Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všimli jste si? Poslední dobou se určitá sorta až nekriticky ambiciozních politiků dostává na takové pozice, které není schopna zvládnout - jinak řečeno, daný exot je tak dlouho povyšován až se dostane na pozici, kde se totálně zesměšní a znemožní.. mám zato, že Zaorálek právě dospěl do této fáze a zařadil se do fronty k Němcové, Topolánkovi, Nečasovi a spol...a fronta nám utěšeně roste..lidi, dobře si ta jména zapamatujte abyste nezapomněli a za pár let jim zase neskočili na špek a jednoduše jim nedali prostor mentorovat, poučovat a glosovat...tihle lehkoživkové se totiž dobrovolně nikdy nevzdají - dveřma je vyhodíte a oni vám polezou zpátky komínem...stačí si vzpomenou na různé Macky, Bursíky, Langery, Topolánky.. a když už nakonec přece jen nemají tu moc něco ovlivnit tak aspoň silně zasmradí...
    • No co jste čekali od u č i t e l s k é h o , nedočeněného blba???
  • Sobotko, Zaorálku, EU, USA - ruce pryč od Ukrajiny, ruce pryč od Ruska!!! Mluvíte jen za sebe, ne za občany ČR. Stydím se za vás!!!
    • já jsem občan a taky jsem proti rusákům, takže ono to není tak jednoznačné. Ale levičáky jsem nevolil, tak za Zaorálka odpovědnost nenesu *2* *15* *1*
      • Určitě jsi je nevolil, protože volit můžeš až od 18 let!! *3* *3* *3*
  • Další blbec.
  • Tak po tom, jak se EU předvedla na Majdanu, už má nepřátele i mezi většinou Ukrajinců.
  • Rusko nemá EU za nepřítele. Ono ji bude mít brzo na háku až uzavřou plynovod.
    • Jako první označila nepřítelem Rusko sama EU. A p.Zaorálek s ČSSD v čele.
  • No vida druhý tajtrlík, ze Sobotkou už dva!! *3* *3* *3* *3*
    • Tak za takové představitele státu se opravdu stydím.
      • Já blbá jsem volila ČSSD. Už to nikdy neudělám, přísahám a slibuji.
        • tak to už vám zůstávaj asi jenom komouši, ne? *15* *15* *15*
          to byli odjakživa rusácký lokajové *10* *10* *10*
          • Chlapče tak 1) nikoli komouši, ale komunisté, to je totiž jediná alternativa pro záchranu demokracie a 2) nikoli rusáci, ale rusové. Zkus se to naučit, budeš to brzy potřebovat, jako lokaj, na kterého jsi se pasoval.
            • Jestli neurazím - tak pochvala!!! Mám ale obavy, že na lidi s podobným slovníkem a zmatkem v hlavě jako "tonda vlákno" to asi stačit nebude. A co se týká těch ČSSD. No tak ti nám rozhodně vymést ten pravicový svinčik nepomůžou, takže proč je volit. Skutečně zbývají jen komunisti- pokud nám o to budou stát.
  • Žádám demisi vlády a parlamentu, za podporování násilí a fašismu, a vlastizradu! *16*
    • http://www.holesovskavyzvasp.cz/
      • Ono je třeba se nejprve naučit argumentovat a to dosti důrazně a potom mít nabito.
  • Zvorálek se předvedl jako parádní Bruselský lokaj. Ministra zahraničí nemáme takže
    ten úřad zrušme a ušetříme. Bude stačit papoušek který bude opakovat Bruselská přání.

    EU podpořila puč který odstranil řádně zvoleného prezidenta a velvyslankyně USA tlačila
    na Kličkovce at stupnují tlak na vládu. Pak přišla střelba a různé provokoce.
    Teprvé po tomto puči přišel tzv. Krymský problém který spočíval jen v tom že Krym plně
    podle platných zákonů se nechtěl podřídit nelegální vládě vzešlé ne z voleb ale puče.

    Takže napětí má na starosti EU - nehrajte si pánové na beránky. Je to fakt trapné.
  • Zaorálek je DEB-L všech deb-lů. A takového ministra máme. Je to hanba. Většího vymaštěnce asi ve vládě není.
    • Snad ještě srovnatelný ne-li větší blb zahraničních věcí byl Šláfenberg.
  • ... že zřejmě pokládá Evropskou unii za nepřítele. Zaorálka znepokojuje tón, jaký Putin použil, a vadí mu i jeho výroky o EU jako o nepřátelském prostředí pro Rusko. Zaorálek to označil za "virtuální realitu".
    A divíte se mu??? Rozpoutáte /západ a USA a vy jim lezete do ....../na Ukrajině převrat a lžete,lžete,pomlouváte a lžete a zase pomlouváte a zase lžete!!!!! Jelcin by se vám líbil co???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit