Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jsou to zkurvený, vymrdaný svině, které musí jednou vychcípat. *16*
  • Ano a k tomu jim budíž ku pomoci jimi restituovaný Bůh otec. *3*
 • Za zničení sociálního nebo které chcete-li tehdy za socialismu bylo by měli všichni kteří se na tom podíleli přijít na šibenici. Nebo, ne. To by mohli přežít a možná by přežili i popravu zastřelením. Všem usekat hlavy, aby byla jistota a i poté bych se obával, že těm hydrám narostou hlavy nové.
  • Ti co tady od r. 1938 do r. 1945 budovali hnědý socialismus z velké části na té šibenici skončili. Avšak ti co po nich budovali rudý socialismus. tak využili po Listopadu toho, že se dělaly tlusté čáry za minulostí, zhasínalo se s utíkalo se před právníky, natáhli na rudou kůži modré a oranžové převleky a naprivatizovali si z ukradeného.
   • tak tak jenom ti zlatí komunisti co měli přehled to tady mohli rozkrádat, jelikož nevím jak by se ti nepřátelé státu tak snadno dostali ke všem těm informacím o tom kde co je volně k ukradení a kde by vzali prachy na to zkupovat takové věci.
  • To by jsi musel vybít většinu národa!Protože i přes svůj pokročilejší věk znám jenom pár lidí,kteří když se dostanou k moci tak toho nevyužijí pro vlastní prospěch na úkor těch ostatních.
   • To máte pravdu ale těch málo spravedlivých pak národ považuje za blbce. Ale to nic. Nebude co krást a všichni se staneme zásadovými. *3*
 • Tak jako bylo zničeno např. zemědělství ke kterému došlo víceméně na příkaz EU, tak pravičácká pakáž zcela sama a účelově zničila zdravotnictví. Zlatí komunisté zlaté OÚNZ. Veškerá péče byla dostupná pro všechny a "zadarmo" mnohem v lepší lékařské péči než bylo jinde ve světě. Ano, tehdejší české zdravotnictví bylo na světové úrovní a péče o pacienty byla prováděna na základě nejnovějších lékařských a vědeckých poznatků.
  • Bylo na světové úrovni ale jen pro někoho. Musel mít buď peníze nebo červenou knížku!
  • Zločinná komunistická banda se po válce zmocnila země bohatší než Švýcarsko, třetinu původních obyvatel okradla a vyhnala ze země a pak okradla i ostatní a udělala z nich nevolníky. A toho bohatství bylo tolik, že i přes to turecké, pardon mongolsko tatarské "hospodářství" to vystačilo na půl století. A poté co komunismus chcípl, natáhla ta rudá banda modré a oranžové převleky a rozprivatizovala si to co ještě zbylo.
 • Ratha se zbavili, teď se ještě zbavit odborářů aby se mohlo spokojeně chrochtat. A peníze pro chudé lékaře ? V tom má tzv. ministr již dávno jasno - od pacientů. Jak jinak.
  • jasně rath je svatý,to že kradl trochu míň než ostatní z něj dělá prakticky nevinného, že? Je to hrozný narcis co si nedal pozor, a tak ho lapli. Aspoň někoho a někde se začít musí. Kdyby vysolil nějaké dúkazy místo keců o tom jak všichni ostatní rozkrádají, tak by to konečně bylo o něčem jiném a začalo se něco dít ale asi je lepší zatloukat.
   • co se vám na tom nelíbí? furt tady všichni řvou jak politici rozkrádají a jak se nic nedějě, teď se podaří jednoho konečně chytit a ani to se vám nelíbí
 • Tož hoši odhoďte klávesnice a myši a vzhůru na barikády!Velký Záďa vás povede!
  • ale, ale, dědku, že by alchajmr?
 • Bohužel mám s naším zdravotnictvím zkušenosti.Co tady bylo vybudováno a fungovalo tak garnitury schopných a všehoschopných ministrů tomu dala korunu.Myslel jsem si,že Heger je doktora bude ctít lékařský stav vč.pacientů,ale hluboce jsem se mýlil.Nástupem Jůlínka a toho skřeta ,který podporoval lékárníky k nehorázným výdělkům a deklasování lékařů,kterých si vážím daleko víc než podavačů léků a hlavně výběrčích desátků.K tomu jsem dospěl ze zkušeností s touto novodobou šlechtou.Dnes jsem poslouchal p.prof.Pavka,kterého si nesmírně vážím a s jeho názory musím souhlasit.Připomíná mi mého strýce neurochirurga,který měl podobné a byl skromný a oblíbený a to u některých současných lékařů postrádám a tudíž i u p.Hegra,který nemá rád nemocnice ve velkých městech a kde může tak se o ně otírá a likviduje,ale způsobem slona v porcelánu.Vyhoďte příživníky z dozorčích rad a budou peníze.Zažil jsem Uzla v dozorčí radě a byla to katastrofa.To samé pan bakalář v představentvu VZP./jak mi ten Ráth chybí,že bych mu odklonil celou vinici./
  • no právě proto je dobrá věc privatizace nemocnic, nikdo si tam vlatsní peníze rozkrádat nebude a bude se snažit aby mu to nelehlo protože by o investované peníze přišel. Na druhou stranu se tím samozřejmě nemocnice kam moc lidí nechodí nebo jsou odstrčené můžou být zlikvidovány, ale co se dá dělat, takhle se musí přiživovat a všechno to stojí za prd.
 • Pět otázek odborářským flákačům, příživníkům a škůdcům:
  1) Tušíte, že zákony nepřijímá vláda nebo dokonce pouhé ministerstvo, ale parlament?
  2) V čem konkrétně vidíte chaos ve zdravotnictví?
  3) Zdá se se vám odborářům, že za to vaše kecání a rozvracení máte malý plat?
  4) Komu navrhujete snížit plat a rozdat je vám odborářům, protože rozdělit lze pouze to co je?
  5) jaké konkrétní návrhy na zlepšení předkládáte kromě odvolání ministra?
  • už zase valíš bludy, je to úplně opačně, troubo :-))) Petře
  • Já nebudu tak rozsáhlý jen jednu otázku hlupákům vašeho ražení.Pište ze zkušeností nebo z praxe.K otázce č.5.Naše zdravotnictví patřilo k dobrým dle vzoru Rakouska,Německa a bylo pro všechny a nemohlo se stát,že žena,která potřebuje odstranit šedý zákal se dovídá,že operace nebude,protože nejsou peníze ve VZP.To se vám zdá normální?Další si doplňte dle vašeho IQ,abych vás nepřeceňoval ani nepodceňoval.
   • Máte pravdu kritiku. Ten Petr opravdu žije mimo realitu. Proč nadává pouze odborářským flákačům. Nadávát lze dvěma třetinám národa, kteří jsou stejného názoru. Ministr Heger se svým výrazem nafoukanáho otrávenáho zoufalce už opravdu asi neví jak dál a těší se, až jej někdo na jeho postu vystřídá. Dočká se a to velmi brzo. Co se toho Vámi uvedeného IQ u onoho pisatele týče. nemusíte mít obavy. V tomto případě nemůžete přecenit nebo nedocenit něco co neexistuje.
    • Možná bys mu mohl suverénně poradit co má dělat, když neví jak dál.
     • Nerad odpovídám těm kteří nechápou zásady slušnosti a neznámým osobám tykají, ale budiž. Panu ministrovi nemohu radit, neboť se nedostavil osobně o radu požádat. Nenašel v sobě dosti pokory. Co se Vás osobo týče až si při svém vzdělání všimnete, že Vám vykám, buďte prosím tak laskav a zařiďte se také tak.
   • protože VZP je státnía rozkrádáním státního přece krev neteče, být to soukromé, tak se to neděje.
    Stejnak to všechno stojí na lidech a lidí jsou prostě svině, zvlášť tady u nás. Tím myslím všechny ne jenom vládu nebo úředníky. A lidé se o ostatní lidi nezajímají. Ti hlásači návratu komunismua socialismu tady stojí jen o to aby hlavně jim bylo dobře, ne aby všem bylo dobře, nikdo z nich by se neobětoval pro ostatní.
   • Kritiku, reaguješ na můj příspěvek poněkud nepatřičně, ba dokonce mluvíš z cesty. Tvou otázku je třeba položit jinde. Přesto bych si dovolil na ni odpovědět: když si VZP staví paláce, nabírá zbytečné úředníky a vyplácí zlaté padáky, tak holt není na zdravotní péči. My jsme vůbec patřili ke špičce evropských zemí, než sem východní nájezdníci zavlekli své stepní způsoby a pak to šlo zu Grund.
 • Zdravotnictví, jako všechno v tomto státě je na huntě a kdo to odnese, my obyčejný lidi, ne ti nadlidi kteří nás do těch s r a č e k zatáhli. *12* *16* *11*
 • V tomto skorostátě se zmítá v hlubokém chaosu všechno, takže se není čemu divit.
  • hlavně lidi se obávám
   • Já také,to nebude další sametový podvod,ale Bílá Hora,kdy se budou vracet nakradené majetky novodobé šlechty.
    • už je pak těžké rozeznat co je naradené a co ne, tak pro jistotu se zabaví všechno všem, pár lidí se postříli (pro jistotu všichni ať už ti co si něco nakradli nebo ti co si to skutečně vydělali nebo vybudovali(což je většina, ale komu to vadí) ) aby si nikdo nedovolil si stěžovat. Z jejich majetku se bude 40 let žít dokud nic nezbude a udělá se převrat.
 • Odboráři mají pravdu. A Heger + jeho úředníci pravdu "důrazně odmítají" - no bodejť, jde jim o milionové odměny za nic !!! Ať si pochcípá třeba polovina národa, hlavně když Heger s úředníky hrabou a hrabou !!! Tady se ukazuje přesně podstat kapitalismu a jeho vykořisťování, kterému lidé v listopadu nevěřili. Mají tedy, co si vycinkali...
  • obávám se, že podstata kapitalismu je někde jinde. Tohle se může dít za každého režimu celkem bezproblémově, to že se o tom nedozvíte je jiná věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit