Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • nějak se mi to nezdá, ale někdy se policajtům nedivím že jim ujedou nervy, to jak se někteří "řidiči" chovají, nedodržují předpisy, značky zákazu zastavení o dodržování rychlosti je snad zbytečné psát, a že by z toho měl pán špatné spaní a "psychickou újmu"? tyto stavy se u zadržených a obviněných objevily ve velké míře po zavedení "nového občanského zákoníku"....
 • V tomto svoločstánu se dávno a dlouhodobě dějí mnohem otřesnější zvěrstva, stačí se podívat kolem sebe, například viz www.k 213.cz , jenže kdo z ovčanů je vůbec ochoten se dívat kolem sebe, natož se té zvůli postavit?!
 • jsme fašisticky stat všichni to vime s tim nic nenadelame...jaky pan takovy kram .zkorumpovany cely stat.... hitler by z nas mel radost....
 • Takhle to vypadá když k policii vezmou kdejakého lempla, který si tam chce léčit své komplexy. Ti policajti by měli být okamžitě vyhozeni od policie a být souzeni za napadení a zmrzačení člověka. Ale nic z toho nebude, zahraje se to do outu. To by museli Langrovi přimalovat tykadla...
 • Co by udělali s rodákem Zemanem, kdyby byl bez ochranky ???

  Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svi-ě založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. K tomu mají celé záložní útvary speciálních a dlouhodobě tajně školených agentských "tržních odborníků a manažerů" (Bureš). Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy, případně Novými Číňany.
  Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na „standardně Klauzemanovsky“ získaných hlasech pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
  „Nepartajnická politika“ na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • ...jaká Gibska ? jaká spravedlnost...odevzdal jsem jim v rámci amnestie 2 perkusy a oni si je v Jeseníku ukradli ze skladu zbraní zřídili si prodejnu a dělají ze mě dál blbce...
 • No nejen, že bijí občany, ale i státní policie je povedená, tykadlák seděl za tykadla a gauneři mají zelenou , s justiční mafií v pohodě proplouvají bez jakékoliv újmy a když si nenecháte líbit sprosté chování pokladní z dovozu v hypermarketu Tesco, na všem prý záleží, záhadou je na čem , tak vás začnou odposlouchávat a dokonce vám stornují i zakázky u firem, které jsem měl nasmlouvané a ještě vás sprostě při tom nahrávají, protože vás to oprávněně naštve. Mohu být tedy rád, že mě ještě nezbili jako tohoto Pražáka. Když podáte stížnost na policejní prezidium tak chtějí jméno a vy víte akorát jak vypadali a jméno vám odmítnou policejní hrdinové dát. Pěkný Augiášův chlév, i Herkules se diví, že v ČR dokázali už i nemožné , tedy předhonit ten jeho.
 • Arogance policie a soudů propojená s korupcí je nekonečná. Vždyť co já vím, po devadesátém roce se sestávala městská policie v St z lumpů, násilníků a nemakačenků... No o státních mluvit nebudu. Ale jsou ze stejného ranku. Mám několik spolužáků kteří nechtěli poctivě makat, tak šli k těmto složkám, všichni IQ tykve... Divím se, že mu nerozšlapali mobil a ještě více hlavu. Vždy když mne zastaví, bojím se, že mne zmlátí. Ještě jsem si nepořídil do auta kameru. To odkládám, ale je čas. Nejhorší je, že tito lumpové prorostlí se soudci jsou nedotknutelní.
 • Arogantní prodavač švestek, měli ho seřezat ještě víc.
 • Arogantní prodavač švestek, měli ho seřezat ještě víc.
  • určitě chtěl ze švestek pálit nelegální kořalku...to bych mu taky připočet...
   to je satira vy klikači

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit