Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zamiloval jsem se do Ovčáka, nevím, zda mu mám napsat či ho kontaktovat přes Forejta. Nebo mu přímo zavolat? Poraďte, prosím.



    YAEH!!!
    • brnknul bych do Alabamy
    • Já bych mu napsala zamilovanou básničku a otiskla ji v Halo novinách, ty on určitě čte, jako jejich bývalý dopisovatel! A svatbu vám zařídí soudruh Bureš na Čapím hnízdě!
    • My víme, že jsi teplej Simone, nemusíš se s tím pořád chlubit blbečku.





      YEAH
  • Tzv. "pařížská dohoda o klimatu" znevýhodňuje průmyslově rozvinuté státy, nutí je k zavádění opatření podstatně dražších, než země s ekonomikou primitivní, či např. Čína (která se dosuď ochranou ovzduší nezabývala vůbec).

    Je logické, že země s velmi rozvinutým průmyslem (a ekonomikou vůbec) bude produkovat více škodlivin. Ale požadovat na ní, aby měla stejné tempo jejich dalšího snižování, jako např. Sudán, Tanzanie, či výše zmíněná Čína, které s tím "hodlají začít" - je nesmysl!

    Tady by náklady rostly neúměrně k efektu, který výše zmíněné země nikdy nemohou ani dosáhnout (a přesto sníží obsah škodlivin v ovzduší o X procent, možná více %, než USA).

    Jen sprostá buzerace!
    • souhlas doktore, máte absolutní pravdu, naše děti a vnoučata si prostě budou muset zvyknout, nic hrozného to není, na respirátor na obličeji si už číňané také zvykli a vyhovuje jim *3*
  • cirkev prodavala jakesi odpustky.
    Dnes prodavaji ty same odpustky bohatsi zeme ktere jsou s prumyslem dale. Deje se s nimi to same co ve stredoveku. Obycejne cachry , nikam nic nevede.
    Chudsi zeme , pochopitelne s vyssi formou korupce jako prijemci je zasmeli a rozkradou. Jejich vlady tedy.
    Trump ma pravdu . Pryc s imhle nesmyslem. Zeme je kulata a i kdyz se tady na tom placku budu chovat superekoligicky , stejne se sem to svinstvo dostane .
    Viditelne to obcas dokonce je. Jemny pisek ze Sahary ktery posype Evropu ... A to co neni videt je tady pritomno vlastne porad.
  • Proč Trump nechce chránit přírodu?
    To je snad každému jasné. USA má obří dluh a je fakticky na dně. Živí se jenom válkami a zbraněma. A to nikdy úroveň národa nezvedne. Podle mě hledá cestu, jak z toho ven.
    • Tak nevím jestli autor opravdu věří tomu co napsal. To by svědčilo o jeho nedostatečných znalostech a schopnosti logického uvažování. Anebo je to je cílená komunistická desinformace. To by zase svědčilo o tom, že čtenářům podsouvá způsob uvažování obyvatel východních stepí. Nebo se autor řídí Goebelsovou zásadou, že "stokrát opakovaná lež se stává pravdou"?
  • tááák a je to tady Babiš už Alabamu odepsal *15* https://zpravy.aktualne.cz/domaci/babis-kdyz-vidim-ze-prezident-stoji-za-valachovou-musim-se-s/r~8a0f149046f111e7b0440025900fea04/
    • to se dalo čekat, Milda je po fyzické stránce zchátralá troska a o té mentální radši nemluvit, už ho nepotřebuje *3*
    • Vánoce, teplej Simone?
      • zagájínkuj soudruhu BTW *15* *15* *15* *15*
        • Máš chaos v nickách, už to blbče nezvládáš
          • přéééésně, vivat Šaryk








            YEAH !!!
            • Myslíš toho polskýho psa chromej Simone?
  • Zrovna jsem se na ČT 1 dověděl, že Miloš Zeman má super zdraví, vše má prý jako panic. To, že vypadá všude jako těsně před kolapsem, jsou kamufláže a koláže Sputniku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit