Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Při vší úctě, pokud tohle nebude v každém druhém kempu, tak bude pořád větší trend pronájem obytných vozů nebo vlastní karavany. A to nemyslím nijak špatně. Ale prostě ty trendy jsou neúprosné a nic s nimi neuděláte. Samozřejmě jako zpestření je to fajn. Na Sicílii jsme taky bydleli na lodi přikotvené v přístavu mezi ostatními námořníky, ale taky si kvůli tomu hned nekupuji jachtu. ;-)

  • Nevypadá to špatně, ale určitě si myslím, že to není bydlení pro každého. Co se mi ale třeba dost líbí jsou takové ty mobilní domy. Jeden známý si ho před dvěma lety pořídil na zahradu a když jsem byla na návštěvě, tak jsem docela koukala jak suprově to má zařízené. Celý interiér si nechal dělat od zkušených designérů z http://www.pwinterier.cz/ a musím teda říct, že to jde opravdu poznat. 

  • Zapomeňte na karavany a hausbóty, teď je v kurzu bydlení pod MOSTEM!
  • Četli jste článek? V dětství sledoval videa...týpkovi je 60-70, takže před 50až 60 lety sledoval videa!!! Tady jsme ještě netušili, co to je!!
  • Jinou starost nemáš.
  • Dědek má asi dost peněz a pro nás je to nevídaná hloupost pořídit si v zahrádkářské kolonii letadlo !Nadpis článku taky zavádějící a pane redaktore, už máte na parcele eroplán ? Silně pochybuju, takovej cvok nejste,jen jste schopnej prodat za peníze vlastní mámu do vykřičenýho domu !
    • *5* *7*
  • ach jo.
  • hnus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit