Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to píše bolševická fil.ka jako ty tak to bude pravda 

  • Ne díky stačí že jsi to nepochopila ty.Tak a teď šup mazej do Penny pro chleba.🤣🤣

  • Pro tebe platí totéž - přečti si to vše ještě několikrát a snad se ti rozsvi...

  • Hele nevím jestli ve tvé straně, soudruhů s tebou nějaký soudruh nesouhlasí.To je problém vás komunistů, ale já nijak nehaním text ale spamování a opakování.Ale jelikož opakuješ 200lety blábol ,tak o zpátečnictví něco musíš přeci vědět,když se furt opakuješ.Jinak před těmi 200 lety nám Ruska říše zachránilo Rakouskou monarchii.

  • Soudruh se mnou nesouhlasí?... Hmm...

  • On si dříve nechal říkat Simona ale přejmenovali ho na Sajmon. To ho hrozně vzalo a od té doby píše tuto jednu pitomost. Holt to má v té své palici pomotaný.

  • Není náš problém ale ukrajiny

  • Kdybys uměla číst věděla bys že se tam píše o spamu

  • Čekáme tvůj ban za spam

  • Ve všem - zvláště teď, když rusové napadli Ukrajinu...

    Nic dobrého, sama reakce, zpátečnictví...

    Jestli tomu nerozumíš  - tvůj problém...

  • 1/ reaguji na první občanův příspěvek, ve kterém o komunismu nic napíše...

    2/ nemáš pravdu - cenzura je tu pořád - neobjevila se až nyní...

  • Díky za ban za nic

  • mun.go

    Není zcela pravdivý, protože 

    1) komunismus v ČSR / ČSSR/ ČSFR nikdy nebyl,

    2) cenzura se znovu objevuje právě nyní, v období vlády euroatlantických hodnot.

  • 50let vše fungovalo ku prospěchu všech zúčastněných a pak přišla ideologie a novodobí svazáci. Stačilo 8měsíců a úspory občanů jdou do kytek. Mezinárodní vztahy jsou na bodě mrazu, né-li  před válkou!!!   To už není na zděšení ale na defenestraci. 

    Dovede si někdo představit , že na pozici energetika v které-koliv  fabrice , sdělíte řediteli, že jste v rámci ideologie zastavil kohout /přívod od stabilního dodavatele a budete kupovat od virtuálního za násobky ceny???? Do rána jsi bez práce!!!!  

  • Líbí se mi , výrok , že někdo je zpátečník , když TY sám používáš 200let starý názor. Toť POKROK!!! 

  • Diwa

    No a to si vlastně politická garnitura EU vlastně přála, takže má to co chtěla.......No nic, kouknu kdy mi jede autobus a jedu si do města pro svetry..............

  • a včem je pravdivý

  • já bych spíš řekl že byl elektrikář a bojoval u Stalingradu

  • Proč by nám RF měla cokoliv dodávat? Je to nepřítel. Ať se chová podle svého. My máme Fialu  a Layenovou a ušaté velitele. Tak bez obav. 

  • Kdybys uměl číst, tak bys věděl, že píšu pouze o tom, že Tiscali má divná pravidla...

    Tak si to přečti ještě několikrát, snad pochopíš...🤭

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit