Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, my letos s rodinou chtěli jet na lyže do Rakouska, ale když vidím jaká je tam situace, tak si myslím, že rozumnější bude lyžovačka někde tady u nás. I když uvidímě, stejně chceme jet až na konci ledna. Vybavení na lyže navíc také ještě všichni nemáme. Mně například chybí hůlky na lyže. Díval jsem se snad všude a nikde nejsou.

  • Nebude to tak divoké, alespoň v Orlických horách zatím lyžovat není na čem. A pokud se razantně neochladí, ani nebude.

  • Za dva týdny...?

    No - lyžaři, moc se netěšte...

    Uvidíme, co naše strana a vláda vymyslí...

  • josef.chmela

    To tu zase jakýsi "občan" těžce vypotil, pod vlivem svých mindráků, hloupost. Není nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje a ještě je tak hloupý, že ji publikuje.

  • Hlavně, aby si pár exhibicionistů vyvětralo overálky, co najdou pod stromečkem.

    Je přeci nikdo, ale hlavně NIC omezovat nebude! Oni na to přeci mají!!!!

    A ostatní? Copak je jim po nich???

  • Leden bude vskutku velice zajímavým měsícem.

  • Mnoho času jsem pobyl na horách a mohu říci, že lyžaři jsou největší blázni. 

  • no zkoušky s počasím třeba ve Velké Británii taky neskončily úplně ok a vznik povodně v daném místě byla označena jako neštastná souhra náhod , jak už to bývá .Není stříbrná obloha jak stříbrná obloha. Soudruzi v Číně už mají termín na umělé počasí tak snad to nedopadne jako s tim neškodným přidáním proteinových řetězců jednomu koronaviru , kdyby se nám ty lidi začali vzpírat. Třeba si pak vlekaři budou málo stěžovat když bude sníh i v létě  a ty sjezdovky na arabském polostrově budou moct bejt bez střechy a chlazení , pokrok musí byť i kdyby poslední pokročilí už nemohli nikam odkráčet.

  • tak pozůstalí budeme promítat film    Kovidoš andrej a lyžníci ze Špindlu.

    Tak po novym roce opět naplno .

  • To jenom ti členové organisace podle zákona zločinné a opovržení hodné poroučeli větru dešti...

    Jenomže ten vítr a déšť se na ně... a foukal si a pršel si podle svého. 😛

  • mun.go

    A nastartuje se výroba umělého sněhu, pro který potřebujete na kopci zásobu vody.

    Přírodní sníh dosud stále nejde naplánovat a teploty pod nulu příliš klesat nebudou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit