Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právo jmenovat a odvolat generálního guvernéra ČNB je v pravomoci prezidenta. Imunitu Singer nemá a nic nebrání odvolání Singera z funkce a následnému uvalení vazby pro vlastizradu a ožebračování občanů !!! Trestní oznámení je podáno, policie by mohla začít konat. Jinak je to tu stejné, jako za Nečase. !!! Zatím jsem o žádné reakci Zemana ale neslyšel ani nic nečetl ??? Tak což ??? Může do toho vstoupit prezident a zastat se občanů své země, kteří jej volili prezidentem ??? Na co čeká ???
    • SOUHLAS !!!!!!!!
  • lidé s takovými státními platy ...(jenž jsou naprosto neadekvátní a moc by mě zajimalo jak se meří jejich efektivita a produktivita práce když nás všechny tito technokrati dle techto meřítek měří)...nemůžou vubec tušit jaké problémy má dolních 10 mil. v této zemi..bohužel
  • Prašivci prašiví bezohledný to je okradení každého kdo tu žije a pracuje, důchodců i dětí !!! dobytek to je, jen by hrabali ! Je potřeba rozvěsit je po lucernách a všechno jim sebrat !
  • Věřím, že členové bankovní rady s takovými nemravnými platy skutečně nepocítí důsledky své intervence, která vše zdraží a ještě na tom oni a jejich kamarádi či příbuzní vydělají tím, že dopředu nakoupily miliardy eur a teď je se ziskem prodají. Zde se musí jasně jednat o střed zájmů s cílem spekulovat, protože lidem a státu to nic dobrého nepřinese. *12* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12*
  • Až já budu mít plat jako oni---------------------- pomlouvejte mě jak se vám zachce.
    Je to o něčem jiném--ČNB je stát ve sátě pravici podřízený.
    Tak to berte. Kdo vyhrál volby?
    Je jim to třeba pěkně osladit a sami sobě si kapsu namastit!!!
    Moja řeč!
  • Tak to neni zadna novinka. Kazdymu je jasny, ze to nedelaji za prumernou mzdu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit