Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Nemají být čím

  • No právě - 🛴 nejsou závistivě...

  • KIMCID

    až to napíšeš česky a čitelně ,určitě si to rád od tebe samohoniče ,přečtu.:D

  • KIMCID

    Ano právě proto že já jsem na rozdíl od prkna s kolečky myslící bytost.

  • KIMCID

    No ty nevíš jak dámské přirození vypadá, když jsi sám. Tak že nám o něm ani nemůžeš povyprávět. Zato už teď tady všichni vidí jak vypadá pánské přirození ,jako milsedlák :D :D

  • Janaku, vždyť jsou oba zapráskaní soudruzi. Jeden tvrdí, že nikdy nebyl (byl asi agent), druhý byl prý krátce, tak ať přizná, jak byl dlouho kandidátem a kdo byl jeho ručitel. Oba si nějak nepamatují.

  • KYMCYP, ty nejsi člověk a veliká CYP. (celkem inteligentní dámské přirození)-

  • KYMCYP, ten nový svůj hrad staví za čisté peníze co "vydělal" jako "prognostik"? Všichni jsou a byli přece křišťalově čistí. Jeden měl nějakého Báču, druhý bohatého strýce a tento pomáhal při privatizacích. O Burešovi se ani nezmiňuji - ten prý krad chemický průmysl, nějaký masokombinát. Tady je vidět, co to je ta komunistická a proputinovská pakáž.

  • Právě proto ...

  • KIMCID

    Nemůže já jsme na rozdíl od tebe člověk. :D

  • Mluví z tebe bledá závist...🙂

    🛴

  • KIMCID

    No za to ty jsi chytrá jak prkno s kolečky

  • Jé, ty jsi KIMCIDE - hloupoučký...😆

  • KIMCID

    je ty jsi koloběžko- novák?

  • KIMCID

    A ty se projevuješ, jako ZRCADLOVÝ KOMUNISTA

  • Dodatek je "hloupého kopni".

     Budeš asi ten druhý případ.  A jsme u toho znovu: nepamatuješ se na to, co se ti nehodí a nevěříš tomu, co tvá hlava nechce pochopit. Navíc se projevuješ, jako ZRCADLOVÝ KOMUNISTA! To je už poslední stadium...... 🙂

  • KIMCIDE - ty si onikáš...?

  • KIMCID

    Ano přesně to si o tobě myslíme

  • KIMCID

    No a tomu mám jako věřit :D. To můžou baštit maximálně lidi co chodí na sputnik a aeronet jako ty :D

  • KIMCID

    No jistě to od tebe rudé bolševické svi.ě sedí. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit