Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Omyl, nešlo o prvenství kapitalismu - nevěstince byly už dávno - ve starém Egyptě, starém Řecku, o starém Římě nemluvě!

  Kde byla poptávka, byla i nabídka.

  A mnohé ženy využívaly (a využívají) svého přirození, zadku a poprsí jako "pracovní nástroj", jak by to definoval ekonom typu Karla Marxe, ale i Václava Klause, Miloše Zemana i mnohých dalších. Pochopitelně - za ekonomický ekvivalent za poskytování tohoto pracovního nástroje pro použití.

  Znal jsem jednoho pana primáře z Tábora, který razil úsloví, že pro ženu "je manželství nejvýnosnější formou prostituce" - a měl svým způsobem i pravdu...

 • jak je tam o tom milování trávy tak to je častý jev u narkomanů-dokážou cítit celou přírodu a nabývat tím blaženost a blablabla.Prostě ten článek je v tomto bodě patologický.Zdá se,že autor píše o tom co si přeje aby bylo,ale neví,nebo ignoruje co už je o věci známo.

  Stačí si uvědomit,že láska která dává štěstí(předpokládám,že jinak by neměla smysl)umožňuje uzavření se do obzorů,které umožňují zhloupnutí.Vývojově budou takoví lidé stagnovat.

  Bylo zjištěno,že láska je nádorem hypotalamu a jde o stav,který má dvě fáze a dohromady netrvá déle než pět let.Vlastně jde o obluzení za účelem reprodukce.Z toho se pak odvíjí všelijaké úchylky a ženy a vychytralci to dokážou zneužít pro svůj  špinavý byznys.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit