrně slušní občané, kteří to s hráči myslí dobře, jako "pan" senátor Valenta, že?Tyhle naivní články jsou trapné *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit