Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sedět na Hradě agent STB Tomis, jistě by je zase nechal humanitárně bombardovat!

    • Koledovali si tehdy.Nedbali varování.Nebylo jiné řešení.Taže žádná škoda.Byla v tom naprostá logika.Kosáci si tehdy dovolili dost.Kdyby nedostali po tlamě nikdy by s vražděním nepřestali.Dobře jim tak!

  • pavel.zajda.7 alias Sajmon, vymr-danec a prakunda z Tischcali. Co chtít od tohoto pablba, jo a můžeš mě zase vymazat, kretééne....ha...ha....aspoň budu vědět, že tě to přivedlo k nervovému kolapsu, prakundo...ha...ha...

  • KIMCID
    "A jeho výrok má pozitivní dopad, Kosovo zrušilo plánovanou účast na setkání států V4 a západního Balkánu."
  • pavel.zajda.7
    Ta ožralá troska z Hradu už neví, která blije...smutný konec ...
  • pavel.zajda.7
    Ta ožralá troska z Hradu už neví, která blije...smutný konec ...
  • To měl zeMAN zase virózu a tak plácal nesmyly jako obvykle.

    • KIMCID

      Řekl jen pravdu. Není to sice korektní, ale do háje s korektností.Když to neuděláme teď bude tam nějaký druhý Husajn,nebo Hodža a my se na něj budeme jen blbě usmívat.

  • Civilizovaný svět považuje jenom dva z našich presidentů za osobnosti, kterých si váží: T. G. Masaryk a V. Havel.

    • Dle mého ale je podstatnější, zda občané našeho státu to vidí také tak, nebo jinak. Názor z ciziny mne nezajímá. Není relevantní. A také, občane, toto není téma článku,  mám pravdu?😈

    • KIMCID

      No agenta Tomise/Havla si váží jen jeho přívrženci a komunisté ho každé ráno velebí.

  • nechápu, proč se tu navzájem urážíte. Pan prezident (to je funkce, ne osoba) neřídí a nerozhoduje v oblasti zahraniční politiky. Říkat si může jako každý jiný občan co chce. 

    Jen ho u toho bohužel často vidí televize.

    • Pan president by se měl vyjadřovat jako Pan president, který je symbolem naší země. A ne kecat jako v hospodě na Vysočině.

      • Někdo mluví sice jako dlaždič ale má to aspoň myšlenku. Je veselé jak Zemana okopává bezvýznamná nula která nechápe pomalu ani malou násobilku......😀

        • Je smutne, ze hradni nam dela ostudu po celem svete...

          Je smutne, ze hradni nehaji nase zajmy, ale cinske...

          Je smutne, ze hradni jeste ''sedi'' na Hrade, no - spis v Lanech...

          • Měli jste nabídnout někoho lepšího. Ale když jste nic neměli na skladě, tak se holt musíte smířit s tím co je......

      • Od tebe to sedí, ty pablbe Sajmonů....

      • To souhlasí

  • Smutný konec alkoholem zdeptaného, celoživotního neproduktivního parazita a hospodského tlučhuby. Zlostného, mstivého a obklopeného kamarilou kariéristů a zlodějů.
    • Mě nepřišel Havlovo konec smutnej, naopak dobře jsem se bavil!

      • Já se naopak v takových situacích vůbec nebavím. Naopak až si ta paní s kosou přijde pro MANa nebo Bureše, tak jim budu přát, aby jim byl odpuštěno a jejich odchod do nenávratna byl bez utrpení.

      • Ty ses nechala přešít na kluka ?
    • Kterého teď myslíte? Zemana nebo Havla. Ta charakteristika je podobná oběma. Ale asi to rozlobí stejné množství příznivců jednoho nebo druhého. 

      • A ten článek je o kom, blbe ?
    • Na druhou stranu přiznejme si....dokázal víc než ty, deprimovaný, užírající se závistí v bezvýznamných příspěvcích na netu.....🙂

  • Zeman chce? Zeman navrhuje diskusi na toto téma u nejvyšších státních funkcionářů. A sdělil svůj pohled na věc. Nic víc. 

    Já osobně jsem pro to, abychom opravili  tehdejší verdikt, který byl přijat za prapodivných, až nefér okolností. Kosovo je dle mého stále historická součást Srbska.  Jeho krádež je neomluvitelná a způsoby, které k tomu vedly, jsou podpořeny válečným zločinem  a porušením mezinárodního práva. Mnoha aktéry, s hlavním viníkem, a to USA.  😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit