Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvorálek už nevyhraje nikdy NIC! *1* *2* *3* *4*
  • Vážení spoluobčané, nerad sleduji diskuze k nějaké problematice. Upřímně řečeno, protože je tam řada názorů, se kterými absolutně nesouhlasím. Někdy mám pocit, že se tam vyjadřují feťáci, kteří se momentálně proberou. Ale každý má právo na názor. Spíš mně vadí úroveň komentátorů k daným problematikám. Pokud je člověk trochu soudný, který něco prožil, který má životní zkušenosti, tak je mu "na blití", když čte jejich komentáře. Ale bohužel, v dnešní době jsou na prvním místě peníze, takže za ně je řada lidí schopna zapřít i svojí maminku. Nevěřím, že televizní komentátoři a i komentátoři na tomto serveru jsou takoví dementi, pokud je posuzuji podle jejich komentářů a chování. Ale... peníze jsou peníze a charakter musí stranou. Ale to už bych moc filosofoval. Všem přeji hezký den!
  • ... krysu jsem poslal tradičně noblesně do hajzlu, ubožák Zaorálek nestojí ani zato :)))
  • *1*
    • bijec alias ing.hrebeňár z Ostrova a mizí? Kdeže! Ty jsi zamindrákovaný závislák.Venku s tebou nikdo slova nepromluví.
      • ... sr*čka stráví zbytek svého uchlastaného života zde, neexistuje lepší důkaz tuposti ducha :)))
      • ... tvůj tradičně poněkud dementní pravopis a vytříbená slovní zásoba mluví za vše, kriple, díky :)))
      • ... miluji bezmocné deementy, v tomto na tebe nikdo nemá a sotva mít bude, ubohá kryso :)))
        • ... nic mě netěší víc než stálá tupá pohotovost kripla, o nic jiného mi vlastně nejde, kryso :)))
      • *12*
        • mudrlante. Copak se tobě lopatě něco popisuje? Nějak moc z toho chlévu na Lidické rozumuješ.
          • *5*
      • *5*
      • *3*
  • ubohý český povl potebuje silnou ruku nad sebou- třeba tu naší nemeckou pak budete teprve v kázni a na urovni- jinak jste jen narod nuzáků a špatné pracovní síly kafrat a hrat si na chytráky to jo ale tvrdě pracovat a být vděcny za praci kterou vám dá někdo schopný to ne to pyskujete- moulové i ta minimalni mzda co mate je pro vás moc chátro hloupá *12*
    • je vidět soudruhu že si ještě o práci nezavadil a to nikde na světě ,většina lidí musela dělat i za komunistů a stejně tak i dneska a je jedno jestli rukama nebo hlavou a svoji mzdu si zaslouží a zasloužili.Tak sklapni přihlouplíku z asociace nenažraných ober.mrdů a jdi makat ale ne tim že budeš vymýšlet jak vykrádat státní peníze jako tvůj guru.Tvojí silnou ruku německou si nech pro migranty ,soudružka Merklová tvrdí že jich v NSDR zvládnou dvojnásobek,to je hezký jak nedělají a mají plat jako třeba v Bulharsku či Rumunsku a ještě jim platí bydlení.Jo a taky jim připomen že až skončí válka v Sýrii tak půjdou dom aspon ti tu tvojí palici uříznou a nebudeš kvákat hovadiny.Už přes 15 let spolupracuji s Němci v jedné pobočce nadnárodní společnosti ze Švédska a koukat jak se mění názory a dostávají selský rozum je docela zajímavé a rozhodně to nejsou lopaty *3*
  • Sebelepší člověk i morálně na výši který obhajuje ideologii darebáků a lumpů se sám řadí mezi ně a to je i případ páně Zaorálka a to jsem na něj velmi hodný.Komunisté se také jen omluvili a mají pocit že omluvou jsou všechny jejich zvěrstva-justiční vraždy zapomenuty- navíc jejich stínový ekonom Dolejš je jen žvanil zadarmo drahý,nikdy nic pořádného kromě hloupých nekompetentních a velmi dobře placených žvástů nedělal a přesto se najdou lidé kteří tuto smečku demagogů a dogmatiků volí.Tím chci jen naznačit za použití eufemismu jak je Český volič manipulativní a tvárný.Je mi líto že i sebevětší pitomec v případě že není zbaven svéprávnosti může volit ale v případě že by tady byla opravdu demokracie pro všechny stejná by to tak bylo v pořádku.Jenže to co vyvedl Sobotka obklopen pretoriánci z ČSSD je jedním slovem hnus.Hnida nejhrubšího zrna bude kázat vodu a pít víno?Už stokrát zmínované OKD je jeho práce kterou stvrdil svým podpisem.Sobotka se tak řadí jako další mezi lumpy typu patolízala Havla,Zloděje Klause-viz přímý přenos-a spousty a spousty dalších jejich kamarádů a přisluhovačů.At jdou svorně do pr....ele či zádele a smaží se v pekle.
    • Teda ne že by na tom něco nebylo ale víno voda nejlépe sedí na bureše,doktore neztracej hlavu to že přicházíš o iluze s áno není tvoje chyba *3* .Je zvláštní jak se někteří nedokážou vyrovnat s tím že není vše jak věřili - prostě ztráta iluzí .Život jde dál a je krásnej i s těma bakošema burešama nečaskama zemankama . *1*
      • proč ti vadí babiš??? vzal ti snad dotaci na tvuj piseček??? ty hloupej vždyt ani nevíš jak se o dotace žádá ale kafrat to jo vol si klidně ty svoje dareby z čssd však se nic nezmění ty se budeš mit blbe pořád a nadavat budeš taky pořád moulo radeji pracuj práce šlechtí a musíš si svou výplatu zasloužit aby tvuj chlebodárce byl aspon jakžtakž spokojen- jeho trest je že musi zamestnant takové šmejdy jako ty *12*
        • Já nevolim odboráře co se jim pod rukama rozkládají fabriky a o mojí výplatu se nestarej a starej se o svou ,ať si jí aspoň zasloužíš stejně jako kopáč co nemá 5 tříd zš ale to ještě neznamená že nedělá a svojí výplatu si nezasloužil.Máš pravdu jsme podnik bez dotací a já nevím jak se o ně žádá -proto asi nejsu miliardář z stbé *1*JO jsem se chtěl zeptat za koho to kopal Faltýnek před ano a kdo stál léta za socanama jako podnikatel kdy tam byl zemák a staník od lokomotiv nebyl to nějakej bureš *3*
      • Já se mám velmi dobře a mohlo by mi to všechno být v podstatě jedno ale jako patriot jsem vyjádřil svůj názor.Nejsem zde aby jsem někoho soudil,na to mi nikdo nedal právo,pouze zde vyjadřuji co si myslím,soudy snad jednou vynese vis major a věřím že budou nekompromisní,on se uplatit nedá.
  • drevo
    Soudruhu Zaorálku,
    těžko uvěřit že za poměrně sympatickou tváří která Vás prezentuje na fotografiích, se skrývá tak dementní mozek. Vzhledem k tomu, že jste nikdy nepracoval způsobem, který by vytvářel nějaké hodnoty to možná nedokážete pochopit - ale ti "darebáci podnikatelé" Vás a celou armádu dalších lidí nulové hodnoty živí ! ! ! A sociálně demokratická strana Vám za takový protivolební příspěvek jistě děkuje.
    • ono vůbec vysvětlit státnímu zaměstnanci že vlastně žádné daně neodvadí a jemu pouze imaginárně ponížena odměna je oříšek a nedoporučuji se o to pokoušet protože v okamžiku prozření si uvědomí kdo má pravdu a začne se mstít velkou neochotou aniž by si uvědomil že je z daní živen.Prostě to že z jedný kapsy vyberete jeho plat a pak tam vrátíte dan z příjmu.DPH,socialku apod. je nad jeho chápání spravedlnosti kdy on má malou výplatu protože všichni kradnů a už nevidí že dneska průměrný plat ve státním sektoru je vyšší než zaměstnanců ve výrobě.
    • vanhorne
      "ale ti "darebáci podnikatelé" Vás a celou armádu dalších lidí nulové hodnoty živí"
      Je zadni podnikatele nezivi, podnikavci jim jen mozna "prispivaji" na chod domacnosti.Tu armadu zivite jen vy, danovi poplatnici.Nektery podnikatel sve zamestnance zivi, nektery je jenom udrzuje pri zivote.Tam si to ale ti chudaci musi vyresit sami.☺
  • Je třeba si taky uvědomit, že i když u nás jsou nižší mzdy oproti např. Německu, tak také máme nižší náklady na život. V Německu si např. nájmy vynásobte x2 stejně tak i ceny nemovitostí. Viz. cenový růst nemovitostí v Praze a větších městech. Střední třída už ve větším městě na vlastní nemovitost pomalu nedosáhne. Pokud chceme vyšší mzdy, musíme se připravit i na vyšší výdaje. To co říká ČSSD je OK, ale co dělali od roku 1989? Je to VOLEBNÍ TRIK! Češi neustále poukazují na německé mzdy, ale už nikdo neřeší např. daň z příjmu fyzických osob v Německu. V Německu totiž funguje progresivní zdanění, takže pokud si víc vyděláte, platíte vyšší daně. Pracuji v Německu a odvádím daň z příjmu 42% (v ČR 15%), náklady na život x2 oproti ČR, nájem x2 oproti ČR, pivo x3 oproti ČR, jídlo v restauraci x2 oproti ČR, atd. Pokud toto vše sečtu a porovnám se životem v ČR, vyjde mi, že kdyby mi bydlení v Německu neplatila firma, tak jsem na tom úplně stejně, jako když budu žít v ČR za české ceny a pracovat za českou mzdu. V Německu beru 3x vyšší mzdu oproti ČR, ale taky platím 3x vyšší daně. A pokud někdo poukazuje na to, že Němci jezdí v pěkných autech, tak to je proto, že oni to mají nastaveno jinak než my Češi. Němec si raději koupí každých 5 let nové auto a bude bydlet v nájmu. Čech bude jezdit raději ve starém autě a pořídí si vlastní bydlení na hypotéku. Viz. můj německý soused: platí 1200EUR nájem, ale koupil si za 50000EUR nový Nissan X-TRAIL. Chci tím jen říct, že si v ČR nemáme vůbec na co stěžovat. A to nemluvím o bezpečnosti kvůli migrační krizi. A pokud mi někdo chce říct - tak proč teda v Německu jsem... Poslala mě sem firma. Jakmile mi skončí smlouva (smlouvu mohu prodloužit) pádím domů do ČR.
    • *5*
    • vanhorne
      "soused: platí 1200EUR nájem"
      Cili jeho prijem by mohl byt 5000 €.
      • *5*
    • tohle českeho moulo nenapadne on chce plat v nemecku ale naklady jako tedka protože se citi ukřivděn- ale makat pro to to neeee bože vy jste národ dementu
    • Mates držim palce, u nás se zas tak špatně nežije a žít nebude pokud člověk dělá něco pro svoji zem a věří v život.Je dobře že lidi mohou cestovat a poznávat a krásné když se dom vrací.Každej má začít u sebe ,v rodině ,vlasti a až pak mudrcovat.
    • Když vám politik řekne že takovou Fr doženeme za 200let tak jsou prohlášeni Zaanálka o howně
    • Němec papá kvalitní potraviny a Čech evropský odpad.Němec si své daně ohlídá,Čech může jen přihlížet jak jsou rozkrádány.Němec má národní hrdost Čech je vlezdoprdelka a za mrský peníz prodá vlastní matku a v některých případech i své dítě na zvrhlé choutky ubohých Němců. atd atd.Ty asi žiješ v jiném Česku.V Německu už by byl Kalousek nebo Sobotka jen biletář na WC.Proboha kde jsi žil posledních 25 let?
  • Tiscali dělá pro ČSSD kampaň?
    • V prvním pohledu na fotky jsem myslel, že jde o snímek z vystoupení nějaké folklorní skupiny v Tatarstanu.
      • Jo, já jsem myslel že jde o vystoupení folklórní skupiny z Tatarstánu na Prague Pride... :-D
      • soudruhu majore, copak my nejsme Tatarstan? Náš prasedent a jeho poskoci se o to snaží. *16*
    • co si to Tiscali dovolilo, jaktože nepodporují eurozloděje Babiše ani pedofila Zemana, to je skandál, jedině Sputnik *3*
  • Bába na stará kolena dostala rozum a procitla z americké demokracie. Na miliony bezmozků u nás toto probuzení ještě čeká. Spousty si svou ideligicko popletenost ani nepřiznají
    • No nechtěl bych dementní babu potkat po návratu z SSSR,ta je vych.aná až na půdu, blbý kecy a zdravotní péči kterou má za kačky když je smění za prokletý doláče by v usa nekoupila.Ne že by v jůesej bylo vše ok viz "frajer" nácek co místo pěstí používá auto a dementní baba s rozumem kterej neměla před lety at jde do erdele.
    • omyl soudruhu BTW, chcípneš v kapitalismu jako ta poslední bolševická krysa, adios *15*
      • Zato ty, se svou hloupostí, budeš žít věčně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit