Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicolles
    Jdu si dát vínka a doutníček; kvůli tomu bolševickému kašpárkovi tiradorovi jsem na to málem zapoměl. Asi se sem ale vrátím, protože jeho projev sice nedosahuje kvalit Felixe Holzmanna, ale téměř předčí bláboly Milouše Jekeše.
    • Vínko a doutníček si dá jen prase, které o vínu neví ani "ň". Tak o kvalitním vínu bych těžce pochyboval, ale tobě půjde k duhu i ten obvyklý lok krabičáku... *1* *1* *1*
      • nicolles
        Když Pán Bůh rozdával rozum, ty jsi stál frontu na členský průkaz KSČ, že?
        • Hloupá reakce. Myslím si, že přes půl "starších" ve vaší rodině ho má také. I když sám nejsem komunista a nikdy nebudu, tak prosím neurážejte něco, čemu patrně nerozumíte.(myšleno ve vztahu k dřívější době, ne ke KSČ)
          • nicolles
            Soudruhu, soudruhu, my jsme slušná rodina; komunista by u nás neměl šanci přežít!
            • nicolles
              Napiš sem seznam tvých nicků, soudruhu, ať je v tom konečně pořádek.
            • No vidíte a to ani neumíte číst, psal jsem, že nejsem komunista a přesto mě oslovujete jako komunistu. Je mi líto, že lidé, kteří nečtou to co jim oponenti píšou, dokážou dělat zlou krev v naší malé a přesto tak bohulibé a krásné vlasti!!!!!!!!!!!!
    • Jasně, Lorde.... *1* *1* *1*
  • Nebyl v ráži, pane redaktore, to zase ta pitomá viróza...
    • Přesně *1* *1* *1*
  • No dobře se odhaluješ, Milouši!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    To je ale *12* *12* *12* *12* *12*
    • Nikoli, to je president republiky, kterého si zvolila lůza ze 4.cenové a tupé ovce.
      • Zemana zvolila většina voličů, kteří přišli k volbám. Můžeš se třeba posrat, vymýšlet si urážky o lůze, ale Zeman je prezidentem ČR. To jsou fakta na základě argumentů, voleb.
        • To Klemu Gottwalda taky. *15*
  • Nemohl jsem v debatě reagovat proto kopíruji:
    Foot76: Víte v posledním kole prez. voleb byl jen Zeman a ten... no ten.... jo už vím ten né zrova čech. Otevřete si německé noviny. Proserfujte německé stránky. (a to to není ani němec) Bude Vám zřejmé, že Zeman je výhrou. Pokud ne, prosím přemýšlejte o tom, proč jsem to zde napsal.

    Nicolles mi napsal: Jako ty, ty bolševik, se mi snažíš radit, co si mám otevřít? Táhni za Ural, šmejde bolševická!

    Foot76: Děkuji za odpověd. Nemám sílu na ní moc reagovat. Jen snad, že do očí by jste mi to neřek. Držím vám palce. Moc bych si přál, aby vám vaše vize novodobé společnosti a styl vašeho novodobého chování vydržel. Pokud možno, až do důchodu.
  • Domnívám se, že náš milovaný pan prezident přešel na "vyšší" formu bonmotů, při kterých vychází ze své praxe. Ne žeby vegeteriány a abstinenty měli zabít, ale měli by vidět to veselí ve sklípku s klobásou, uzeným masíčkem a jiskrným vínem. Litovali by všeho, co dosud zmeškali. Zřejmě tak to myslel náš pan prezident, a má celkem pravdu, protože babička vždy říkávala, že jsít se má všecko a pít jenom co je zdravé, no a víno jistě je a štamprle slivovice jak by smet. A také s pánem prezidentem naším milovaným souhlasím, že každý by měl poznat dobrý moravský sklípek, dobré domácí uzené, jiskrné vínko a dobru pěsničku k tomu. Jo a rýč na podzim a jaro. Cimbál by to utvrdil. Až potom budou Pražáci "plnohodnotní" a nebudou Moravákům závidět ty klobásy a polty špeku, co rostou na stromech. *1* *1*
  • Konečně náš prezident.
  • Já mám cukrovku,pít nemohu,zasloužím si smrt.Dobrý.Nejdřív chce separovat postižené,teď vyhladit abstinenty a vegetariány.Jsem zvědavej koho přidá Hrad na černou listinu příští týden.
    • Degeši a jim podobná netáhla to jistě nebudou.Jirka Dienstbierů vyhlásil,že do roku 2020 z nich udělá stachanovce. *3*
  • Bacha bacha, fašista tirador odhalil, že jsem tečka. Dle mého úsudku je to velmi zkušený estébák. *1*
    • To je důsledek fetování marxleninismu s příměsí putinismu a tak v deliriu vidí kolem sebe samé tečky. *1*
  • ... fantastické, přesně na úrovni stálic v této diskuzi, to bude plkačka a klikačka :)))
    ... ne však se mnou, magoři, vystačíte si

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit