Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ptám se: NO A CO??? *7*
  • Justicio jsi nekorektní blb plácáš koniny o věcech o kterých nic nevíš kup si Washington post zalez pod peřinu a neotravuj normální lidi
    • To Sniper: Soudruhu snipere, a proč bych si měla kupovat Washington post? Why? Jediné, co je přestřelené, že soudruh diktátor Nazarbajev není u moci přes 40 let, ale 25 let a i to stačí na to, aby ze své země udělal poušť... A dále, jestli Ti připadá normální, aby se (NE)demokraticky zvolený prezident jezdil "venčit" do zemí s diktátorskými režimy, tak se ptám, jestli žijeme v právním státu, neboť v opravdu demokratických státech by svoji cestu musel zdůvodnit a jediné, co on vždy udělá, že nechá toho svého blba Ovčáčka vystoupit v TV, aby tam tlumočil ty prezidentovy žvásty...To ti připadá normální ????. On je jasným NE(reprezentantem) své země, o čemž svědčí jeho návštěva Číny a dalších chujných států, protože ho nikdo ze slušných státníků nemusí...Když se ho tak zastáváš, tak mi napiš, jestli víš, co tak "výhodného" podepsal s Číňanama, že z toho máme jako národ být celí "vyndaní"? Já vím pouze o Bank of China, Krtkovi, Pussy-PK)andě, a že budeme léčit protekční malé Číňanky na naše státní útraty.. A přitom Čína likviduje ekonomiky všem státům na světě...Mám pokračovat ???? *9* *7*
      • Zkus si přečíst nezávislé zprávy a jejich na netu dost jen chtít mě zase dělá zle když léčíme na státní útraty Ukrajince a cpeme tam pomoc o které nikdo neví kdo ji dostal
  • Novinářskej ty trdlo a na návštěvě mu má nadávat, to máme vylízané mozky od novin. *16*
  • USA mám rád, ale nemám rád pitomé přisluhovače a přisírače, jako je autor tohoto článku. Ať udělá Zeman cokoli, cupujou ho na cucky. To si antizemanovci myslí, že jsme tak pitomí a budeme jim to žrát ? Tolik zloby a neobjektivity, to snad nepamatuju od don Karla Ausperka. Neříkám, že Zeman je můj oblíbenec, ale už je toho trochu moc. V životě bych nevolil ty, kteří jsou schopni rozpoutat tak zlobnou a špinavou kampaň proti vlastnímu prezidentovi. Nejsme totiž v totalitě, máme demokracii, svobodné volby ale někdo by tady chtěl permanentní revoluci. To mi něco připomíná.
  • Lepší jakýkoliv režim kdekoliv na planetě než zrůdná tyranie v USA – vzor naší demokracie (?). Občané tzv. totalitních zřízení a diktatur jsou svobodnější než Američané, jelikož si na rozdíl od těžce zhypnotizovaných Američanů svojí nesvobodu uvědomují. Je mi těch řadových Američanů líto a odmítám se nechat stejně zotročit. Odmítám, aby naše země byla kolonií USA - nejhorší fašistické tyranie na této planetě. Presstituti, snažíte se lhát a manipulovat, ale funguje to pouze u zakomplexovaných, frustrovaných a zhypnotizovaných čecháčků včetně duchaprázdné mládeže s dokonale vymytým mozkem bez intuice, loutek řízených mocnými estébáky a skrytou korporátně-fašistickou mocí. Na některé jedince z venkovské lůzy to nemá účinek a nikdy mít nebude.
  • Bravo redaktore Varyši, ještě byste mohl ale ukázat, kde vlastně Zeman chválí diktátorský režim v Kazachstánu, či se mu dokonce lísá. Je tu uvedeno pouze "Naše země mají stejný názor na mnohé světové události," "Česko je pro nás významným obchodním partnerem v Evropě, v posledních letech je patrný nárůst intenzity hospodářských vztahů", a "Oceňujeme nejen nynější rozvoj vaší země, ale i její potenciál s ohledem na klíčové postavení ve střední Asii," řekl Zeman svému kazašskému protějšku.
    Jděte s tím do háje, opravdu vašimi prostě ubohými přiblblými a jednostrannými komentáři zaviníte to, že obyčejní voliči - pamatujte na přímou volbu prezidenta - budou našeho Narcise považovat za ukřivděného. *1* *1* *1*
  • Udělat pitomce z každého, kdo odhalí pravdu - o to se onehda pokoušeli i komunisti...
  • Předpokládám, že jsme svéprávný národ. Jedna věc je co chtějí USA potažmo jejich ambasáda v Praze - viz 17. listopad 2014. Druhá věc je co chce většina národa. Já osobně chci, aby si každý zametl před vlastním prahem ,udělal si pořádek doma a přitom měl na mysli lidové pořekadlo " lež má krátké nohy!.
  • Tento výplod má být nestranný komentář? Je naprosto zavádějící a tendenční.
  • A proč nepřerušil obchodní styky se světem knížepán když byl ministrem zahraničí?

    Protože by to vedlo k hospodářskému propadu. Nyní když ministrem není tak káže
    prázdná gesta protože propagace na puse je laciná a nic nestojí.
    USA často porušila vlastní i EUropské právo. Proč už není na seznamu teroristických
    států se kterýma je zakázáno obchodovat?

    Ať udělá Zeman co udělá vše je prý špatně. Ubohá kampaň - škoda že se takto tvrdě nejelo
    po Klausově milosti pro tuneláře nebo po knížecím chrápání na konferenci v Srbsku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit