Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magnetofon Uran - 265x210x100 mm...

    Váha cca 3,5kg...

    Dá se vyhledat na internetu...😉

    Na to skutečně  není potřeba
    velká kabela...

  • Tedy z dikce Vašich příspěvků se divím, že někomu spíláte do toho, že absolvoval nějaká podivná školení.

    Vaše příspěvky svědčí o tomtéž, jen asi lektoři byli poněkud jiní. 

  • Magnetofon této značky jsem viděl. Dá se vyhledat i na internetu. 

    Za svého útlého mládí jste se milá paní proháněla asi s velikou kabelou.

  • To má tedy tamní Senát dost na pilno. 

  • Váš mozeček omýval se vší pečlivostí kdo, pane doktore? 

    VUML jsme neabsolvoval, ale také cítím z té halasné propagandy sem tam nějaký falešný tón.

    Jan najednou všichni vědí co a jak Palach myslel, co cítil. Mysl a jednání člověka nejsou tak jednoduché. To snad víte. 

  • Chudák Palach. Nemůže se bránit a tak kolem jeho památky oscilují různá individua. 

  • Kdyby se Palach na protest proti režimu upálil dnes, byl by prostě označen za psychicky nemocného člověka a tím by to haslo. Palach a taky Zajíc se jen hodí do krámu propagandě dnešního režimu, jinak by dnes po nich ani pes neštěkl.  

  • Takže když stávající politruci lžou a potlačují demokracii a svobodu, TAK JE VLASTNĚ VŠECHNO V POŘÁDKU, JO? 😯 Jak jsem to tvrzení pochopil.  Protože to dělali předsametoví politruci, tak posametoví to tedy můžou dělat taky....hmmm...zajímavá myšlenka....v tom případě jsem nepochopil proč byla celá ta fraška se sametem....😉

  • Jako by Vás školila StB...

  • Tento příspěvek byl k exposé nicku "Terminator",

    nikoli k pravdivému sdělení od "koloběžka.1"... 

  • Máte mylné informace - viz příspěvek nicku "koloběžka.1"

  • To i Grebeníček tvrdil, že Jan Palach není a nikdy nebyl symbolem 

    boje  proti totalitní komunistické moci. Dlouho po roce 1989 takto

    hloupě mluvil kluk Grabeníčků... 

    Holt - prodělal vymytí mozků na VUML, nebo něčem podobném...

  • Těch sebevražd sebeupálením bylo v Jižním Vietnamu mnohem více,

    nikoli jen ta jedna...

  • Jako kandidát za ODS o tom musíš leccos vědět! Tato strana se převlečenými bolševiky jen hemžila, ty starej ctrlc+ctrlv demagogu. 😉

  • Vždy mne znovu a znovu fascinuje s jakou drzostí o svobodě, demokracii a lidských právech nejvíc dřístají ti, co je nejvíc potlačují.....😯

    Ani Esesáci neměli takovou drzost, aby například poučovali okolní svět třeba o "nutnosti chránit práva Židů" Současní politruci je naprosto překonávají....😉

  • Každá příležitost k sebezviditelnění  trafikantských darmožroutů dobrá.....🙂

  • Palach se nechal inspirovat mnichem z Vietnamu. Ten se upálil na protest proti americkým okupantům během války ve Vietnamu, tuším v roce 1964. Nikdo nevěděl, co se stane, ale lidé byli informováni, že se něco výjimečného stane v daný den,v danou hodinu a na daném místě. Objektivní by tedy bylo zmiňovat i tuto skutečnost, kvůli vyváženosti zpravodajství. To ale v naší zemi neexistuje a tak se donekonečna bude mluvit jen o Palachovi.

  • Magnetofon Uran byl i na baterie...

    Vešel se i do tašky...

  • A já si myslel, že jsou nám senátní předražení paňáci k ničemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit