Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO NeVoLiM ani za koblyha vogo
    • On vám je někdo v Brunátlu rozdával?
  • vanhorne
    V dnesnich novinach, cela plna stranka Buresovych perel a blabolu.
    "Smlouva Andreje Babiše s občany České republiky.
    Předstupuji před Vás dnes jako lídr hnutí ANO a chci Vám jasne říci, co budu a co
    nebudu dělat, pokud hnutí ANO vyhraje volby a já budu řídit vládu České republiky."Jeden z mala Buresovych slibu ktery by dodrzel a splnil na 200%, ze by ridil Ceskou Republiku, tak jak by si on zamanul.Nezvysim dane firmam a podnikatelum, to take verim, jinak by okradal vlastni firmu.Jinak ostatni sliby jsou jen snuska jeho blabolu a kecu.Vrati vam penize, ktere vam vzaly predchozi vlady.Bude podporovat a rozvijet demokracii a chranit svobodu, on odchovanec STB, hahaha.Nikdy vas nezklamu.Nelzeme, nekrademe a pracujeme pro Vas.Dôverník agent;registračné číslo:26085, baise ta mère. ☺
    • Nelzeme, nekrademe a pracujeme pro Vas... To je největší lež, jakou může říct...

      A co jeho - všeci kradnú...?!
  • volím Karla








    YEAH !!!!
  • Já ANO volit nebudu. Zásadně totiž nesouhlasím s jejich politikou nízkých mezd podporovanou přílivem levné pracovní síly z východu!
    • Vol si co chceš já volím Realisty.
  • co dodat?
  • Myslím, že nejlepší bude Okamura, Babiš a prezident Zeman..
    • Zeman prezident a Okamura premiér
  • od novin. Jsou noviny a novinoví manipulátoři. Noviny bývaly tady Tiscali. Ovšem jak začínají přichlebovat Novinářským šmudlům? Pan Babiš nazval premiéra "sviní". Ano k Sobotkovi lze.Jednak si sám Sobotka začal vyhryzovat. Viz prázdninová grilovačka ve sněmovně Pana Babiše. Jen tak, že si socani přáli.Scénář a produkce - Zubatá pleš. Díky tady tomu proběhla huráá privatizace OKD. Za babku Bakalovi. Ještě že Zubatá pleš je na odchodu-spíš vyfičení z veřejného života.
  • Tak on ten Babiš bude nakonec mít pravdu.
  • Fašizmus zakázat lze a islám ne? Mne přijde islám HORŠÍ!
    • OK, souhlasím. A na tiscali nejvíc blábolí Jégl.
  • premiér, to je jediná jistota pro bezpečnost v ČR...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit