Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je Karel Schwarzenberg?

    https://www.youtube.com/watch?v=W1dnEyRUrvo
  • Ne, kdepak, ty jsi ošklivý, tlustý a prolhaný darebák, trolle. Tiscali je neschopné ti zakroutit krkem v tvém podvodu s IP adresami, i když by to šlo a snadno. Tvých přes 60 registrací je směšných, a jsem rád, že tvé sprosté metody tady žádný další diskutující nepřevzal jak "dobrý nápad". Admine z tiscali, je mi tě líto. Vlastně, není, protože to podporuješ. *12* *16* *12*
  • Jsem stará, tlustá, hloupá a ošklivá.

    V domově důchodců jsem dostala přezdívku tlustoprdka.
  • Jak může toto zplodit potomek zrud německého radu, kdy jeho rod získal majetky smrti českých pánů a stavu za Bílé hory, a rozšířil panství už s Karlem za fašistické nadřazenosti nad českým povlem. Jak rad Karl říkával.. Kolik tisíců mrtvých mas ty a tvuj rod českých lidí, to bych se styděl za debility. Které tu hlasas. Je mi zlé z těchto fašistů.
    • ale Khárl ačkoliv ho nemusím na straně fašounů nestál, ba naopak, jste lhář
  • uplatit si restituce je zase projevem malosti podle mne
  • Hele, zaprdění Frantíci...Karle.

    https://www.facebook.com/844314728955238/videos/895055770547800/
  • Ta zaprdlost jde z tvých úst, Karle. Švédská ministryně prosí, ať jimněkdo pomůže, že to už nezvládají. V Dánsku si pochoduje dav islamistů s vlajkami ISIS a demonstrují za něj. Německo je na nohou, protože to množství nečekalo a v Turecku v utečeneckých táborech jsou miliony těchto uprchlíků, které chce Turecký prezident poslat na Evropu. Takže Kadel, klidně spinkej dále, ty, si nevšimneš ani to, když ti musulmani přestaví Orlík na mešitu. Jenže, Karle, my netrpíme stařeckou demencí, ani nejsme vlastizrádci, my jsem Češi a jsem tady, na rozdíl od tebe, doma. Ty máš tady pouze zděděné majetky po úspěšné adopci svého strýce a "použití rakouského práva", obejítím Benešových dekretů. Díky stejnému "napárniku" Havlovi. *12* *16*
  • V archivu hledali asi hodně dlouho fotku, kde nechrápe :-´)
  • Nedělám na utečence kteří sem přišli rozmnožit řady již stávajících nemakačenků . Navrhuji aby je platili ze svého Merklová, degenerát Karl, Dinsbir ( tedy v překladu úřední pivo ), Šabatová a další a pokud se jim nebude dostávat vlastních finančních zdrojů ( již tak žijí z našich daní ) měli by sbírat zátky od pet láhví tak jak k tomu donutili české těžce nemocné děti. Důchodců již vzali co mohli.
  • Nelegální překračovatel hranic nemá skoro žádná práva. Má pouze právo dýchat, dežet krok a hubu a za vše, co dostane, pouze děkovat. Musí poděkovat i za to když nedostane nic.
    • PRESNE a navic nechapu kdy se zacly oznacovat slovem valecny uprchlik DEZERTERI? nebyli valecni uprchlici vzdy JEN ZENY DETI A STARCI?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit