Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Estonsko sází na jiné zdroje, Lotyško na velké zásoby

    Podle dat z roku 2012 bylo Estonsko nejméně závislé na dovozu elektřiny či surovin pro její výrobu hned za Dánskem. 81 procent elektřiny se vyrábí z ropy vytěžené z ropných břidlic, dalších 15,2 procenta Tallinn zajišťuje z obnovitelných zdrojů. Ve stejném roce země dovezla jen 0,7 miliardy metrů krychlových plynu. Novější data nejsou k dispozici.

    „Estonsko je z větší části energeticky soběstačné a je schopné si zajistit elektřinu a vytápění z vlastních zdrojů,“ uvedla loni v září Mezinárodní energetická agentura.
    • Ty nejsi američanka, ale takové zvířátko, většinou strakaté, rohaté a dává mléko. No prostě kráááva. Nevím, kdo je na tvé odborné posudky zvědav, které ani nejsou k tématu.
      • Nikdo tě nenutí je číst! *5* *5*
        • Se neboj, taky tu tvou duševní menstruaci nikdo nečte, blbče!!!
        • A jak se ti líbilo tvoje hodnocení, že jsi rohatá? To sedí, že. A dobře se to čte.
  • vropská komise obviní ruský plynárenský gigant Gazprom. Měl porušovat antimonopolní pravidla
  • Kanada přidala na sankční seznam Gazprom i Noční vlky

    Kanada v pondělí rozšířila své protiruské sankce. Na seznam přibyly energetické firmy včetně Gazpromu, ale i proputinovský motorkářský klub Noční vlci.
  • Následky pro Putinův režim

    „Jsme solidární s našimi partnery a žádáme prezidenta Putina, aby ukončil invazi na východ Ukrajiny, stáhl své vojáky, své tanky a zbraně a ukončil vojenskou pomoc separatistům,“ uvedl Harper. „Dokud nebude nastolen skutečný mír, dokud okupační vojska nebudou stažena a dokud nebude obnovena územní celistvost Ukrajiny, režim prezidenta Putina ponese následky,“ dodal.k
  • Takže debata zase není,

    Zdejší Ruský Ivan totiž zase bude krást nicky a ničit debatu osobním napadáním.
    K tématu nenapsal jako vždy ani ň.

    Ukradne každý nick . Včera kradl Jessicu. Dnes ukradne Američanku.

    A naklikej si zase z mašinky kladné bodíky . deset za vteřinu
    Snad si zvedneš sebevědomí nulo *12* *12* *12* *12*
  • Běž domů Simone,
    čeká tě Natascha,
    běž domů Simone,
    tady tě holky nemilujou.
    Běž domů Simone,
    čeká tě Natascha,
    běž domů Simone a už se nevracej.
    • Ubožáku. Dělej si co chceš,.

      Nejsem nikým placená. ty však po Sovětsku nesneseš jiný názor.

      V Rusku m ůžete odpůrce diktátora Putina zavírat a vraždit.
      Ve svobodné EU můžeš jenom bezmocně plivat na svobodu slova ulhaný Ivane
      • By byla, kdyby nebyla cenzura. A ta existuje, takže co to tu meleš? *12* *16*
        • existuje v komunistických státech a lá SSSR Ivane.-

          Ty zde na EU a USA nadáváš od rána do noci. Nic se ti nestane
          i když svobodu slova zneužíváš k útokům na samu svobodu.

          V KLDR by jsi za kritiku rudé vlády šel do Gulagu.
          V Rusku riskuješ napadení železnou tyčí či polonium v čaji za kritiku diktátora Putina
    • Nepudu domu nepudu domu, byl bych doma bit.

      Raději budu raději budu na tiscali blít.

      Oslovím vás Ivane, ameriko hr na ně, dolary potom dolary potom budou získané.


      A to je všechno, co jsem chtěl dát k tématu o Německu. *3*
  • Dělaj dalaj mi dalaj la la la ma *14*
    • Ivane jsi prostě StBácké *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*

      Ty hochu nemáš v Eu co dělat. Ukazuješ že jsi jen Ruský totalitář
      co nesnese jiný názor.

      v Rusku můžete odpůrce Putina vraždit a zavírat. Zde můžeš jen bezmocně plivat
      a pomlouvat *12* *12* *12* *12*
      • Ano, omlouvám se, jsem labilní, duševně nevyzrálá a narušená osobnost. Díky fotrovi, starej bolševik a Stébák mne učil. Vystudovala jsem VUML, kam mne dotlačil se samými jedničkami. *3*
        • Ivane tvoje *12* metody na diskreditaci názorové odpůrkyně
          jsou jako vystřižené z dílky komunistického Gestapa jménem StB.
          • Proč si zase dáváš sám sobě ten plus bod?
            Proč urážíš svého oponenta (každého) těmi trapnými hnusy o "komunistickém gestapu stb"?!
            Proč každému říkáš Ivane? Že by "pro jistotu"?!
            K tématu zase nic? *12* *12* *12*
            • K tématu ty ubožáku!

              Já k tématu psala. Ty jsi přišel a zničil celou debatu osobním napadáním a kradením nicků.
              Jsi *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • nedaj-li tu medajli? *7*
  • Myslím že by admin udělal nejlíp kdyby vám ty přezdívky úplně zrušil.
    Tím by se scvrkl počet vašich hádek na nulu. Přinutilo by vás to číst vaše hňácání o ničom než dáte někomu hlas a vaše ješitnost by už nevévodila diskusím na Tiscali. *16*

    Podle toho co se objevilo za odpovědi vidím že hádky jsou nekonečné. Mi osobně je jedno kdo jak se podepíše. U mne je důležitý obsah. Ale první dvě stránky zasekané hnípáním kdo je kdo mne fakt obtěžují. Tak písnu adminovi ať vás toho jha zbaví.
    • Stanley já bych byla pro.

      Zdejší Ivan tu krade nicky a ničí debatu osobním napadáním a Tečkováním.
      Nemá tu co dělat. Stačí napsat nepříjemná fakta pro jeho Rusku
      a nastává destrukce debaty,

      Uznej sám že to není normální aby zdejší Rus kradl nicky a identitu jak na běžícím páse.
      Ukradne ti jméno. Udělala jsem si druhé - bum za pět minut ho ukradne také.
      • Včera jsem ti něco nabízel a ty? Ty ses pochechtával, jak mne tvůj americký bumerang trefil. A že nemáš zájem! Takže tyhle výlevy falešné demokracie beru jako prostý pokrytectví. To mluvím za sebe, takže na to bacha, dědku Stenlíku! *14*
        • Ruský zloději nicků.

          1. Dědek Simon a dědek Tečka neexistují. Jsou to pouze tvé nálepky na diskreditaci
          těch co píší pro tvé Rusko nepohodlnou pravdu.

          2. Stanley je zcela jiný příspěvatel. Já jsem přispěvatelka.
          Takže tu trapně neslučuj lvíce lidí do jednoho.

          43. Neustále kradeš nicky . Jdi se léčit *12* *12* *12* *12*
          • Proč si vždy sám naděluješ ten plus bod?
            Proč ze sebe děláš jiné pohlaví? Nevidím zásadní rozdíl mezi "wolem a kráwou".
            Proč každému napíšeš, že je Ivan?
            Proč sám kradeš a potom se divíš?
            Proč lžeš?
            Proč si tady od rána do večera? Takto se chová 25 letá holka? Tak to bych tě chtěl vidět "naživo".
            Proč po stopnutí adminem jsi okamžitě pokračoval dál, o když jsem tě na toto upozornil, že to není fér?
            Proč tady jen tapetuješ ty protiruský články, které nás opravdu nezajímají?
            • Jsi lhář!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              1. Nikdy jsem tu nonstop nebyla.
              2: Jsem holka. Pokud ti to vadí je to tvůj problém. Asi proto oslavuješ Gay klub v Plzni.
              To ty děláš z holky dědka *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*

              3. Já měla jeden jediný!!!! nick ty lháři. Soudružku Pusinku.
              A měla bych ji až dodnes kdyby jsi ji nekradl.
              4. Tobě vadí nepříjemná pravda o tvém Rusku ty pokrytče. *12*
            • Protože jsem Big Cow, duševně nevyzrálá, narušená osobnost a mám v palici dočista vyluxováno. *9*
  • Dalaj!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit