Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SIMON TEČKOVIČ PUSIN propagátor východu pod zástěrkou odporu
    • Přestaň špinit názorovou odpůrkyni ty ulhanej StBáku.

      Pokud ti v hlavě straší nějaký Tečka navštiv psychiatra,.
      Vraha Putina a zaostalé fašistické Rusko tu podporujete vy.

      Simča
      • propagátor, nástěnkář a kádrová rezerva
        • Ty tu pomlouváš a špiníš názorovou odpůrkyni jako zkušený StBák.

          Simča
          • sám ses ušpinil svoji propagací .... dnes už pravdu o tobě zná celý svět
            • Rusko a fašistu Putina tui propagujete jenom vy rusofilové.
              Přestaň tu po StBácku špinit názoprovou odpůrkyni.

              Demokratka Simča
  • Rusofil s nickem bezregistrace zase špiní názorovou odpůrkyni.

    Vy tu kradete nicky celé týdny. soudružkaPusinka byla ukradena. Zrušila jsem ji a udělalala
    si američanku. I tu ukradete a pokračujete ve špinění.
    Varovala jsem vás. Kradení nicků jsem vám pouze vrátila.

    Já jsem tu nikdy nikomu nicky jako vy celé měsíce nekradla.
    Tak tu trapně nepřekrucujte fakta.

    Simča
  • Mají to marný marný, fašisti budou poraženi.
    • Ano Ruští fašisté v čele s Putinem budou poraženi. Jejich ekonomika už umírá.
      • Ekonomika jim umírá a ještě vozí zchudlé amíky na rok do vesmíru... *1* *1* *1*
  • HELE SIMONE V diskuzi o dragounech ses pěkně odhalil jak střídáš nicky ... tak že soudružko tečko s testosteronovým vybavením kecej někde jinde
    • Simon je známý transvestita, proč by tedy nemohl střídat nicky jako dámské oblečení, teď prý zrovna nacvičuje Ivetku Bartošovou, tak je naděje, že v brzké době skočí pod vlak a bude tu nuda... *1* *1* *1*
      • Jsi ubožák. Jenom špiníte názorovou odpůrkyni.

        Jsem pěkná mladá holka a holky nosí dámské oblečení. Je ostuda že to nevíš.

        Simča
        • Z toho tvého textu spíše vyplývá, že jsi pěkný děvkař než holka... *1* *1* *1*
          • Umíš jenom špinit a pomlouvat. Jsi ubožák.

            Simča
  • Propagandě dochází dech a tak kope jak chcípající kobyla. Svá tvrzení omílá pořád dokola, ovšem jak je známo, bez jakýchkoliv relevantních důkazů. Zmůže se jen na několik let staré fotografie z jiných konfliktů různě po světe, či na satelitní snímky zobrazující traktory při žních s tím, že jsou to rakety a nebo údajné ruské konvoje vojenské techniky hrnoucí se na Ukrajinu, na kterých ale jedou blíže nespecifikovatelná vozidla směrem na východ k ruské hranici. Tu cituje nějakou babičku na Ukrajině, tu neznámého britského novináře nebo ruského politika, který prohrál ve volbách. Nevím jak kdo, ale já se docela bavím *15*
  • jinak, i kdyby tam Putin poslal řádnou armádu, s letectvem i týlem, bylo by to jen v pořádku a jen v souladu s tím mezinárodním právem, které tady USA a NATO nastolily , které předvedly v Jugošce, severní Africe a předváděly by rádi v Jižní Americe i Asii
  • Rusko se mění ve fašistický stát - Němcov to prozradil krátce před smrtí.

    Ano Kreml si platí bojůvky na špinavou práci kteří mlátí a vraždí kritiky.
    Když někdo na internetu kritizuje Putina volá Putinova garda po jeho potrestání,
    Svoboda slova se tam stále netoleruje.
    V Petrohradu se s podporou Ruských úřadů konal sjezd pro fašisty z celého světa. Ti otevřeně podporují Putinovu diktaturu.
    • tomu se milá zlatá říká svoboda slova, ty voláš po atomové válce, po Rusku jako spálené zemi a oni volají po tom, aby někdo dostal na budku, tak to prostě chodí....
      Fašisti, jak se dočteš níže, v Německu pobírají důchod, nemusejí se skrývat----
      • Fašisti z celé EU podporují diktátora Putina protože jim vadí svoboda v EU.
        Smiř se s tím konečně.
        • a kteříé prosím jmenovitě?
        • Tak že jsi Simone vlastně fašista neboť svým neustálým mletím o východu ho vlastně propaguješ a tím i popdporuješ
          • Tak za 1. Jsem holka.
            Za 2. Jsem demokratka.
            Za 3. Nikdy jsem fašismus který vládne v Rusku nepodporovala.

            Simona
            • Jsem holka. Kluk - tedy chlupaté stvoření na nošení kufrů jsi ty.

              Simča.
            • Simone, člověče, chodíš ty vůbec do práce? Něco dělat? Makat? Vždyť ty tu cepíš na servru od večera do rána a od rána do večera a zvracíš tu snídani, oběd i večeři... *1* *1* *1*
  • když čtu zdejší nejodhodlanější bojovníky za demokracii (bohužel do dnes neví která je ta správná neb demokracií se zaštiťoval kde kdo) nabývám dojmu že Evropa touží aby její pole byla přeorána ne pluhem ale střelným prachem. A jak se říká jakmile válečný severák zaduje
    mnoho svíci zhasne.
  • chtělo by to fakta, důkazy ne konspirační teorie a ne od těch, kdo je cizinou placen
  • nu jen brušte šavličky a leštěte fedrpuše, ono pak nikdo neví komu bude sfouknuta svíčka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit