Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak to vypadá s exekucí na Hradě, nedávno prý kvůli exekutorské mafii vyskočil nějaký nešťastník z okna, To papalášům na Hradě asi nehrozí že? *7* *9* Ještě šňupou kokain nebo už s tím vymahač přestal? Štětky za 160 000 na noc teď budou vozit kodiakem místo roveru. *1* *1* *1*
 • podle mě je to agent financovaný ruskou mafií. Tak jako on se chovají jen mafiánští bossové, a obskurní oligarchové,žádný politik v historii zatím neklesl tak hluboko na dno trapnosti a ubohosti.
 • Maličká Simonka si zase počůrala kaťata i tiscali. Buide velka a tamto nepsvala.
  *15*
  • víme sajmon, bezmoc
   • Všichni jsem Gogo? Ne. To jen ty jsi hňup *15*
    • víme sajmon, teplouš
 • Semjon Gayínek bude pořád teplouš, s pomlčkou, nebo bez!!!
  ČTVERÁK !!!
 • Ruský teplouš semjon BTW alias Američank - a s pomlčkou protože američanku
  bez pomlčky si jako první registrovala u tiscali simona a tak má StB agent BTW
  po kradení tu tradičně podvádí s bodováním.

  Plus mínus 5 až 20 bodů po celé dny vždy v té stejné vteřině,
  Nenápadný podvod ruský BTW Blbe asi jako howno na plotě *1* *1* *1*
  • víme sajmon, pomlčka
 • Ten s těmi tisíci nesouhlasy je jistě teplý Simon, ty jeho dvě pořád stejný věty zde zná každý.
 • Když NATO udeřilo na režim Slobodana Miloševiče, Zemanova vláda tvrdila, že v Bruselu NATO rozhodlo bez ní – zatímco však v Bruselu Miloš Zeman/MZ s nálety výslovně souhlasil,

  Inu komouš Zeman je křivák a lhář,
  • K Zemanovi v demisi no comment! Na naše slova doc hází!
  • Hlavně že souhlasil a podporoval Havel bombarďák
 • Simon tu zase krade nicky co čekat od komunistického spratka
  • Simoně tu jen komolíš jméno ruský teplouši zzzz.
   Podvádíš tu s bodováním aneb mínus plus 5 až 10 bodů vždy ve stejné vteřině,
   Kradeš nicky koloběžce, Simoně, bijci a jiným kdo nekopou za Kreml jako ty,
   A když ti to vrátí tak pláčeš pokrytecký ruský haajzle,

   Komunistického vraha zloděje Putina tu podporuješ ty rudý šmejde, Simona ne
   • Jasně Simone tahni
 • BTW ničí debatu, vy jste tu viděli debatu, nebo mletí nesmyslů pochcaný Simony?
  • Ano ruský agent BTw ničí debatu,
   Jak chce vést debatu když BTW všem kdo s ním nesouhlasí ukradne jméno a nick?
   Jak chcete vést debatu když místo argumentů vám odpoví jen teploušováním a semjonováním? O tom že tu podvádí s bodováním aneb mínus plus 5 až 10 bodů vždy ve stejné vteřině nonstop celé dny darmo mluvit,

   Je to ostuda tiscali že tohle BTW prase doživotně nezablokuje a nechá ho tu doslovat
   kurwiit veškerou debatu
 • Ruský teplouš Semjon BTW tradičně ničí debaty a podvádí s bodováním.
  Tak mu Kreml nakázal.

  Nehorázná byla především slova Lavrova, který vyhrožoval sousedním zemím. To platilo pro Švédsko a Finsko, které uvažují o vstupu do NATO. Dlouhodobým terčem ruských provokací jsou také Litva, Lotyšsko a Estonsko. Ruský ministr jako téměř vždy lže! Namátkou mohu uvést porušování vzdušného prostoru pobaltských zemí ruskými letadly, zločinné vměšování se do nezávislosti lotyšské justice v případě ruského vraha z II. světové války, vyprovokování násilností v estonském hlavním městě v Tallinu v roce 2007, zadržení litevské rybářské lodi v mezinárodních vodách v minulém roce, zneužívání monopolního postavení při dodávkách plynu a ropy a další provokace. Rusko také pořádá vojenské manévry, při kterých nacvičuje jaderný útok proti stále neutrálnímu Švédsku a obsazení Pobaltí.
  A já se ptám, jaký udělalo Rusko vstřícný krok vůči Pobaltí, aby zdejší země nemusely do NATO vstupovat? Žádný! Garantovalo jejich nezávislost? Nikoliv! Místo toho se z Kremlu ozývaly a stále ozývají blouznivé hlasy o rozpadu Sovětského svazu jako o největší geopolitické chybě 20. století. Kdyby Rusové řekli jasně, ano, my respektujeme nezávislost a Litvy, Lotyšska a Estonska a chceme s nimi mít dobré sousedské vztahy, bude klid. To neudělali a místo toho opakovaně provokují, jako v případě Litvy, která když postavila mimo zákon nacistické a komunistické symboly, tak ji Gazprom najednou prudce zvýšil ceny plynu.

  Proti takovému nevyzpytatelnému sousedovi je třeba si v případě nutnosti zajistit pomoc a tou je členství v Severoatlantické alianci. To plně chápu, a NATO už dalo jasně najevo, že případný ruský útok proti pobaltským zemím, bude mít pro Moskvu velmi těžké následky. Západ se tak poučil z hrubé chyby v roce 1938, kdy zločinci Hitlerovi vydal malé Československo a odmítl oběti ohrožované násilnickým sousedem přijít na pomoc. A to je dobře, protože malé Pobaltí nyní pro změnu čelí zločinci Putinovi.

  Jako pokrytečtí se jeví stoupenci Kremlu, kteří v případě Sýrie tvrdí, že tamní pobyt ruských vojsk na žádost diktátorské Assadovy vlády je v pořádku, protože ta je legitimní. Na druhé straně jim ale vadí americká armáda v Pobaltí, která je tam na rovněž pozvání legitimních demokraticky zvolených zdejších vlád, což je vlastně srovnatelná situace. Tak kde je problém? Navíc, kdyby se Rusové chovali slušně, pobaltské republiky by neměly důvod zvát si na svoji obranu Američany a další armády NATO.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit