Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Předčasné volby by vyřešily aspoň to,že by se ukázalo ke komu občané v tento okamžik mají
  důvěru.A my jako voliči půjdeme rádi projevit svojí vůli.Není potřeba být ve svém projevu zde
  na těchto stránkách silácký a nebo i více neslušný.Také mám zlost na naše politiky a hlavně
  na vládu,ale taky až budu mít možnost,tak jim to spočítám a nenechám si ujít příležitost jít
  volit.To je nejlepší cesta ke změně.Děkuji všem,co chodí volit.
  • Předčasné volby by nejspíš zase ukázaly, že dvě třetiny obyvatel této země nejsou občané, ale líné tupé stádo. Stačilo, jak stádo projevilo svoji "vůli" v právě proběhlých volbách.
   • ... ty jsi lejno, které stádo po sobě zanechalo :))))
 • Další levicovej mafián. soc. dem má plnou hubu lidu a přitom jejich kmotři jedou v kdejaký miliardový levotě. A s nima bude ksčm budovat lepší zítřky. Opravdu fraška.
 • Vláda byla mrtvá už při jejím jmenování! Doufám, že volby vyřeší mnoho a do parlamentu se dostanou lidé kteří jsou poctiví a se státem a jeho lidmi to myslí dobře a ne jako tato vládnoucí sebranka
  • Zatím je asi 60% voličú spokojeno se současnou politickou a ekonomickou situací této země, a proto zřejmě nešli ani k volbám, nepotřebují nic měnit.A těch poctivejch v této republice už je jen pomálu a rychle ubývají.
  • můžeš prozradit,jak by se mohli dostat na kandidátky,když stranické mafie jim to nemožní,jelikož by mohli přijít o koryta a dobré nezdanitelné příjmy. Tyto mafie to mají dobře pojištěné,aby pokud je nevynesou nohama napřed z dobrých koryt nebyli vyhozeni.
 • ČSSD má řešní,jak tvrdí Zaorálek. Ale jak bude tento stát znovu zadlužen (v době ekonomického růstu zadlužila ČSSD tento stát 400 miliardami Kč).Řešení mají asi takové jak tvrdili v roce 2008 a 2009-máme řešení na současnou ekonomickou krizi,máme řešení na zajištění růstu ekonomiky. Výsledek shození vlády,kdy mohli tato řešení aplikovat a pomoci tomuto státu,tak se honem začali schovávat a vše přehrávat na úřednickou vládu. Zaorálkovo tvrzení je rovno tvrzení tehdejšího vedení ČSSD . Skutečně mají jen plná ústa slibů,silných slov,ale ve skutečnosti se bude opakovat plnění tří volebních a dvou vládních programů z let 1998,2002,2006 o reformách,které jsou nutné a krajských voleb v roce 2008- to znamená žádné plnění. Toto čeká náš lid po tom co si ČSSD zasedne na dobře placená místa s imunitou.
 • Kdyby jsi nemlel ho v n a. Stačiloby se domluvit a ne soupeřit o moc, To není služba národu za peníze daňových poplatníků! K u r v a seberte cikánům dávky a ostatní výhody, pošlete ty mladé nefachčenka zametat ulice a sekat příkopu kolem cest ať se ukáží jak o tu práci stojí a zpětně jim ty vybrané dávky vyúčtovat.
 • tenhle taky vypada, ze umira.. jen dobre - politik zlodejska!!! *12*
  • evidentně manipulace serveru - vybrat co nejhorší fotografii účelově - docela jiné foto je v Parlamentních listech - další příklad - čtěte článek o česko-slovenské hospodářské komoře a zjistíte, že se jedná o reklamu pro kandidáta na prezidenta Fischera ! Tyhle manipulace jsou antiproduktivní - lidi cítí ten písek v pomazánce - skřípě mezi zuby !! Fakt nejsme blbci !
   • ... ty jsi, necháš se zmanipulovat obrázkem
 • Ano strana která nám dala kecala Zemana línou Buzkovou a podvodníka Grosse zaslouží opovržení na věčné časy. Sobotka seděl s Kalouskem ve vládě a dnes mu nemůže přijít na jméno. k této zločinecké mafii se strana plná hlupáků jakou je ksčm skvěle hodí.
 • Jste neschopní. Tahle vláda už má tolik průšvihů, že v opačným případě by ji modráci měli už 5x položenou. U vas se pořád nic neděje. Když vás nechtěj ve sděl. prostředcích, máte dávno mít svý listy a pracovat. Ne jen pindat....
 • Divím se panu Zaorálkovi.který byl v poslanecké garnituře ČSSD v letech 2002-2006,kdy během jednoho vládního období bez zardění vystřídala tato strana tři předsedy strany a tři předsedy vlády. Předsedové vlády odstoupili-jeden proto,že nedakázal vysvětlit,jak se dostal k penězům na byt,druhý pro neschopnost. Takové praktiky byly,ale dle ČSSD naprosto v pořádku. Takové jednání-pohrdání lidmi- nám potajmu slibuje pan Zaorálek. Příznivci těště se!
 • Jděte všichni do pekla *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit