Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně rozumná úvaha z úst našeho pana presidenta!

    Косово je Србиja

  • Zeman chce? Zeman navrhuje diskusi na toto téma u nejvyšších státních funkcionářů. A sdělil svůj pohled na věc. Nic víc. 

    Já osobně jsem pro to, abychom opravili  tehdejší verdikt, který byl přijat za prapodivných, až nefér okolností. Kosovo je dle mého stále historická součást Srbska.  Jeho krádež je neomluvitelná a způsoby, které k tomu vedly, jsou podpořeny válečným zločinem  a porušením mezinárodního práva. Mnoha aktéry, s hlavním viníkem, a to USA.  😈

  • Civilizovaný svět považuje jenom dva z našich presidentů za osobnosti, kterých si váží: T. G. Masaryk a V. Havel.

    • Dle mého ale je podstatnější, zda občané našeho státu to vidí také tak, nebo jinak. Názor z ciziny mne nezajímá. Není relevantní. A také, občane, toto není téma článku,  mám pravdu?😈

    • KIMCID

      No agenta Tomise/Havla si váží jen jeho přívrženci a komunisté ho každé ráno velebí.

  • Smutný konec alkoholem zdeptaného, celoživotního neproduktivního parazita a hospodského tlučhuby. Zlostného, mstivého a obklopeného kamarilou kariéristů a zlodějů.
    • Mě nepřišel Havlovo konec smutnej, naopak dobře jsem se bavil!

      • Já se naopak v takových situacích vůbec nebavím. Naopak až si ta paní s kosou přijde pro MANa nebo Bureše, tak jim budu přát, aby jim byl odpuštěno a jejich odchod do nenávratna byl bez utrpení.

      • Ty ses nechala přešít na kluka ?
    • Kterého teď myslíte? Zemana nebo Havla. Ta charakteristika je podobná oběma. Ale asi to rozlobí stejné množství příznivců jednoho nebo druhého. 

      • A ten článek je o kom, blbe ?
    • Na druhou stranu přiznejme si....dokázal víc než ty, deprimovaný, užírající se závistí v bezvýznamných příspěvcích na netu.....🙂

  • Co cesta, to ostuda! Zeman by měl být zavřen v komnatách  Hradu, dokud mu neskončí mandát, či si ho nevyzvedne zubatá. Škody napáchal už dost!
    • Spíš v komnatách bohnické léčebny.
    • pavel.zajda.7
      Primátor Hřib to Zemanovi řekl natvrdo : Platí vás Čína? Platí vás Rusko? Ano ??!!Tak držte hubu, Zemane!
      • Výrok hodný burana. Ale milí Pražané, užijte si tuto jedovatou houbu dosytosti. Strávení ale bude těžké a bolestivé. 😈

    • Vy toho Trumpa Zemana a Putina prostě nerozdýcháte, co? Moc vás štve že lidé kopli do zadku té vaší Clintonové, Drahošovi a jiným ztroskotancům? A v Rusku ani nenašli žádnou podobnou podřadnou alternativu proti Putinovi......Tak už se s tím smiřte...VAŠE ČASY NEOMEZENÉ MOCI A DIKTATURY KONČÍ........BALÍTE...ZAVÍRÁME VÁŠ KRÁM.....

  • nechápu, proč se tu navzájem urážíte. Pan prezident (to je funkce, ne osoba) neřídí a nerozhoduje v oblasti zahraniční politiky. Říkat si může jako každý jiný občan co chce. 

    Jen ho u toho bohužel často vidí televize.

    • Pan president by se měl vyjadřovat jako Pan president, který je symbolem naší země. A ne kecat jako v hospodě na Vysočině.

      • Někdo mluví sice jako dlaždič ale má to aspoň myšlenku. Je veselé jak Zemana okopává bezvýznamná nula která nechápe pomalu ani malou násobilku......😀

        • Je smutne, ze hradni nam dela ostudu po celem svete...

          Je smutne, ze hradni nehaji nase zajmy, ale cinske...

          Je smutne, ze hradni jeste ''sedi'' na Hrade, no - spis v Lanech...

          • Měli jste nabídnout někoho lepšího. Ale když jste nic neměli na skladě, tak se holt musíte smířit s tím co je......

      • Od tebe to sedí, ty pablbe Sajmonů....

      • To souhlasí

  • Včera bylo osmnácté výročí prozatím největší konspirační bajky 21 století o tom jak prý údajně pár afgánských analfabetů uneslo složitá dopravní letadla, bez problémů proletěli americkým bezpečnostním sledovacím systémem vzdušné kontroly a zbourali železobetonové baráky se kterými by si nevěděli rady ani zkušení demoliční inženýři. A navíc spadl i barák sousední do kterého nic nenarazilo a kterému se předtím nic nestalo. To bylo záminkou k rozpoutání agrese proti Afgánistánu a Iráku což byla od doby přepadení Jugoslávie a vzniku Kosova zatím největší pirátská akce teroristů z NATO. Se divím že tady o tom nebyla ani zmínka......řídící a dezinformační centrála CIA nedala serveru Tiscali správné pokyny? S takovou nebudou prémie.....😉 

    • To vám vykládali na stranickém školení?

      • Vy také nevíte proč spadla budova do které nic nenarazilo? Vypadá to, jako by Duch svatý místo oplodnění pany, zkoušel destrukci železobetonového baráku bez jakéhokoliv vnějšího podnětu - letadla narazila do dvou budov, ale spadly tři budovy! Nebo Vám to "Občane" říkali na školení na US ambasádě jinak? Svěřte se a uleví se Vám, nebudete už žgryndat takové blbosti jako jste žgryndal doposud.

      • Jen jsem si dovolil se trochu vzdělat, přečíst informace amerických inženýrů a expertů k této problematice A HLAVNĚ POUŽÍT VLASTNÍ MOZEK. To vy vycvičení přežvykovači frází z Langley patrně neznáte. Co vám nabulíkuje řídící důstojník ve vaší tupé brožuře, to opakujete jak papoušci jen abyste dostali burák......😉

        • Dobře jsi se popsal, soudruhu, ale použít vlastní mozek asi nemůžeš. Kde nic není ani smrt nebere.

          • Řadový troll z CIA mne bude poučovat....😂

    • Omlouvám se serveru Tilhali.....teda Tiscali, teprve teď jsem si všiml, že v kolonce osobnosti.cz je celá bajka od včerejška převyprávěna. 🙂 Takže úkol splněn....na druhou stranu je na místě malé pokárání.....dezinformace manipulace a mystyfikace se MUSÍ UMÍSTIT NA HLAVNÍ STRÁNKU ne na záložku jinak se snižuje jejich propagandistický efekt......😯

  • KIMCID
    "A jeho výrok má pozitivní dopad, Kosovo zrušilo plánovanou účast na setkání států V4 a západního Balkánu."
  • pavel.zajda.7 alias Sajmon, vymr-danec a prakunda z Tischcali. Co chtít od tohoto pablba, jo a můžeš mě zase vymazat, kretééne....ha...ha....aspoň budu vědět, že tě to přivedlo k nervovému kolapsu, prakundo...ha...ha...

  • KIMCID
    Thomas Kulidakis: Proč prezident Zeman o Kosovu řekl, co si řada lidí myslí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit