Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co má být, že někdo dostane úplatek.
    Ještě jsem nepoznal člověka, kterému je nabídnut, že by řekl já nechci, na oko řekne já nechci a přesto natahuje druhou ruku.
    Nějaký redaktor např. dá článek na první stranu nějakého kamaráda a to je také úplatek.
    Každý uplácíme ať vědomě či nevědomě.
    Nějaký úplatek za nějakou opravu zámku z veřejných peněz? Teď zámek chátrá a oprava bude stát o desítky milonů víc. Kdo potom způsobí větší škodu, Rath s úplatkem a nebo policajti, úředníci co opravu přerušily.
    Úplatek dobře mířený je lepší než milion keců a ještě se ušetří.
    Každý ať si říká co chce za 30 stříbrných dostla Jidáš úplatek za zatknutí Ježíše. Dneska to policie dělá naprosto běžně v rámci zákona.
  • Jsem Rath, Zemanův kamaráth! Kdo je víc?!
    • josef.servit.9
      Nevíte náhodou, kdo tomu Ráthovi dal ten milionový úplatek ??Je to záhada ! Zřejmě
      kouzelník Modrovous.
    • josef.servit.9
      Ne-ne!! Ty budeš Fiala nový obludný hulvát, jako Topolánek ?
    • nejvíc je pan prezident ing. Miloš Zeman kterého zvolila absolutně drtivá většina občanů ČR

      vivat Venezuela
      • Vy musíte být po těžké viróze.
        • To není student VŠCHT ale VUML *3*
      • Ve škole jsme se učili, že prvek praseodym dostal jméno podle Miloše Zemana, to je pro něj jistě velká čest!
  • Rath je ukázkový komunista.
    • To se všeobecně ví.
  • ... na rozdíl od zdegenerovaných ovcí zde vůbec nevím, o koho se jedná :)))
    • zdegenerovaný jsi tady zejména ty, tvoje zparchantělá matka.A navíc páchnete.Fuj špinavci!
      • ... kdepaaaak, ubohoučká trosko, ty nikdy nedáš ani mezírky za tečkama, jsi jasnej :)))
        • ááá lopata nám tady vyučuje JČ.To se moc povedlo.Ale ty jsi od toho, aby se do tebe kopalo.Jak už se to chátře z ulice dělá.
          • ... moc rád jsem v tobě poznal bezpohlavního zbabělého primitiva, má inteligence z tebe udělala úplnou trosku, jak si to zasloužila, nikdy se již takovým debílkem nebudu zabývat, jedině, že by sis konečně vybral čas a místo, rád zlikviduji krypla Nr. 1 :)))
            • BINGO! Vážně si hnůj všech hnojů myslí že by se s ním někdo špinil?I mému psovi by smrdělo z huby kdy tě zahryznul.Jsi špína odkázaná jen na prasení stránek. Ty zlikviduješ maximálně svoje výkaly - polykáním.Hrdino z žumpy.
          • ... ohromně ti závidím, že nikdy nejsi v koncích, protože nikdy nebudeš na začátku :)))
            • aaa smraďoch je filozof? To se povedlo.A to má být jako směšné? Takový humor certifikovaného vyvrhela.A pamatuj si: nic naprosto nic se svým páchnoucím původem neuděláš. Protože tě vyblila nějaká toulavá zparchantělá matka.Krásný pocit, že?
          • ... vím, že jsi neškodný úchyl, překvapuje mě moc, že dovedeš vůbec něco napsat :)))
            • ale kdeže, s radostí do tebe výblitku své zparchantělé matky kopu.A budu tak tak dělat dle libosti.A ty s tím nic naprosto nic neuděláš.
  • Ratha jsem nikdy nemel rad odjakziva to byl rat - krysa!
    • Máš naprostou pravdu. Ale pouštěl si hubu na špacír, tak mu ji museli zavřít, aby neotravoval "ty správné hochy".
  • mirka
    n
  • jfgkjzb.itd,gggutžýřžres668
    56jhjfuru k.hlklbjhhjn,błkg

    ???
    To nic, jen si tady melu ty svý pípčoviny porát dokola
    • jsem to, ale čtverák *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Ubožácké Zemanofilní filcky blijete tady jedna radost.
    Rusofilní vlastizrádné žvástavé podlé monstrum vás jistě odmění nějakým kusem hov-a z putinovi hemeroidní řiti jen co z ní vytáhne svůj uslintaný prolhaný ovar.
    • Tolik zbytečných keců a přitom jen stačilo abys napsal, že jsi psychicky úplně v hajzlu *15*
    • Co to do tebe zase vjelo? *8* NATO už hledá dobrovolníky do první linie a ty nic *7* Akorát se tu chvástáš a seš zalezlej jako ta krysa někde v kanále a jen o tom kecáš a zuřivě prskáš . Měl bys být příkladný a ne jen o tom kecat.S takovými zbabělci, flákači a příživníky se rusko nedobyde.
      • O které kryse že je prosím řeč?? Hledáte-li nějakou je třeba si udělat výlet na pražský hrad - tam najdete rusofilního zbabělce a zástup flákačů např. s.ovčáka a spol.
        A chvástala - no to je ta figura co ji pár pupíků říká sprasident - na ty jeho žvásty a křivácké populistické lži to sedí víc jak na 100%.
        Nebudu mít nejmenší problém v případě potřeby nastoupit se zbraní v ruce k obraně země, ale rozhodně pod velením a s takovým furerem jemuž z řiti největšího světového gaunera - rusáckého skřeta putina koukají jen podrážky.
        M.j.: na rozdíl od rusáckých vychodostepních nájezdníků, nikdo další nemá potřebu dobývat, okupovat a plenit cizí území.
  • no je to tak
  • Havloíd, to zní jako hemeroíd, ostatně k prdelím mají stejně daleko!!!

    WOW !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit