Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už nyní jsi kluku jeden perfektní cíl.Jen co bude šance, přiletí takový malý motorový čmelák a pěkně ti načechrá fazonu.Budeš hochu jak cedník.A nebo rozhodíš ručičkama.Cca 25 m od sebe.A budeš to mít natočené i na videu.A barevně! Takové plány zas kujeme my tady v Evropě.Nic osobního.Tak skončí dřív nebo později všichni militantní islámští psi.Jejich život nemá naprosto žádnou cenu.Právě pro to je třeba chátru kosit.Co nejlevněji.
  • *5*
  • i ten je vycvičen u nás v Rusku
  • http://i.imgur.com/qaiKyNX.gifv
  • to jsou jen řeči, vždyť je USA podporuje...
    • přéééésně,mám naprosto stejné informace
  • Mladý, hloupí chlapec. Vyjádření jsou jenom výstřel do prázdna, co chce, taky dostane. Silná a prázdná slova. Západ by mněl udělat s těmito lidmi to samé co dělají oni. Jenže západní státy se nechtějí poučit. Přicházejí sem stovky tisíc a teď nevědí co s tím. Naložit do nákladní tankeru a šupem zpátky. Svoje země mají dost veliké na to, aby po sobě mohly střílet jak je libo.
    Já jsem už loni psal, na hranicích postavit ostnatý dráty v té době jsem byl za hlupáka. Dneska se uvažuje o vojácích co budou střežit hranici. Toto v žádném případě nepomůže, ten plot se musí postavit a hlídat. Hlásím se jako první na jeho výstavbu.
    • Ano již je v EU přes 200 000 nových bojovníků.
  • Jestli bude Ladík po tatovi, bude v Americe horko, něco pro Semjona!!!
  • Koho si západ vytvořil ať si ho zase zničí.
  • Nechat je v jejich přirozeném prostředí a pokud nepřestanou štvát ,tak odpojit od od El. Netu,a všech vymožeností civilizace. A až nebudou mít co žrát, tak přehodnotí své postoje. *3*
    • bohužel to je utopie VZDY se najde nekdo kdo jim proda zbrane, jedina moznost jak nadorovou cast odstranit driv nez zahubi vse zdrave kolem je ji vyriznout (nebo ozarit radioaktivitou...) *3*
  • a naší povinností je právě takové zmeztky hubit.Hubit jako hmyz.Tak jako odhubili tvého fotra.Islámský pes nemá nárok se někde ukazovat, ba dokonce prskat nějaké výzvy.Život islámského psa nemá žádnou cenu.Je to nic.Je to obyčejná špína, kterou není třeba se zabývat.Pokud se k někomu donese tvůj štvavý proslov-vzbudí jen salvy smíchu.A nebo už konečně povede k tomu, že islámský pes bude definitivně vyhuben.A zmetci tobě podobní skončí na grilu.Ve výprodeji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit