Přejít na výpis diskuzí

Žalujeme prezidenta s Láskou

7.2.2019 20:09
Jaroslav Bican 35 příspěvků

Ústavní žaloba proti hlavě státu, kterou hodlají navrhnout senátoři kolem Václava Lásky, otevírá prostor k debatě o současném postavení prezidenta a úskalích, které jsou s ním spojené. Existují dnes nějaké mantinely prezidentovy svévole, nebo si může dělat cokoli, co ho napadne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To tam v senátu nemají co na práci, když v pracovní době vymýšlejí takové nesmysly? Zadarmo drazí. 

 • stovky bezdomovců umrzají každý rok, další tisíce bezdomovců umírají přímo na ulicích mezi potkany, další tisíce lidí ,povraždili podnikatelští zloději ,když na ně přepsali zadlužené firmy, 

  další tisíce lidí ročně tento zrůdný režim dohnal do bezvýchodných životních situací a k sebevraždě, 

  miliony lidí tento zrůdný režim okradl o majetky a ožebračil dostal je dos párů licvářů asoukromých exekutorských mafiánů ,

  každoroční oběti hyenistického havlofašistického zla  .......

  .kupodivu to dobytkovi právnickému nevadí 

  • Svatá pravda.

  • No vidíš bolševiku a ty i přesto, že nechodíš do práce a smrdíš tu na kapitalistickém webu 24 hodin denně se máš dobře, za komoušů už by si seděl za příživu.
   • parUL - co ty tady , synu milicionáře a estébáka ???
 • okamžitě zrušit senát si přeje drtivá většina lidí desítky let, že se to nestalo je důkazem antidemokratičnosti tohoto systému zla 

  • vanhorne

   "okamžitě zrušit senát si přeje drtivá většina lidí desítky let"

   Ty a kdo jeste je ta drtiva vetsina, vsichni kamaradi z knajpy?

   • 03.09.2010 Zrušení Senátu, jehož činnost přijde státní kasu ročně na několik stovek miliónů korun, by podle názoru 63,1 procent dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek domácí populace, http://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava//user-data/06B091AE/file/17299-SANEP_senat.pdf

     5. říjen 2018 Z průzkumů veřejného mínění vyplývá, že většina obyvatel ČR považuje Senát za zbytečný a nejraději by ho zrušila. http://www.vecernikpv.cz/volby/2018/28766-vetsina-lidi-jej-povazuje-za-zbytecny-jini-za-hlidaciho-psa-demokracie-proc-ne-zrusit-senat

    Češi podporují zrušení Senátu 2. – 5. března 2012 naprosté zbytečnosti Senátu je přesvědčeno 65,8% respondentů. Senát je tak bezpochyby ústavní institucí, která nemá důvěru občanůhttp://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava/user-data/06B091AE/file/32623-SANEP_Zruseni_Senatu_CR_media.pdf

    • co stovky, miliony 😂
 • KIMCID

  Láska  je korunovaný vů.. 

  • Právě kvůli takovým vo.ům jako jsi ty pomatený hrado-koblihářský -píííííp- dřepí teď na hradě to co tam páchá proti naší zemi jeden bestiální čin za druhým, s jasnou snahou vytvořit z nás zpět vychodostepní chanát pod vedení Kremelského -pííííp-.

   Pan Láska a spol. se alespoň pokouší částečně eliminovat to zrůdné -pííííííp-, aby do doby než propadne na smetiště dějin kam dávno patří napáchalo co nejméně dalšího zla.

   Ale to vy s koblihou místo hlavy a hradními lživými, křiváckými, podlými, .... žvásty místo mozku nemůžete nikdy pochopit.

   Nad takovými ubožáckými výlevy jako zde předvádíš se královsky bavím a jen ti přeji aby ti z nich nepraskla v tom tvém bezmozku žilka. Kdo by nám zde dále předváděl co taky země musí nosit.

   • KIMCID

    nepovídej VILe a prášky už jsis bral :D

 • dzixy
  Pravdolaskaři by chtěli mít prezidenta "pod svůj obraz". Budou mít možnost v další volbě. Nedomnívám se však, že by Zeman byl až taková "škodná", jak jej vybarvuji pravdolaskaři. Zatím pro všechny udělal více dobrého, než jsou kritici ochotní přiznat. Ono, řekněme si pravdu, každý jsme nějaký, proč ne Zeman, a také na kde co pohlížíme také svýma očima, proč ne i Zeman? Jen se podívejte po prezidentech po světe. Většinu předčí množstvím kontaktů s občany, snahou pro ně něco zařídit, vyzná se v politice, v ekonomice, dokáže vládu kritizovat, a nejenom jí, a že si jako prezident nebere k puse servítky, tak co, i takový může být prezident. Že se ušel právě nám je volbou většiny občanů. Co už s tím teď??Vychovávat jej? Kdo? Kritizéři? Ať se podívají sami na sebe, jejich obraz není o nic lepší, ba právě, naopak. 
 • to že Zeman vyhrál ve volbách neznamená že se může chovat jako dobytek.
  • Nóóó´vyhrál ve volbách - s "odřenýma ušima" to hnusné podlé lživé NIC zeMAN prolezlo. Ale jen díky tomu, že část našeho národa je bohužel natolik pohodlná, že jim nestálo za tu námahu jít k volbám.

   A že se chová jak dobytek - a proč prosím jako????

   Já vím je to pro něj urážka, přirovnávat ho k něčemu tak odpornému. Samozřejmě je myšlen dobytek - ten je na rozdíl od té hradní -píííííp- užitečný.

  • KIMCID

   Ukaž kde se tak chová?

   • No tebe koblihářská hlavo bych rád někdy potkal osobně. To by musel být zážitek k nezapomenutí - něco tak ....... se snad nemá šanci již znova vyskytnout.

    Nebo ty nemáš přístup např. k televizi, internetu, novinám, ....... neposloucháš rozhlas. Nebo nechodíš mezi lidi, že 99,9% už má toho -píííííp- plné zuby?

    • KIMCID

     no nic nemáš jen si cintáš na pupek .tebe bych potkat nechtěl tvůj VUML na můj intelekt nestači.

     Člověk co jen uráží jako ty,je pod mou úroveň

 • Dobrý den,

  je skutečně zajímavé vnímat pestrost zde uváděných názorů. některé myšlenkové pochody jsou skutečně pozoruhodné.

  Cituji: " Ústavní žaloba...otevírá prostor k debatě o současném postavení prezidenta a úskalích, které jsou s ním spojené."

  Zvláštní doklad o tom, jak moc se píše a málo myslí. Prostor k legitimní debatě o současném postavení prezidenta je přeci legitimní prostor a není zde třeba žalob. Aby mohli senátoři debatovat o tomto problému - musí tomu předcházet žaloba?

  Páni senátoři, místy je Váš piroteskní sbor nazýván "Radou moudrých." V tomto případě jste tedy mnoho moudrosti neprojevili. Spíš politické zapšklosti a snahy sloužit jedné části politického spektra.

 • kdybychom žili ve skutečné demokracii , stát ČR by musel být zažalován za okupaci Iráku bez mandátu OSN, za podporu Kyjevské fašistické junty a za válečné zločiny NATO jichž je čr součástí jako krádež Kosova, bombardování Srbska, Libye, Jugoslávie, za podporu pučisty teroristy ve Venezuele a pošlapání výsledků demokratických voleb, za spojenectví s USA = zločineckým,agresorským, predátorským, režimem, který mučí lidi , neustále porušuje lidská práva,mezinárodní právo, vyhřožuje jiným zemím, zastrašuje jiné země, vede celní válku i proti eu,okupuje jiné státy, čr vydává lidi do zemí kde mučí lidi, viz nikulin do usa,  bohužel zrůdné zlo ovládá planetu 

  • demokracie je jenom v Rusku, Severní Koreji a ještě tak týden ve Venezuele 😂
  • Jooo toje svatá pravda.V Jemenu hladomor a Saudové rozkrájejí novináře a my jim posíláme kvéry přes soukromou firmu aby v tom nejel stát.Fuj fuj fuj Češi styďte se už konečně !!!!!!

 • fosilie

  Ten vyšetřovatel nám ale vyrostl,že?!

  • To Fosilie: Docela zřejmý důkaz, jak prostředí formuje charakter....😀

 • ferda.borek

  My obyčejní lidé můžeme být rádi, že prezidentské volby vyhrál Zeman a ne kníže nebo Drahoš, jinak by k nám už dávno z Německa tu byli lifrováni ve velkém kvóty islámských čmoudů. Kníže, Drahoš jsou oba vítači a Merkelové by si ani nedovolili odporovat, když tu k nám přijela nám ty čmoudy vnutit. Díky tomu, že Zeman je od počátku tzv. migrační krize proti přijímání čmoudů a že Merkelovou poslal Zeman se čmoudy rovnou do prdelle, tak ani premiér Sobotka si nedovolil s přijímáním kvót čmoudů souhlasit, byť dlouho předtím se chvástal, že on a naše země je připravena čmoudy přijmout a integrovat je do české společnosti.  https://www.youtube.com/watch?v=FhLW5sEP4kA   

  • vanhorne

   "jinak by k nám už dávno z Německa tu byli lifrováni ve velkém kvóty islámských čmoudů"

   Ferdiku, kolik jich tady zustalo z te prvni varky, vzyt se sami snazili lifrovat pryc z Ceska za jejich kmotrou Merkelkou.

  • Ta klátivá, opilá osoba Ovar vyhrála volby díky fake news of russia, kterými Putin oblboval české voliče. Udělal to dobře, to se musí nechat. Proto je mu ten kořala Zeman zavázán, nehledě na spisy STB a kompro, které má Putin na Zemana  v Kremlu.
   • ferda.borek

    Stále je Putííín, Kreeeeml a pořád dokola, jako u blbých. Meleš akorát obehrané propagandistické 3,14čoviny, kterým naštěstí už věří stále méně lidí. Mainstream tu má monopol a je plný proamerické a probruselské propagandy, že to nelze přehlédnout a tohle sotva vyhrálo Zemanovi nebo Babišovi volby. Jinak, kdo asi v dnešní době baští trapnou mainstreamovou propagandu? Buď naivní, ale přesvědčený blbec nebo uvědomělý politruk pracující v žoldu mainstreamové propagandy. Stejní blbci a politruci tu byli i v minulém režimu akorát tehdy baštili kom. propagandu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit