Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý lékař vám potvrdí že abstinence je nemyslitelná.Fermentace je přírodní proces ,který probíhá třeba pod stromem(spadlá jablka kvasí ) a konzumace takto nakvašených šťáv je zdraví prospěšná.Vše s mírou .Člověk to posunul do vyššího levelu výrobou vína ,piva atd.Při každé návštěvě je nutné si předcházet jak hosta, tak hostitele,proto tyto bonmoty ,ten kdo to nepochopí, nikdy nebyl ve sklépku.To že se se některým pražákům nalevají patoky je stará věc.Nesmíte to tak brát .Jsou to jen plky.A vy co pořád šijete do Zemana, jsem zvědav jaký bude váš intelekt v jeho věku.Jinak mu těmi žvásty akorát zvyšujete popularitu.
    • Ve vašich tzv."sklépcích" - jedinkrát a stačí to na zbytek života - něco tak odpudivého - zima, vlhko, plíseň, odér(smrad), halekající "hudebníci", člověk nejdříve dechem nasávající, pak prstem koupajícím se ve víně rozlévající, .... - děkuji za zážitek - stačilo.
  • Nádhera na hradě alkoholik v nejvyšším stádiu delíria tremens, ve vládě bonzák bureš, v parlamentu přiblblý rudoši s krví na ruce. Ach jo, národe český.
    Jo a neodpovídejte agentům kgb a trotlum, jako je pusinka, zlej troll, bétéčka a další. *1* *1* *1*
    • a na Tiscali hloupoučký jirik a soudružka Pusinka - kam to ten svět spěje *15* *15*
    • Všichni vědí, že orlický pán chlastá. *1* Národ český, 300 let germanizovaný, i díky předkům "Karla fon orlik", který dodnes neumí česky...se muselo nějak projevit. 300 let poroby, posluhování jiným se fakt muselo projevit. Novodobý "národ český" se dobrovolně podrobuje všem píííčovinám proudícím z Bruselu, Mosklvy, Berlína, Washingtonu....bez jakékoliv národní hrdosti. Genetičtí poskoci-slouhové, to už mají hot v krvi. Umí zdatně krást, politikařit, vrážet kudly do zad a nadávat za bukem. Zeman, ať je jakýkoliv, je větší Čech, než Karel z Orlíku a mnozí zde pindající potomci slouhů. *1* *1* *1*
  • Myslím si, že by se nad chováním a slovními projevy Miloška, měl někdo fundovaný zamyslet a vzít do léčení... Doporučila bych MUDr Nešpora...
    • já nevím, opilec, už přece umřel, Havel je pryč - to jste nezaznamenala?
  • Páni redaktoři vytrhují věci z kontextu. Jsou stejně omezení jako většina "chytrých " autorů příspěvků.
  • Martin Koller to trefil dokonale:
    Neodpovídejte různým trollům, či spíše trotlům (v německém originálu Trottel=hlupák, blbec…) a trotlíkům a nediskutujte s nimi. Je to ztráta času. Jsou zaplaceni za to, že ruší, zdržují a otravují diskuzi těch, kteří používají k myšlení vlastní hlavy nikoli (pro)americké propagandistické výrony oficiálních médií. Kazí vzduch a zabírají místo a přitom se bojí uvést i vlastní jméno. Napadají autora, protože nemají vlastní myšlenky ani argumenty od svých neziskových chlebodárců. Představte si každého z nich jako Gluma, který s vytřeštěnýma očima, vyplazeným jazykem, upoceným čelem, případně dalšími částmi těla datluje na klávesnici nadávky a ulevuje si přitom ze všech tělesných otvorů, protože se na nic lepšího nezmůže. Přitom myslí na svoje dolarové milášky. A místo rozčilování se budete dobře bavit.
    • Představte si pusinku v posteli při orgasmu, jak křičí: "lénin žije", "lénin žije", "Soudruh filip je hodný stbácký pán, velkej odbornik na ústavní právo", "Rubl roste"! Ách ách ách, bylo to krásný soudruhu puťkine! *2* *2* *2*
      • ale jiriku - ty už mluvíš z hladu, co a z deprese, no, zvykej si, ruský medvěd si sedl v kině, kam chtěl *15* *15* *15* *15* jinak pan Vojtěch Filip je vzdělaný, inteligentní pán, náhodou ho znám, tomu bys, jiřiku, nemohl ani čistit boty *15* *15* *15* *15*
      • Pusinka je dreddatá antifašistka, veganka a abstinentka, která hulí trávu. Takový orgasmus nemají *1* *1* *1* *1* *1*
        • a ty bučíš nebo děláš iá iá?
  • Nicolles napsal: Napiš sem seznam tvých nicků, soudruhu, ať je v tom konečně pořádek.

    Mám jen Foot76 a již mi prosím neblokujte v debatě. položíte otázku a konec.......asi svoboda slova co? Já vím. Toho jednoho.
  • Nemohl jsem v debatě reagovat proto kopíruji:
    Foot76: Víte v posledním kole prez. voleb byl jen Zeman a ten... no ten.... jo už vím ten né zrova čech. Otevřete si německé noviny. Proserfujte německé stránky. (a to to není ani němec) Bude Vám zřejmé, že Zeman je výhrou. Pokud ne, prosím přemýšlejte o tom, proč jsem to zde napsal.

    Nicolles mi napsal: Jako ty, ty bolševik, se mi snažíš radit, co si mám otevřít? Táhni za Ural, šmejde bolševická!

    Foot76: Děkuji za odpověd. Nemám sílu na ní moc reagovat. Jen snad, že do očí by jste mi to neřek. Držím vám palce. Moc bych si přál, aby vám vaše vize novodobé společnosti a styl vašeho novodobého chování vydržel. Pokud možno, až do důchodu.
  • na Zemanovi se mi nejvíc líbí, že podporuje Putina ve válce proti Ukrajině!
    • nekraď nicky, chudáku, každý ví, že RUSKO a ani Putin na Ukrajině a proti ní nebojují, to jen bývalí vlastní občané této nešťastné země mají dost banerovců, fašounů a zlodějů - to vážně přehlížíte, jak jejich "armáída" se zdobí banderovskými zástavami?
      a tohle vás taky nechává v klidu?www.hlavnespravy.sk/p...561779, tyhle chcete podporovat?
  • Vážím si Zemana. Je mi líto těch, co vše co řekne otočí. A nejhorší je to, že otočí i to, co on neřekl...ostuda.
    • Proti té nechutné kreaturní parodii na cokoliv není třeba nic otáčet. Něco tak nechutného, odpudivého, křiváckého, ....... - nic podlejšího svět nezná, než vrchního řiťolezce kremelského skřeta putina - jakéhosi zemana, obyvatele podřadné zaplivané putiky kdesi na Vysočině.
      Aspoň mu doporučte ať si sundá ty své laptě aby komunisto-fašistrovy putinovy nentrhl hemeroidy. Už mu z jeho řiti koukají jenom boty.
      skutečným obyvatelům Vysočiny se omlouvám za přiřazení toho ..... o jejich kraje. Oni jsou na rozdél od zemana dobří a užiteční lidé.
    • Ty taky hodně chlastáš? *1*
    • Jóóó, tak už to prostě na světě chodí - šmejd zústane šmejdem, ožrala ožralcem, lhář lhářem a uslintaný žvástal??? - no zase jen uslintaný žvástalem a tlučhubou bez špetky soudnosti.
      Že se za něco takového stavíte?? - upřímně vás lituji. Už je to ..... pro smích 99% obyvatelstva v CZ a zahraničí nám zavídí obnovení funkce hradního kašpara.
      • a proč tady píšete o Havlovi, ten už snad vliv na aktuální politiku nemá....takže kašpara už na Hradě nemáme. *15* *15*
    • a nejhorší je, když se proti němu otočí koberec. *1*
      • chudinko
      • Nejhorší je, když se proti prezidentovi, co chce konečně pro tu naši malou krasnou zem něco udělat, otočí zčásti vlastní lid. Naštěsti jen zčásti a je zde vhodnou otázkou, zda je ten lid pro "český". Hergot už snad začneme hájit zájmy nás, tedy ČR. Ne? Tím nemyslím tíhnout k Moskvě, ale ani ne k Bílému domu.
        • Ne z čáísti ale z 99,9%. Těch jeho ubohých cca 20% ve volbách je jen ukázkou jeho ubohosti.
        • A co jako dělá pro naši malou krásnou zem kromě ostudy na světové úrovni, rozdělování občanů, podlézání Rusům a zesměšňování svého úřadu?
          • byli tady jiní, co podlézali USA, ožralí se zranili v Thajsku a byli všem svou vášní pro čestné doktoráty a neužitečná vyznamenání, k smíchu . Nejvíce rozděloval zemi Havel a smaží se v pekle.
            *15* *15*
            • Jak říkám - ubohost. Zažila jsi vůbec atmosféru v Čechách v roce 1990? Asi ne - jinak by jsi nemohla napsat, že Havel rozděloval lidi v této zemi...
        • nicolles
          V jeho případě bylo ideální, když tíhnul ke stromům na Vysočině.
          • jo jo, takto vypadají naši demokraté a ti jsou i na Utrajině, buď s nimi musíte souhlasit, nebo si to s vámi vyřídí - celkem jako v ISIS, co? *15*
          • Víte v posledním kole prez. voleb byl jen Zeman a ten... no ten.... jo už vím ten né zrova čech. Otevřete si německé noviny. Proserfujte německé stránky. (a to to není ani němec) Bude Vám zřejmé, že Zeman je výhrou. Pokud ne, prosím přemýšlejte o tom, proč jsem to zde napsal.
            • nicolles
              Jako ty, ty bolševik, se mi snažíš radit, co si mám otevřít? Táhni za Ural, šmejde bolševická!
      • Tak to pozor, to mu udělal pes. Prý. *1*
        • opilec Havel vám nevadil? asi ne a to proto, že v nikom nevzbuzoval pocit, ýže je sám nedostatečný, na to nebyl dost chytrý, kdežto Zeman je inteligentní se smyslem pro humor a to hlupákům moc vadí
          • Tady není řeč o V. Havlovi. To však byl humanista, až přílišný ("nejsme jako oni") a osoba, kterou zná a váží si ji celý civilizovaný svět. Proto mu také v kongresu USA odhalili bustu. To byl skutečný symbol naší země, který ji dělal v cizině čest.

            Nepopírám, že Zeman je inteligentní, i když jeho inteligence už degeneruje alkoholem a věkem. Ale u presidenta republiky je více než inteligence mnohem důležitější morálka, důstojné vystupování odpovídající jeho úřadu a representace země. A to Zeman, bohužel, postrádá. Naopak jeho chování opilce a žvanila ze 4.cenové celou snižuje naši zem a její obyvatele na úroveň právě těch štamgastů 4.cenové. K naší škodě. Ale to tupé ovce nechápou, protože potřebují vůdce, fýrera, který jim řekne co mají dělat a slíbí jim, že se o ně postará. Ten jeho "humor" se hodí tak právě do té 4.cenové, ale ne k vystupování na veřejnosti. To hlupáci nechápou, ke škodě nás všech.
            • Pusinko, ne že bych nějak adoroval Václava Havla, ale Ty jseš fakt ubožák. *11* *11*
            • přečetla jsem si tvůj druhý hloupý příspěvek o naší západní civilizaci a musím ti říci jediné, zajdi s tím k lékaři *15* *15* *15*
            • pokud je Havel. protagonista agrese proti Srbsku, nadšený příznivec všech válečnických zabijáckých akcí USA, který slintal příběhy o úžasnosti americké vojenské moci v době. kdy zasahovala agresivně a měla na svědomí mučení a vražda a vše bylo veřejně známo, humanista, jsem já soudružka Pusinka
              *15* *15*
              Busta v kongresu USA není žádná pocta, je to propagace kolaboranta, který dobře sloužil. a jak to, že není řeč o Havlovi, kdo jiný je ten alkoholik s cigárem v hubě a velkou zásobou sprostých slov?

              to ty a tobě podobní potřebujete nějakou loutku, do níž si promítáte své touhy, my emancipovaní občané se spokojíme s emancipovaným člověkem na důležité funkci.a to, že ty humor nechápeš není ničí vina, jsi prostě celkově mimo *3* *3*
            • To Foot76: Samozřejmě netvrdím, že vše co Zeman udělá je špatné. Má i jasné střízlivé chvilky, kdy překvapí. Zeman je však presidentem ČR, jež je pokračováním slavných tradicí Zemí Koruny České. A tato tradice je křesťanská a vychází ze západořímské antické civilizace, tudíž svou kulturou, vzdělaností, civilizací patříme k civilizaci evropské. Ruské tradice vycházejí z myšlení byzantské říše a jsou nám tedy cizí. Ruštině sice dokážeme porozumět i když neumíme rusky, kdežto např. němčině nikoli, pokud neumíme německy. Přesto je nám německé myšlení, mentalita, chování bližší než ruské.
            • Hloupost. Ano je stár. Jinak to vše je jen honem na Zemana!! Podívejte se třeba na záznam návštěvy Zemana v Hradci Králové.. a mnohé další. Zeman jen není za každou cenu těžce prozápadní a tím je trnem v .....oku? Je to prostě ČECH.
  • Bacha bacha, fašista tirador odhalil, že jsem tečka. Dle mého úsudku je to velmi zkušený estébák. *1*
    • To je důsledek fetování marxleninismu s příměsí putinismu a tak v deliriu vidí kolem sebe samé tečky. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit