Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se socanští EU hujeři přestante starat o Ukrajince a řešte raději tu hromadu zdejších
    problémů - nezaměstnanost a platové podhodnocení zaměstnanců. Řádění exekuční
    mafie korupci a danové úniky.

    Zdejším lidem se 24 let káže utahování opasků ale ani Nečasovo královské odměnování
    milenky či zlodějna jménem církevní restituce nebo Sobotků nápad odpustit Ukrajincům
    dluh 75 mil. nepřimějí zdejší ovčánky k mohutným protestům.

    Ve Španělsku se opět bouří nezaměstnaní. U nás se dál jen brble po hospodách.
    • I když občas nemeleš kraviny, v jádru to máš to v kebuli vylízaný, kravko, radši si vyměň urychleně kundafáč! *6*
      • To muselo bejt ran vaší hlavou když nabíjeli tu ládovačku. Navíc se na vašem myšlení projevuje otrava olovem... rusky je olovi SVINĚC....
  • Tak hlavně že jsme pomáhali raněným ukrajincům...
    • Volyňští Češi mají smůlu, že nejsou hnědí. Cikáni odkudkoliv jsou u nás vítáni a hned mají nárok na všechny možné sociální dávky.
  • Socanskej zmetek Zavorálek radši nechá krajany vokrást a povraždit, jen aby nemusel říct, že na Ukrajině teď vládne hajlující fašoun Jaceňuk a jeho sebranka. Prachy, který bysme mohli dát do repatriace krajanů, radši rozdáme hnědočechům a muslimskejm přistěhovalcům. Radši budem živit přičmoudlíky, než pomáhat Čechům. Parchant socanskej a hnusnej Brusel
    • palailogos:ronis slzy na falesnem hrobe,Volynaci zili spojene doma a ted kdyz jim hori koudel
      u zadku,chteji DOMU.Proc nezadali o navrat pred Majdanem??
      • Voni žili spokojeně doma. Ale teď jim jde vo kejhák. Co je na tom k nepochopení? A sou to naši krajani, pracovitý a poctivý lidi. Na Ukrajině se jich nezastane nikdo. Co jim asi tak závidíš, pablbe? Jo, a před Majdanem jim nikdo nevyhrožoval, to až ta nová Majdanská sebranka fašounská. Ty EU podporovaný krasavci ...
    • Máš recht, brachu, ti naši volyňský Češi si tenkrát jen spletli směr, a neměli tudíž šanci budovat Ameriku, i když jistě všichni moc chtěli! A co by asi tak po své pravlasti mohli chtít, jsem si jist, že nechtěj nic než základní občanská práva, na rozdíl od sem ze všemožných žump světa přišedších parazitů a lupičů oni se hravě uživí poctivou prací! *6* *16*
  • Socan Zaorálek je šmejd, kterej okradl český lid o stamiliardy jako skurvysyni z ODS, ODA, US, VV, Lidem, KDU, TOP za podpory zločince Krause i pana presidenta.

    Chcípněte rychle zločinci
  • že by měl strach, aby tady volyňští Češi nepovídali pravdu o fašounech a kdože to tam vlastně dělá bordel
  • mám tak trochu dojem že už nejsou politicky potřební...
  • Právě jsem se po roce vrátil z Kandaháru a mám za povinnost říci všem eurohujerům a pravdoláskařům v souvislosti s kryzí na Ukrajině, že nerozumím jejich pochybením v objektiviitě poskytovaných informací spojených s těmito událostmi. Jsem přesvědčen o nevyhnutelnosti personálních změn, které v konečném důsledku povedou ke znárodnění alespoň jednoho z kamenolomů, kde přednostně dostane pracovní príležitost Kikina, KradouseK, křištálový Standa, Íčko a další ( já si vlastně na další podvodníky českého národa ani nemohu pro četnost vzpomenout), kde je naučím pracovat a vážit si základních lidských hodnot.Pro případ, že budu po těchto útrapách ještě zdáv, tak budu mít ambice sjednotit národ k soudržnosti a neutralitě. Jsem si vědom zamzřejmosti referenda !
    • Tak se do Kandaharu zase vrať, a v osobním volnu se douč český pravopis, např. jak se píše slovo "krize". Vlasti zdar!
  • Takže na léčení těch,kteří to ani nepotřebují,peníze jsou.Letecká doprava taky něco stojí,jak dlouho se tady budou léčit a kolik jich tady zůstane je taky ve hvězdách.Toto bylo gesto,jenom na to,aby nasralo lidi,Nikdo z EU toto neudělal.protože si tam nechtěli nastěhovat fašouny.Ty peníze jste měli ivestovat raději do těch Volyňských čechů,jsou to dobytci.
  • Pracičák nebyl nikdy seriozní !
    • Lecičák jakbysmet.
  • česka vlada a bandera je fašisticka rodina....čechum nepomužem ale fašistum ano...tato vlada by mela viset...fašista zustane fašistou.....stydet by jsme se meli když nepomužeme vlastnim lidem....sobotko jseš šmejd všech šmejdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit